Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:30 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: sposoby na zapalenie pęcherza
PostWysłany: Śro Lut 20, 2019 4:01 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 20, 2019 3:52 pm
Postów: 15
Własne sposoby nie zawsze sa skuteczne i faktycznie lepiej wybrać się do lekarza specjalisty, aby nam doradzili przede wszystkim zbadał nasz układ moczowy, od tego trzeba zacząć.

_________________
www.WodaRedox.com


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: sposoby na zapalenie pęcherza
PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 9:09 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
Natomiast u mnie jest problem z nietrzymaniem moczu, jeszcze kiedyś to było do zniesienia, ale z każdym rokiem jest coraz gorzej. Myślałam, że już zrezygnuje z moich ulubionej zumby, ale wtedy dobra koleżanka z pracy poleciła mi sprawdzić tampony Uritam Najpierw o nich poczytałam i ostatecznie zamówiłam. To była doskonała decyzja, tampony są super chłonne, nie muszę się z nimi niczego obawiać, na zajęciach nawet przy najmocniejszym wysiłku świetnie dają rade. Ponadto z łatwością się wkładają i usuwają, a także są dostępne w kilku rozmiarach


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposoby na zapalenie pęcherza
PostWysłany: Sob Cze 27, 2020 3:14 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Witam.
Jeśli piszesz, że masz zapalenie pęcherza, to można domniemywać, że nie jest to Twoja diagnoza tylko lekarza, który pewnie przepisał jakieś leki; może są nieskuteczne albo z jakiegoś powodu nie chcesz ich brać. Jeśli Twoje zapalenie pęcherza to Twoje własne podejrzenie to albo udaj się do lekarza albo opisz objawy dolegliwości. Po objawach można dojść do przyczyny i doradzić. Jeśli dolegliwość nie minie i masz ochotę zająć się inaczej jej usunięciem skontaktuj się ze mną na adres mailowy: majki@helnet.pl lub tel. 505 811 350. Zajmuję się usuwaniem przyczyn dolegliwości.
Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposoby na zapalenie pęcherza
PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 1:47 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 22, 2020 11:48 am
Postów: 23
Miejscowość: Toruń
furagina czy coś takiego.. u mnie działa za każdym razem jak przeziębię sobie pęcherz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: sposoby na zapalenie pęcherza
PostWysłany: Wto Lip 28, 2020 7:44 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
Jeżeli nie pomagają wam dostępne od ręki leki to radzę nie zwlekać tylko udać się jak najprędzej do dobrego ginekologa. Zapalenie pęcherza może być bardzo bolesne... Doskonali specjaliści przyjmują w Gabinety Lekarskie Łucka korzystam z ich usług od kilku lat i zawsze jestem zadowolona z ich podejścia. Przychodnia jest nowocześnie wyposażona i na miejscu można wykonać przeróżne badania, dodatkowo są tam poradnie np. laktacyjna dzięki czemu wszystko można załatwić w jednym miejscu. Polecam i życzę dużo zdrowia!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności