Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:00 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 9:32 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:38 pm
Postów: 8
Szukam dobrego rehabilitanta z okolic Gdańska, może jesteście w stanie kogoś polecić???? Chodzi o bóle w odcinku lędźwiowym. Praca za biurkiem zrobiła swoje... :(


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 9:22 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 11, 2019 9:07 pm
Postów: 3
Ja ci mogę polecić Centrum Pomorski Rehabilitant, na pewno przyjmują w Gdańsku i Gdyni. Ja chodziłam do lek. Marcina Rosadzińskiego, ale przyjmują tam także inni lekarze. Tu masz link, możesz sprawdzić szczegóły: https://pomorskirehabilitant.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 9:30 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Cze 09, 2017 5:49 pm
Postów: 15
Bardzo dobry specjalista, znam Pana Rosadzińskiego, konkretny człowiek, na pierwszej konsultacji bardzo szczegółowy wywiad. Ogólnie nie mam zastrzeżeń, leczenie przynosi bardzo dobre rezultaty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 8:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 11, 2019 9:07 pm
Postów: 3
Bardzo istotne jest to, że doktor Rosadziński, zresztą inni lekarze z Centrum Pomorski Rehabilitant także, stawiają diagnozę na podstawie rzetelnie i samodzielnie przeprowadzonych badań, nie opierają się wyłącznie na wynikach wcześniejszych badań, chociaż warto zabrać ze sobą wszelkie dokumenty, o ile ktoś posiada.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, najlepiej odwiedź witrynę https://pomorskirehabilitant.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 6:43 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
Podłączam się pod temat bo i ja jestem w potrzebie. Wiecie może czy zajmują się także rehabilitacją osób po przebytym urazie? Jeśli tak, to jak to wszystko wygląda?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 1:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:01 pm
Postów: 9
Wystarczy zajrzeć na ich stronę internetową... zajmują się różnego rodzaju przypadkami, więc najlepiej się z nimi kontaktować już bezpośrednio, bo tu na forum to nie uzyskasz jednoznacznej odpowiedzi. Numer do nich: 515 314 704.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 1:49 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
Chodziło mi o udar. Znalazłam już informację na ich stronie że zajmują się także rehabilitacją neurologiczną więc już wiem, gdzie zabrać mamę ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 9:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:38 pm
Postów: 8
Dzięki wszystkim za porady i informacje, jestem wdzięczna ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Śro Wrz 30, 2020 10:42 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2020 10:22 pm
Postów: 10
Mnie postawił na nogi pan Marcin Rosadziński, jak dla mnie świetny rehabilitant. Trafiłam do niego z polecenia, pomógł wielu ludziom


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Śro Sty 27, 2021 2:49 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 27, 2021 2:48 pm
Postów: 4
Altaya napisał(a):
Mnie postawił na nogi pan Marcin Rosadziński, jak dla mnie świetny rehabilitant. Trafiłam do niego z polecenia, pomógł wielu ludziom


On jest dobry, tylko trzeba serio słuchać zaleceń. Samo to że się człowiek pojawi na terapii a potem będzie olewał ergonomię to bezsensu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 7:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Sty 30, 2021 7:44 pm
Postów: 8
Jak się nie chce słuchać zaleceń nie ma sensu, dokładnie. Mnie bardzo pomógł pan Marcin Rosadziński, z resztą mężowi mojemu też jak mu nie dawno się coś z kręgosłupem stało. Ledwie chodził, nawet problemy z widzeniem były. Rehabilitacja pomogła i to bardzo. w sumie my mieszkamy dalej ale kuzynkę mamy w Gdańsku i u niej się zatrzymał. Dwa tygodnie miał zajęcia. Warto


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 12:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 31, 2021 12:52 pm
Postów: 2
ja rowniez mam dobre wspomnienia. Wreszcie faktyczna rehabilitiacja a nie zalecenia na karteczce. rowniez udalo mi sie pozbyc problemu z kolanem po urazie dzieki panu doktorowi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 8:48 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 27, 2021 2:48 pm
Postów: 4
aagato napisał(a):
Jak się nie chce słuchać zaleceń nie ma sensu, dokładnie. Mnie bardzo pomógł pan Marcin Rosadziński, z resztą mężowi mojemu też jak mu nie dawno się coś z kręgosłupem stało. Ledwie chodził, nawet problemy z widzeniem były. Rehabilitacja pomogła i to bardzo. w sumie my mieszkamy dalej ale kuzynkę mamy w Gdańsku i u niej się zatrzymał. Dwa tygodnie miał zajęcia. Warto


Dokładnie, ale to tak jak z każdym lekarzem że jak nie posłuchamy to nie podziała terapia. A tutaj widać efekty dość szybko jak się człowiek słucha. Pan Marcin ma ogromną wiedze


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry rehabilitant gdańsk
PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 2:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 31, 2021 12:52 pm
Postów: 2
Kasablanka napisał(a):
aagato napisał(a):
Jak się nie chce słuchać zaleceń nie ma sensu, dokładnie. Mnie bardzo pomógł pan Marcin Rosadziński, z resztą mężowi mojemu też jak mu nie dawno się coś z kręgosłupem stało. Ledwie chodził, nawet problemy z widzeniem były. Rehabilitacja pomogła i to bardzo. w sumie my mieszkamy dalej ale kuzynkę mamy w Gdańsku i u niej się zatrzymał. Dwa tygodnie miał zajęcia. Warto


Dokładnie, ale to tak jak z każdym lekarzem że jak nie posłuchamy to nie podziała terapia. A tutaj widać efekty dość szybko jak się człowiek słucha. Pan Marcin ma ogromną wiedze

ja odnosze wrazenie, ze niektorzy to by chcieli zeby z pomoca magicznej rozdzki ich wyleczyc i gotowe. tak to nie dziala... ale sluchajac zalecen i cwiczac rzetelnie faktycznie z pomoca pana doktora mozna wrocic szybko do pelnej sprawnosci


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności