Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Lis 19, 2019 5:33 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 5:43 am 
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 28, 2019 5:42 am
Witam,
Od wrzesnia zeszlego roku miewam niemal ciagle zawroty glowy. Uczucie jest takie, ze nie moge utrzymac równowagi w chodzeniu i zdarza mi sie, ze siedzac nawet mam problemy.
Po pójsciu do lekarza rodzinnego zmierzono mi cisnienie (w ten czas mialem wysokie) lekarz wyslal mnie do szpitala z dopiskiem "nadcisnienie tetnicze".
Po wykonaniu serii badan (mózg, serce, krew, pluca) i konsultacji z neuorologiem stwierdzono u mnie pelne zdrowie i problemy przez stres i przypisano mi "Atarax".
Zdarzenie mialo miejsce w marcu od tego czasu nie mam zadnych podstaw do stresu a zawroty glowy nie ustepuja czy to w pracy czy na rodzinnym spacerze. Dzisiaj w pracy odczulem moment odplyniecia gdzie nagle stracilem kontakt z rzeczywistoscia - trawalo to kilka minut. Dodam, ze Atarax nic mi nie pomagal (jedynie wzmagal apetyt), a te problemy wystepuja niezaleznie czy mam cisnienie wysokie czy wysokie w normie.

Dodam, że w ostatnim czasie pojawiły mi się męty w oku i mroczki...

zdrowie

Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 6:45 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 25, 2019 6:40 pm
A masz problemy z kręgosłupem? Bóle, skurcze lub ogólne zwyrodnienia? Być może przyczyną jest odcinek szyjny. Zwyrodnione kręgi na karku i w okolicy uciskają na nerwy, powodując takie objawy. Spróbuj poradzić się ortopedy. Może zleci prześwietlenie i wtedy okaże się, czy winny jest kręgosłup. Przyczyną zawrotów może też być nieodpowiedni materac. Połączenie zwyrodnienia ze złym podłożem będzie potęgować dolegliwości. Ja polecam Ci materac ortopedyczny lub lateksowy. https://expertsnu.pl

PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 2:04 pm 
Member
Member

Dołączenie: Pią Lip 26, 2019 1:47 pm
Miejscowość: Susz
Może zbadaj się czy nie masz anemii. ja miałam co chwile problemy z żelazem i non stop zawroty głowy.

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 6:43 pm 
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
No dokładnie bo to raczej nie jest normalne... czasami nawet cos co wydaje sie błahe na poczatku nagle przeradza sie w PROBLEM przez duze P. Anemia, odwodnienie, problemy z krążeniem. No mozna mnozyc i mnozyc. Teraz tez taki okres, ze raczej trudno bedzie utrzymac stabilizacje organizmu dlatego ludzie wykupują pakiety tego typu w szpitalu medicover https://www.medistore.com.pl/screening-stanu-zdrowia gdzie pojda raz i przebadaja sie od stop do głów. Przynajmniej wiadomo co komu "w duszy gra" od razu, bez szukania i kombinowania na rozne strony

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 7:15 am 
Member
Member

Dołączenie: Pią Lip 26, 2019 1:47 pm
Miejscowość: Susz
u mnie okazało się, ze to przez bardzo niskie ciśnienie. lepiej się zbadaj a nie zaglądasz na fora :<

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 11:34 am 
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lut 27, 2019 6:11 pm
badania są najwazniejsze, tez ich pilnuje i dbam o to żeby moja rodzina je robiła, nawet pobrałam dla dziadków bony rabatowe bo teraz trwa akcja droga do zdrowia i w ramach tej akcji z bonami mozna robić badania z ogromną zniżką

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina