Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:04 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pas smart kid belt
PostWysłany: Śro Sie 28, 2019 12:25 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 6:58 pm
Postów: 32
Czy słyszeliście o pasie smart kid belt? Jest to zamiennik fotelika, równie bezpieczny ale wygodniejszy w użyciu. Można go ze sobą zabrać do taksówki czy autobusu oraz na wyjazdy jak wypożyczamy auta. Polecam bo warto kupić, jest bezpieczny co potwierdzają testy zderzeniowe i atesty.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Pas smart kid belt
PostWysłany: Śro Sie 28, 2019 7:27 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Lip 03, 2016 7:48 pm
Postów: 13
Smart Kid Belt to znakomita alternatywa do fotelików, dedykowana dla starszych dzieci. Urządzenie to posiada atesty, homologację co mnie przekonało do jego wypróbowania podczas tegorocznych urlopowych wojaży zagranicznych.Nadaje się idealnie gdyż jest małe, poręczne a wiec nie obciąża bagażu podręcznego, ułatwia wynajem auta i możne je używać w całej UE. To był udany zakup.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas smart kid belt
PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 7:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 23, 2019 7:25 pm
Postów: 3
Też mamy ten pas Smart Kid Belt, znajoma mnie przekonała do zakupu. Kupiliśmy początkowo z myślą o wakacjach żeby używać tam na miejscu jak auto wynajmiemy. Spisywał się super, no przede wszystkim mieści się w torebce, nie kosztuje dużo, a dziecko bezpiecznie przewożone. Dla mnie bomba wynalazek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas smart kid belt
PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 5:05 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Cze 09, 2017 5:49 pm
Postów: 15
Te adapter to wcale nie jest taki głupi pomysł naprawdę. Nie dość, że jest niedrogi, to dzięki temu można dobrze zabezpieczyć dziecko w czasie podróży. Uważam, że jest to bardzo dobre i proste rozwiązanie. Wiadomo, ze nie sprawdzi się w przypadku małych dzieci, ale jak macie już starsze pociechy to wydaje mi się, że warto jak najbardziej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas smart kid belt
PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 7:18 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lip 26, 2019 1:47 pm
Postów: 38
Miejscowość: Susz
Jakoś do mnie ta idea nie trafia. nie ma to jak fotelik, chyba że można zainstalować w samochodzie dwie rzeczy na raz.. To jest możliwe?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas smart kid belt
PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 11:43 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 23, 2019 7:25 pm
Postów: 3
Warto zapoznać się z tym artykułem https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ Są tu wyniki testów dynamicznych przeprowadzonych na 5 fotelikach i pasie Smart Kid Belt . O dziwo pas ma jedne z lepszych wyników więc jednak spełnia swoje zadanie ochrony dziecka podczas jazdy samochodem


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności