Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:29 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: problemy z erekcją
PostWysłany: Śro Mar 18, 2020 9:32 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 18, 2020 9:30 pm
Postów: 10
Czym mogą być spowodowane problemy z erekcją? Dosyć szybko mój seks się kończy, penis opada i nic z dalszego seksu nawet mimo dużego pobudzenia. Jest to dla mnie mocno męczące, partnerka myli że już mi się nie podoba :(


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: problemy z erekcją
PostWysłany: Nie Mar 22, 2020 12:02 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Wto Mar 25, 2014 7:43 pm
Postów: 173
Dzień dobry,
Przyczyny problemów z erekcją mogą różne. Męski członek to bardzo delikatny organ. Francuzi podobno mają takie przysłowie: Czasem wystarczy jedno słowo, żeby członek stanął, a innym razem nie podniesie go i 100 koni.

Jak napisałem wyżej przyczyny mogą być różne: brak dostatecznej ilości snu, stres, jakaś choroba, zażywane leki (także te bez recepty), zła dieta (fastfoody, pijanie dużo energetizerów) i wiele, wiele innych przyczyn.
Moim zdaniem warto, żeby Pan odwiedził lekarza seksuologa.

Kiedyś wyczytałem, że żeby sprawdzić czy członek Panu stanie powinien Pan przeprowadzić test znaczka pocztowego. Trzeba okleić wieczorem członek paskiem papieru oderwanym od większej ilości znaczków pocztowych. O taki pasek papieru (z jednej strony jest z klejem) można poprosić Panią na poczcie kupując kilka znaczków pocztowych. Jeśli taki pasek oklejony na członku w nocy zostanie przerwany to znaczy, że Pan w nocy miał wzwód członka.

Proponuję też Panu, żeby Pan przeczytał książkę Panów: Andrzeja Gryżewskiego i Przemysława Pilarskiego: „Sztuka obsługi penisa”.

Prawdopodobnie w tej książce przeczytałem o pięćdziesięciolatku, który każdego tygodnia współżył nie tylko z żoną, ale i z dwoma innymi kobietami. Ale ten mężczyzna dobrze się wysypiał.

Moim zdaniem korzystnie by było, gdyby tą książkę przeczytała także Pana partnerka. Tam jest dużo wiadomości o złożoności męskiej seksualności, ale i o związkach męsko-damskich.
Pozdrawiam,
Ryszard Roszkowski
https://ryszrosz.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 31 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności