Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:13 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Suplementy dla dojrzałej kobiety
PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 2:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 05, 2019 11:16 am
Postów: 7
Hej,
zbliżają się święta i zastanawiam się nad upominkiem dla mamy. Jako, że przeziębienia i infekcje szaleją, pomyślałam że skłonie się bardziej ku praktycznym rozwiązaniom. Przyszedł mi do głowy suplement diety - witamina D3 K2 w płynie. Po pierwsze, dobre na niedobory słońca (przypadłość chyba wszystkich w naszym pięknym i pochmurnym kraju), ma też wpływać na zwiększenie energii, chronić przed infekcjami. Czy ktoś stosuje taką suplementację i może dać znać apropos efektów?

Witamina K2 ma też być dobra do zapobiegania osteoporozie. U kobiet to chyba dość częsta przypadłość, niestety. Myślę, że to dobre rozwiązanie na taki mniejszy podarunek, tym bardziej, że takie preparaty kosztują swoje. Dobrze dostać coś takiego niż kupować, jeśli nie wiadomo jak zadziała ;)

Jak się sprawdza u Was suplementacja? Macie jakieś konkretne preparaty do polecenia?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Suplementy dla dojrzałej kobiety
PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 8:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 21, 2019 9:46 pm
Postów: 23
Witaj tak są suplementy Polskiej firmy, z całego serca polecam od 3 lat nie choruję stosując tych suplementów a co ciekawe wyleczyłem Żonie kręgosłup, który był dolegliwością od wielu lat . Suplementy są przetestowane nie prze jedną osobę , są nagrane Historie osób które stosowały na własnej skórze i dzielą się tą informacją . Także GORĄO POLECAM, jeśli masz pytania co do tych suplementów to zapraszam do kontaktu 720724916 .


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 37 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności