Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 2:03 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kocham Cię syneczku, kocham Cię córeczko
PostWysłany: Śro Lut 19, 2020 11:33 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Wto Mar 25, 2014 7:43 pm
Postów: 173
Dzień dobry,

1.1. Ja straciłem Ojca kiedy miałem 10 lat: W ciągu kilku dni zmarł wieku 38 lat po źle podanym zastrzyku dożylnim . Bardzo mi go brakowało. (Może z tego powodu jestem dziś starym kawalerem). Później często się bałem, że mamusia mnie nie kocha.

1.2. Dlatego wiem, że małe dzieci często się boją utraty mamy.

1.3. Wiele mam wstając w nocy za potrzebą idzie także poprawić śpiącym maluchom kocyk lub kołderkę. A może warto, żeby kochająca mama powiedziała: Kocham Cię syneczku, kocham Cię córeczko. Gdzieś czytałem, że nasze mózgi nie śpią. One rejestrują wszystko co się dzieje przez 24 godziny. Także mózgi małych dzieci.

1.4. Na potwierdzenie tego, że nasze mózgi słyszą przez 24godziny na dobę słyszałem taką opowieść:
Pewna kobieta będąc w ciąży miała bardzo dobry kontakt z opiekującym się nią ginekologiem. Po urodzeniu dziecka ten bardzo dobry kontakt z ginekologiem się urwał. Dopiero po dłuższym czasie sprawę wyjaśniono: Okazało się , ze kiedy ta kobieta rodziła, ten ginekolog mówił o rodzącej kobiecie do pielęgniarki bardzo brzydkie rzeczy. Mózg tej kobiety to zarejestrował. Ale ona tego nie pamiętała.

1.5. Może warto, żeby kochająca mama powiedziała troskliwym głosem: kocham Cię syneczku, kocham Cię córeczko. Oczywiście po słowie kocham można wstawić imię dziecka.

Z wyrazami szacunku
Ryszard Roszkowski
https://ryszrosz.blogspot.com


Góra
 Profil  
 

zdrowie



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności