Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:47 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Tlenoterapia a leczenie migreny?
PostWysłany: Wto Maj 05, 2020 2:21 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 03, 2017 9:52 am
Postów: 27
Czy ktoś z Was zmaga się z migreną i może podzielić się informacją, czy testował tlenoterapię i jakie efekty osiągnął. Na oterapia.pl jest możliwość zakupy koncentratora tlenu do użytku domowego. Zastanawiam się nad zakupem. Jednak ważne jest to, czy tlenoterapia faktycznie działa przy migrenie?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?
PostWysłany: Nie Maj 10, 2020 4:24 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Cześć. :D
Opisz bliżej swoje dolegliwości - kiedy występują (dzień, noc, sytuacje ), jakie są objawy.Jakie są Twoje inne dolegliwości.
Kupowanie czegoś, o czym piszesz jest zupełnie niepotrzebne - chyba nie chcesz uzależnić swojego zdrowia od używania / nieużywania tego, co chcesz kupić.
Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?
PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 9:24 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 03, 2017 9:52 am
Postów: 27
Czy ty w ogóle wiesz do czego służy koncentrator Oterapia czy inny? Wiesz, że tlen jest niezbędny do życia, wiec jak można się od niego uzależnić? Zanim napisze się taki komentarz warto chociaz poczytać czego dotyczy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?
PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 1:45 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 22, 2020 11:48 am
Postów: 23
Miejscowość: Toruń
No powiem szczerze, że leczenie migreny i dochodzenie do tego przez tlen to hm...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?
PostWysłany: Wto Cze 30, 2020 4:43 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Cześć fithit :D
Napisałem o tym, że niepotrzebne jest uzależnianie samopoczucia od urządzenia do produkcji tlenu a nie od tlenu, który oczywiście jest potrzebny. Oddychasz takim samym powietrzem jak wszyscy wokół Ciebie ale nie wszyscy wokół Ciebie mają migrenę więc przyczyna nie leży w ilości tlenu w powietrzu, którym oddychasz. A jakie są objawy niedoboru tlenu w organizmie? Duszność, pobudzenie, niepokój, sinica, w końcu utrata przytomności.
Lekarz wyśle Cię na badania (gazometria ) które sprawdzą, czy masz niedotlenienie. Aparaty, o których piszesz możesz bez trudu wypożyczyć i sam sprawdzić, czy są skuteczną na Twoją migrenę. Poza tym migrena to nie choroba ale objaw przyczyny, która leży gdzieś w nas lub naszym otoczeniu...
A bóle głowy mogą mieć różne przyczyny - chora wątroba, trzustka, zęby, uszy, oczy, zatoki, ciągłe trucie się szkodliwym jedzeniem, promieniowanie pola elektrycznego w miejscu spania, w miejscu pracy czy nauki, szkodliwe barwniki ubrania, uporczywe myślenie na Twój temat innych osób, podłączenia niematerialne i wiele innych. Zaproponowałem pomoc - z całą pewnością znajdę i usunę przyczynę, zajmuję się usuwaniem przyczyn dolegliwości od lat. Chcesz skorzystać - daj znać. Chcesz wiedzieć czym się zajmuję - przeczytaj mój post "Dlaczego lekarze nie leczą"
Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?
PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 8:14 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lip 02, 2020 8:09 am
Postów: 15
Na migrene najlepsze jest wyciszenie wszystkich bodźców jak światło, dźwięki, zapachy itd.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?
PostWysłany: Śro Sie 19, 2020 11:55 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
mojej mamie polecono tlenoterapię po wypadku, najpierw mama musiała wykonać usg stawu kolanowego i barkowego ponieważ była mocno poobijana i odczuwała ból w tych okolicach, badania USG sprawnie wykonali jej w przychodni Multimed – bez kolejek i tanio, a tlenoterapia bardzo jej pomogła szybciej zagoić rany oraz zniwelowała ból po wypadku


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?
PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 8:25 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 5:46 pm
Postów: 24
Nie korzystalam ale mogę polecić komorę normobaryczną. Działa rewelacyjnie na ogólna kondycję całego organizmu. Ja dużo biegam i często czuję duże zmęczenie, sesje w takiej komorze bardzo mnie regenerują. Chodzę do Cellife w Józefowie niedaleko Otwocka. Jak ktoś ma niedaleko to polecam. Dużym plusem jest to że komora jest z założenia domem mieszkalnym, więc nie trzeba siedzieć w rurze. To jest moim zdaniem duże udogodnienie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?
PostWysłany: Śro Wrz 15, 2021 9:43 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Sie 15, 2021 2:57 pm
Postów: 13
Do leków dodaj codzienną skrupulatną suplementację Asparginem. Wyzeruj sobie bodźce ( jak najmniej komputera/tv/telefonu, wyłącz poawiadomienia). Dobra terapia, medytacja i sport. Ruch fizyczny napewno pomoże rozładować wewnętrzne napięcia. To wszystko musi potrwać i musi być razem.

Z tych nowoczesnych terapii polecana jest terapia medyczną marihuaną:
https://centrum-mk.pl/bol-glowy-terapia-medyczna-marihuana

Ponoć daje bardzo dobre rezultaty, aczkolwiek sama do tej pory nie leczyłam sie nią jeszcze nigdy. Obecnie terapie takie prowadzone sa w Warszawie, jak mozesz wyczytac na stronie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?
PostWysłany: Nie Lip 30, 2023 8:26 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 27, 2021 9:23 pm
Postów: 4
Karpatiak napisał(a):
Do leków dodaj codzienną skrupulatną suplementację Asparginem. Wyzeruj sobie bodźce ( jak najmniej komputera/tv/telefonu, wyłącz poawiadomienia). Dobra terapia, medytacja i sport. Ruch fizyczny napewno pomoże rozładować wewnętrzne napięcia. To wszystko musi potrwać i musi być razem.

Z tych nowoczesnych terapii polecana jest terapia medyczną marihuaną:
https://centrum-mk.pl/bol-glowy-terapia-medyczna-marihuana

Ponoć daje bardzo dobre rezultaty, aczkolwiek sama do tej pory nie leczyłam sie nią jeszcze nigdy. Obecnie terapie takie prowadzone sa w Warszawie, jak mozesz wyczytac na stronie.


Piszesz o Centrum Medycyny Konopnej? Od niedawna leczy się tam moja przyjaciółka. Standardowe leczenie nie przynosiło efketów i szukalismy kogoś kto jej pomoże. W Centrum trafiła na świetnych lekarzy specjalistów - zrobiono jej badania i dobrano leczenie. Pierwsze wizyty w Warszawie stacjonarnie, natomiast teraz kontrolne to juz online


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 40 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności