Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:03 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dlaczego lekarze nie leczą.
PostWysłany: Śro Maj 20, 2020 7:17 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Witam wszystkich.
Czytam różne wątki na tym forum, dotyczące porad zdrowotnych i uderza mnie jedno – wszyscy doradzają jak walczyć ze skutkami dolegliwości.
A czemu nie usuwać przyczyn zamiast walczyć ze skutkami? Z mojego doświadczenia: leczenie nie kończy się wyleczeniem prawie nigdy i wygląda tak: wizyta u lekarza → wypisanie recepty → wizyta w aptece i wydanie pieniędzy → ponownie wizyta u lekarza, bo nie pomaga → wypisanie recepty → apteka → pieniądze na środki medyczne itd. A czasem szpital i nabawienie się SEPS-y. A jak wyczerpią się pomysły to hospicjum i ...
Bardzo dużo osób narzeka na zdrowie, przy czym chodzą do lekarzy i co? I nie ma efektu wyleczenia i dalej chodzą do lekarzy z nadzieją na wyleczenie. No, bo gdzie iść jak się choruje...
I na forum po radę, bo nic nie pomaga.
Oczywiście, jeśli ktoś ma dolegliwość, na którą antybiotyk „A” jest skuteczny i lekarz go przepisze, to po zażyciu „A” dolegliwość ustąpi i to jest prawdziwy sukces leczniczy, jest wyleczenie. Ale skazywanie na dożywotnie podawanie insuliny, bo nie ma umiejętności wyleczenia trzustki, to skazywanie na dożywotnie wydawanie pieniędzy, skazywanie na uzależnienie od leku; przepraszam, nie leku, tylko środka dożylnego, który pobudzi trzustkę do pracy.
A leczenie np. jelita grubego, hemoroidów; bardzo często operacja chirurgiczna, woreczek i w niedługim czasie przedwczesne zejście z tego świata. Dlaczego? Bo lekarze nie potrafią tego wyleczyć. A czekanie na przeszczep nerki, płuc? Czemu nie wyleczyć chorego organu? Bo lekarz nie potrafi!
Wiele osób z mojej rodziny i wielu znajomych poumierało pod ścisłą opieką lekarzy; nigdy nie nastąpiło wyleczenie. Niektórzy nabawili się w szpitalach Sepsy; jedni odeszli, niektórym się udało.
Wycinanie chorych narządów to również nie jest wyleczenie.
Takie porównanie: oddaję samochód do naprawy – płacę za wykonaną naprawę, idę do lekarza – płacę za wizytę ( obojętnie czy z NFZ czy z własnej kieszeni ), nie za WYLECZENIE.
A koronawirus – czemu nie pracować nad środkiem, który zniszczy strukturę tego maleństwa, zamiast nad szczepionką, której zażycie spowoduje u wielu osób ciężki stan chorobowy a może śmierć. Dziwnymi drogami chodzi medycyna akademicka.
Sam kiedyś chorowałem – dolegliwości układu pokarmowego; gastroskopie, analizy krwi itd., leki wspomagające, regulujące. Kilka lat brania leków, brak wyleczenia. Zacząłem czytać o niemedycznych sposobach reagowania na dolegliwości (tzw. medycyna alternatywna, skoro akademicka nie daje szans na wyleczenie ). Kilkanaście lat temu zapisałem się na kurs bioenergoterapii ( tej wyśmiewanej, tej szarlatanerii ), zrobiłem stopień czeladniczy i mistrzowski w ośrodku mającym akredytację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zapisałem się na kurs radiestezji, kursy kilku masaży. Nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy: pracy z energiami - dłońmi i wahadłem, pracy na meridianach, na narządach. Nauczyłem się wykrywania przyczyn dolegliwości i usuwania przyczyn dolegliwości. Od 10- ciu lat nie choruję, nawet się nie przeziębiłem.
Pomagam innym, głównie członkom rodziny, również nie chorują. Ciekaw jestem Waszych opinii, doświadczeń, spostrzeżeń. Może jakiś lekarz się odezwie.
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Dlaczego lekarze nie leczą.
PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 8:53 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 25, 2020 8:44 am
Postów: 16
Miejscowość: Tuchola
Zawsze to zależy czy pójdziesz na na NFZ czy prytwanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dlaczego lekarze nie leczą.
PostWysłany: Sob Cze 27, 2020 3:37 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Prywatnie czy na NFZ to i tak to samo - lekarze zajmują się objawami a nie usuwaniem przyczyn. Dziękuję za przeczytanie i komentarz.
Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dlaczego lekarze nie leczą.
PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 8:16 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lip 02, 2020 8:09 am
Postów: 15
Zbyszek napisał(a):
Prywatnie czy na NFZ to i tak to samo - lekarze zajmują się objawami a nie usuwaniem przyczyn. Dziękuję za przeczytanie i komentarz.
Pozdrawiam :D


Wiekszych bzdur dawno nie czytalam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dlaczego lekarze nie leczą.
PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 11:16 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
To zależy na kogo trafimy, ja w swoim życiu mam szczęście, może to zasługa Boga, w którego wierze naprawdę głęboko. Zawsze udawało mi się trafić na dobrych lekarzy, miałam w swoim życiu problem z zajściem w ciąże, ale i wtedy jakimś cudem umówiłam się na wizytę do lek. Maja Sidor-Lenkiewicz która przyjmuje w Centrum Medycznym Babka Medica – doświadczona, wykształcona i przemiła Pani endokrynolog. Po wywiadzie ze mną i odpowiednich badaniach okazało się, że ma problemy z tarczycą. Wystarczyło krótkie leczenie i po kilku miesiącach zaszłam w ciąże


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dlaczego lekarze nie leczą.
PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 3:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
wioleta123 - dziękuję za wypowiedź, powiało ciepłem :)
Musisz być dobrą osobą, z całą pewnością masz dobrą opiekę.
Bardzo się cieszę, że trafiasz na dobrych lekarzy. Moim zdaniem coraz mniej jest osób życzliwych z dobrą, fachową wiedzą; nie mówię tylko o lekarzach.
Pozdrawiam serdecznie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dlaczego lekarze nie leczą.
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 12:01 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 22, 2020 11:40 am
Postów: 17
Co to za bzdury? Jak wyobrazasz sobie wyleczenie np. pluc z nowotworem inaczej jak operacja?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dlaczego lekarze nie leczą.
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 3:25 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Witaj Kocanka :D
Sposób na wyleczenie nowotworu płuc i nie tylko płuc:
1. Usunąć blokady energetyczne w organizmie, blokujące pełny przepływ informacji pomiędzy mózgiem a płucami ( chorym miejscem ) w celu uruchomienia do pracy sił obronnych organizmu.
2. Wspomóc usuwanie guza, narośli itp. poprzez rozpuszczanie, odpowiednio dobranymi do rodzaju guza środkami dostępnymi na rynku, w aptekach, o których istnieniu i działaniu wie niewielu lekarzy a wiedzą ci, którzy są zorientowani w działaniu leków homeopatycznych oraz izopatycznych. Ceny tych środków medycznych są niewielkie.
Pozdrawiam :D
Ps. Wycinanie to nie leczenie. Przepisywanie okularów to najczęściej też nie leczenie. Wyrywanie zęba to też nie leczenie. Amputacja chorego palca, bo się nie goi to też nie jest leczenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dlaczego lekarze nie leczą.
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 4:43 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Kocanka, jeśli masz na myśli konkretną osobę, daj znać, chętnie pomogę.
Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności