Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 9:26 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Omdlenia i dziwne objawy
PostWysłany: Nie Wrz 13, 2020 7:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Wrz 13, 2020 7:15 pm
Postów: 1
Witam, może Państwo nam pomożecie.
Mam pytanie od mojej Mamy:
"Czy ktoś ma podobne incydentalne przeżycia?
Od 3 lat co 1-1,5. mca regularne nagłe złe samopoczucie, drętwienie palców lewej ręki, nadwrażliwość na bodźce słuchowe, wzrokowe, strach, ogromny lek, jakbym opuszczała ciało. Przez 3-4 dni te incydenty pojawiają się 4-5 razy dziennie i wyciszają się samoistnie po 4 dniach.
Nikt nie potrafi tego zdiagnozować.
Po ustąpieniu - pozostaje ślad w pamięci w postaci lęku i niepokoju. Badania w normie. Tarczyca pod kontrolą lekarza. Krew w normie. W młodości chorowałam na nerwicę wegetatywną. Wiek obecny 67 lat kobieta."
Dodam od siebie że mama miała stwierdzone skoki ciśnienia, jednakże po takim "ataku" to ciśnienie jest nieco wyższe ale przypuszczam że raczej ze stresu.
Mama mówi także że ataki nasilają się w okresie dużego stresu choć chyba nie zawsze. Pierwszym zwiastunem takiego ataku jest poczucie jakby ciało było "obok", takie "nieswoje" to chyba podobny objaw jak przy niedotlenieniu?
Dodam też że mama żyje od wielu lat w przewlekłym stresie i ma również kłopoty z żołądkiem które często występują kilka dni przed takimi incydentami. Podczas ataku mama jest osłabiona, musi usiąść, raz też całkiem zemdlała.
Czy ktoś jest w stanie nas naprowadzić co to może być, niestety lekarze rozkładają ręce. Miała ekg i tomografię, tam także nic nie wykazało. Chińczyk zasugerował ucisk od kręgosłupa, ale czy ten ucisk pojawiałby się co 2 miesiące?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Omdlenia i dziwne objawy
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 11:47 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 22, 2020 11:40 am
Postów: 17
czy mama robila badanie naurologiczne?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Omdlenia i dziwne objawy
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 6:58 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Witam.
Myślę, że jestem w stanie pomóc mamie. Muszę się trochę więcej dowiedzieć, nie na forum publicznym.
Proszę o kontakt na adres mailowy - majki@helnet.pl lub tel. 505 811 350.
Pozdrawiam,
Zbyszek :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 50 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności