Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Sob Kwi 20, 2024 3:54 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: użyteczność dla odbiorcy
PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 8:59 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 01, 2020 7:52 pm
Postów: 3
Czy ktoś wie, na jakich zasadach algorytmy Google oceniają to, czy i w jakim stopniu treść strony internetowej będzie przydatna dla konkretnego użytkownika?
Mam tu na myśli zarówno indywidualne dopasowywanie wyników odpowiedzi wyszukiwarki na zapytania, jak również czynniki rankingowe. Jeżeli dobrze wszystko rozumiem, to Google różnym ludziom, którzy szukali tego samego, może wyświetlić nieco inną listę witryn www. I ciekawi mnie, jak to wszystko się odbywa od strony technicznej.
A może to jakaś wielka tajemnica i nikt nie wie, jak funkcjonują algorytmy oceniające użyteczność treści?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: użyteczność dla odbiorcy
PostWysłany: Śro Gru 30, 2020 1:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Gru 01, 2020 7:52 pm
Postów: 3
Nadish napisał(a):
Czy ktoś wie, na jakich zasadach algorytmy Google oceniają to, czy i w jakim stopniu treść strony internetowej będzie przydatna dla konkretnego użytkownika?
Mam tu na myśli zarówno indywidualne dopasowywanie wyników odpowiedzi wyszukiwarki na zapytania, jak również czynniki rankingowe. Jeżeli dobrze wszystko rozumiem, to Google różnym ludziom, którzy szukali tego samego, może wyświetlić nieco inną listę witryn www. I ciekawi mnie, jak to wszystko się odbywa od strony technicznej.
A może to jakaś wielka tajemnica i nikt nie wie, jak funkcjonują algorytmy oceniające użyteczność treści?


EDIT
Te podstawowe informacje o wyszukiwarce i tego, jak ocenia użyteczność poszczególnych witryn dla każdego internauty z osobna, czerpię przede wszystkim z https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ - czasami można tam znaleźć więcej rzeczy, niż w oficjalnej pomocy Google. Ale niektóre kwestie i tak są przedstawione dość ogólnie. A mi zależy na większej liczbie technicznych szczegółów - i liczę, że dzięki Wam w końcu je poznam. Nadal czekam na podanie innych, wartościowych źródeł!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 102 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności