Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:04 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 12:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Maj 07, 2021 7:13 pm
Postów: 15
Staramy się z małżonkiem już prawie półroku o potomka ale niestety bezskutecznie.... jesteśmy przed 30, zdrowo się odżywiamy, ogólnie nigdy nie mieliśmy problemów zdrowotnych, nie wiem w czym może być problem ? Jak długo trwały u was starania o dziecko ?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Śro Wrz 01, 2021 9:24 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Maj 08, 2021 7:51 pm
Postów: 8
jelena35 napisał(a):
Staramy się z małżonkiem już prawie półroku o potomka ale niestety bezskutecznie.... jesteśmy przed 30, zdrowo się odżywiamy, ogólnie nigdy nie mieliśmy problemów zdrowotnych, nie wiem w czym może być problem ? Jak długo trwały u was starania o dziecko ?


A byłaś u lekarza, miałaś już wykonane jakieś badania? Jeżeli nie, to bym zaczeła od zbadania nasienia partnera, aby wykluczyć problem po jego stronie a potem zrób sama podstawowe badania hormonlne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Czw Wrz 02, 2021 12:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Cze 07, 2021 9:20 am
Postów: 11
Zgłoś koniecznie swoje wątpliwości do ginekologa albo umów się na konsultację do kliniki leczenia niepłodności, jesteście już w takim wieku, że problem z plodnością dotyczy każdą 5 parę, także nie zwlekajcie. Jakbyście potrzebowali podaje namiary na bardzo dobrą klinikę - https://europeivf.com/pl/kontakt/ - nam pomogli !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 10:00 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Wśród książek z serii Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi Dr Petera D'Adamo jest taka dla Kobiet w ciąży i niemowląt... i tam na początku jest sporo na temat jak przygotować swój organizm i partnera aby urodziło się zdrowe potomstwo...
Kiedyś jednak czytałam (ale potem nie mogłam już tego odszukać), że u osób: kobieta z grupą krwi 0 a mężczyzna z grupą krwi A są kłopoty i chyba 90% potomstwa z takiego związku ma wady genetyczne... zdarzają się też przypadki wyjątkowo złego doboru biofizycznego... mówił o tym Emil Piasecki w wykładzie dla lekarzy ( w filmie na YT Niewidzialna transfuzja)...

Dziś widziałam na YT film, z którego dowiedziałam się, że niektórzy piszą listy z różnymi prośbami do Naszej Pani Jasnogórskiej... i najszybciej wysłuchiwane są prośby właśnie o potomstwo... może dlatego to widziałam, aby tu o tym napisać :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Śro Paź 27, 2021 8:39 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Paź 01, 2020 6:37 pm
Postów: 64
ja mialam problem z zajsciem w ciąże ze wzgledu na endometrioze. Moja ginekolog podejrzewala, ale nie miala pewnosci, wiec skierowala mnie do szpitala medicover, tam maja bardzo dobrych lekarzy, ktorzy zajmuja sie diagnostyka i leczeniem tej choroby


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Śro Lis 23, 2022 12:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Sie 18, 2021 4:09 pm
Postów: 76
problemy czasem da sie rozwiazac :) mielismy 4 lata staran zanim udalo sie zajsc w ciaze. dwie nie udane inseminacje w polsce a potem udane in vitro w czechach


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Czw Lis 24, 2022 10:56 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 19, 2017 3:22 pm
Postów: 96
a czemu in vitro za granica a nie jednak w kraju ale np w innej klinice?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 9:12 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Sie 18, 2021 4:09 pm
Postów: 76
bo Ostrawa nie jest daleko a klinika Repromeda wlasnie tam sie znajduje i bylo blisko, poza tym maja swietna opieke, stawiaja tez nie tylko na zaplodnienie ale na genetyke wiec wiedzialam ze bede pod dobra opieka


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 3:05 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Kwi 21, 2021 2:03 pm
Postów: 13
ja też niestety mam ten problem


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Sob Lut 18, 2023 2:20 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 17, 2022 7:43 am
Postów: 40
cześć, mogę polecić ci fajną stronę o ciąży [list=]https://doktorpro.sk/blog/tag/tehotenstvo[/list]

ta strona zawiera wiele przydatnych informacji, które przydadzą się kobietom w ciąży i mamom, a także kobietom, które dopiero planują ciążę.
Możesz również przeczytać tutaj o tym, które testy ciążowe są najdokładniejsze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Wto Lut 21, 2023 1:09 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Kwi 30, 2021 7:53 am
Postów: 17
Podobno często się teraz zdarza że przyczyną takich problemów jest jakość spermy, dlatego może warto sięgnąć po Androman, to suplement poprawiający jakość nasienia z cynkiem i selenem w składzie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Pon Mar 06, 2023 8:06 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Paź 01, 2020 6:37 pm
Postów: 64
Mojej siostrze pomogło stosowanie tego supelementu NMN NAD+ booster wiec moim zdaniem warto stosowac, ma dobry sklad i ogolnie dobrze wplywa na organizm. Na zarapharm mozna go zamowic


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z zajściem w ciąże
PostWysłany: Pią Kwi 28, 2023 5:53 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Paź 17, 2022 10:35 am
Postów: 26
Witam, jeśli masz problemy z ciążą, to musisz znaleźć dobrego specjalistę do leczenia i obserwacji.
Polecam ginekologa nowego centrum medycznego
Kod:
https://doctorpro.pl/


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności