Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:57 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wideokonsultacja
PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 12:12 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 31, 2022 1:47 pm
Postów: 2
Szukam platformy internetowej, na której w każdej chwili mogę zapisać się na konsultację z lekarzem. Moje dziecko często choruje i w razie potrzeby chcę sięgnąć konsultacji ze specjalistą, a nie mam czasu czekać w kolejce do lekarza. Czy ktoś może coś takiego polecić?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 1:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 06, 2022 1:48 pm
Postów: 1
Zapisałam się na wizytę online na platformie Mojezdrowie24 i jestem bardzo zadowolona. Lekarz przeprowadził ze mną wywiad i zlecił odpowiednie leczenie. Szkoda, że ​​nie znalazłem tej strony od razu. Polecam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 8:47 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 25, 2022 7:33 am
Postów: 3
Popieram wypowiedź poprzedniczki, mojezdrowie24 to jeden z najlepszych serwisów do umawiania wizyt u specjalistów. Strona jest bardzo popularna, jeśli chcesz ominąć kolejkę lub nie masz czasu na wizytę stacjonarną.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 4:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 27, 2022 4:23 pm
Postów: 7
Ja osobiście polecam aplikację MojeZdrowie24, bez problemu można w niej umówić Wideokonsultację z lekarzem. Ja często korzystam z tej funkcji bo jest bardzo wygodna w sytuacjach gdy nie koniecznie potrzebna jest wizyta stacjonarna, a chcę szybko uzyskać poradę lekarza.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 3:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 30, 2022 3:28 pm
Postów: 6
Zdarzało mi się korzystać z teleporady przez telefon ale o Wideokonsultacjach z lekarzem jeszcze nie słyszałam. Brzmi ciekawie, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 8:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 27, 2022 4:23 pm
Postów: 7
Natalia0908 napisał(a):
Zdarzało mi się korzystać z teleporady przez telefon ale o Wideokonsultacjach z lekarzem jeszcze nie słyszałam. Brzmi ciekawie, czy mogłabyś powiedzieć coś więcej?


Generalnie wideokonsultacja jest bardzo podobna do teleporady, bo wszystko odbywa się z zdalnie, potrzebujesz jedynie telefonu, aplikacji i dostępu do Internetu. Korzystałam z tej opcji już kilka razy i dla mnie osobiście taka forma jest lepsza i bardziej efektywna niż zwykła teleporada.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Pią Lip 08, 2022 7:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 30, 2022 3:28 pm
Postów: 6
ewelina14010 napisał(a):
Generalnie wideokonsultacja jest bardzo podobna do teleporady, bo wszystko odbywa się z zdalnie, potrzebujesz jedynie telefonu, aplikacji i dostępu do Internetu. Korzystałam z tej opcji już kilka razy i dla mnie osobiście taka forma jest lepsza i bardziej efektywna niż zwykła teleporada.


O, brzmi ciekawie, na pewno wypróbuję, a jak wygląda kwestia terminów i czy jest duży wybór specjalistów w tej apce?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Śro Lip 13, 2022 4:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 27, 2022 4:23 pm
Postów: 7
Natalia0908 napisał(a):
O, brzmi ciekawie, na pewno wypróbuję, a jak wygląda kwestia terminów i czy jest duży wybór specjalistów w tej apce?


Według mnie wybór specjalistów jest duży, ja nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniego terminu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 12:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 18, 2022 12:46 pm
Postów: 6
Natalia0908 napisał(a):
O, brzmi ciekawie, na pewno wypróbuję, a jak wygląda kwestia terminów i czy jest duży wybór specjalistów w tej apce?


Ilość specjalistów jest na prawdę duża, a co do terminów to zdarzało mi się umawiać wizyty na ostatnia chwilę i nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem terminu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Wto Wrz 27, 2022 9:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 30, 2022 3:28 pm
Postów: 6
ewelina14010 napisał(a):

Według mnie wybór specjalistów jest duży, ja nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem odpowiedniego terminu.


A czy w tej aplikacji można znaleźć jakieś informacje o konkretnych lekarzach, czegoś się o nich dowiedzieć, porównać przed umówieniem wizyty?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Sob Paź 01, 2022 10:56 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 18, 2022 12:46 pm
Postów: 6
Natalia0908 napisał(a):

A czy w tej aplikacji można znaleźć jakieś informacje o konkretnych lekarzach, czegoś się o nich dowiedzieć, porównać przed umówieniem wizyty?



Tak, każdy lekarz ma swoją wizytówkę w tej aplikacji, są tam wyróżnione między innymi kompetencje, czy certyfikaty danego specjalisty.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 8:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 27, 2022 4:23 pm
Postów: 7
Natalia0908 napisał(a):

A czy w tej aplikacji można znaleźć jakieś informacje o konkretnych lekarzach, czegoś się o nich dowiedzieć, porównać przed umówieniem wizyty?



W aplikacji MojeZdrowie24 można porównać specjalistów również na podstawie opinii innych użytkowników. Dla mnie osobiście opinie mają bardzo duże znaczenie przy wyborze lekarza, więc zawsze zwracam na nie uwagę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Wto Paź 04, 2022 2:48 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 18, 2022 2:56 pm
Postów: 17
Bardzo fajna sprawa z taką wideokonsultacją.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wideokonsultacja
PostWysłany: Sob Paź 22, 2022 10:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Paź 22, 2022 3:36 pm
Postów: 5
ewelina14010 napisał(a):
Natalia0908 napisał(a):

A czy w tej aplikacji można znaleźć jakieś informacje o konkretnych lekarzach, czegoś się o nich dowiedzieć, porównać przed umówieniem wizyty?



W aplikacji MojeZdrowie24 można porównać specjalistów również na podstawie opinii innych użytkowników. Dla mnie osobiście opinie mają bardzo duże znaczenie przy wyborze lekarza, więc zawsze zwracam na nie uwagę.


Tak, według mnie to jest bardzo fajna opcja w aplikacji MojeZdrowie24, często z niej korzystam.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności