Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zmęczenie?
PostWysłany: Śro Maj 18, 2022 4:32 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 18, 2022 4:31 pm
Postów: 1
Witam wszystkich. 



Przedstawie chwilę mój problem.

Otóż od paru lat cierpię na jakieś zmęczenie, olewałem to, mówiłem sobie pewnie każdy tak ma itp...

Do rzeczy, przychodzę z pracy to potrafię paść na twarz i spać, rano to samo moge spać i spać. W ciągu dnia także jestem rozleniwiony, zmęczony jakiś itp... odczuwam to juz parę lat, ostatnio jakoś sie nasiliło bardziej.

Praca spokojna, srednio fizyczna, i średnio umysłowa, troche sportu, spacery, rower itp...ostatnio dużo pracy przy budowie domu, czasami mega fizycznej.

Badania w tym roku już 2x, w zeszłych latach,  raz na rok. Wszystko ok, cisnienie, cukier, wątroba, nie ma do czego sie doczepić. U 3 roznych lekarzy przedstawiałem mój problem, to zawsze mnie zbywali. 

Nie mam depresji, próbowałem różnych zmian, tzn: wiecej sportu, zmiana diety, i nic. Wiecej kawy - nic  calkiem ograniczenie kawy - nic, nie palę, alkohol bardzo sporadycznie. Bralem roznego rodzaju witaminy - nic. Czy lato czy zima, bez zmian. 

Mam 36lat. Waga ok 80kg - szczupły, brak innych chorób, alergii, czy uzależnień.

Boje się że jakieś raczysko sie gdzieś robi, bo juz nic wiecej mi do glowy nie przychodzi. 

Wkurza mnie to strasznie, bo dziecko rośnie, chciałbym z nim jak najwiecej czasu spędzać, a ja najchetniej poszedl bym poleżeć.

Nie nie jestem leniem, mam hobby, pomimo zmeczenia biorę sie za robotę i idzie, czy przy domu czy przy innych rzeczach.

Bardzi proszę o poważne odpowiedzi. Z góry dziękuję. 


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zmęczenie?
PostWysłany: Pią Lip 01, 2022 1:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Gru 18, 2016 9:42 pm
Postów: 6
Tutaj czytam że zmęczenie to może być też wina wypalenia nadnerczy https://longevitas.pl/kiedy-zmeczenie-staje-sie-naprawde-meczace-dlaczego-ciagle-brak-nam-energii/. Moim zdaniem mam takie objawy ale mój lekarz rodzinny trochę to zlewa i mówi że nie do końca uznaje to za prawdziwy stan. Macie jakieś doświadczenie?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności