Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: zabieg medyczny
PostWysłany: Nie Lis 13, 2022 4:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Paź 22, 2022 3:36 pm
Postów: 5
Cześć, niestety w wyniku wypadku powstała u mnie perforacja przegrody nosowej, która nie pozwala mi na normalne funkcjonowanie. Poszukuję sprawdzonego miejsca gdzie szybko, profesjonalnie i skutecznie zajmą się tym problemem. Możecie jakieś polecić?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zabieg medyczny
PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 10:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 18, 2022 12:46 pm
Postów: 6
Maryla napisał(a):
Cześć, niestety w wyniku wypadku powstała u mnie perforacja przegrody nosowej, która nie pozwala mi na normalne funkcjonowanie. Poszukuję sprawdzonego miejsca gdzie szybko, profesjonalnie i skutecznie zajmą się tym problemem. Możecie jakieś polecić?



Jeżeli chodzi o perforacje przegrody nosowej to mogę śmiało polecić doktora Michalika z Centrum Medycznego MLL - miałam właśnie u niego wykonywany zabieg, który bazował na przeszczepach wewnątrz nosa, dzięki którym "załatano" perforację. Operacja przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji, już po tygodniu doszłam do siebie po zabiegu i nie odczuwałam dużych dolegliwości bólowych. Michalik to świetny specjalista w tej dziedzinie - perforacje w przegrodzie nosowej bardzo utrudniały mi życie, a teraz dzięki temu zabiegowi mogę w końcu normalnie funkcjonować.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg medyczny
PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 12:24 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 15, 2022 12:23 pm
Postów: 2
Przed każdym zabiegiem medycznym należy wykonać usg. Ja korzystam z https://icomed.pl/ i jestem zadowolona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg medyczny
PostWysłany: Pią Lis 18, 2022 10:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 30, 2022 3:28 pm
Postów: 6
Maryla napisał(a):
Cześć, niestety w wyniku wypadku powstała u mnie perforacja przegrody nosowej, która nie pozwala mi na normalne funkcjonowanie. Poszukuję sprawdzonego miejsca gdzie szybko, profesjonalnie i skutecznie zajmą się tym problemem. Możecie jakieś polecić?


Gorąco polecam Centrum Medyczne MLL - bardzo nowoczesna i profesjonalna przychodnia. Miałam tam zabieg u doktora Michała Michalika, w sumie to wizytę u niego umówiłam po tym jak przypadkowo trafiłam na jego artykuł w Internecie i Pan Michał okazał się świetnym wyborem - to na prawdę super specjalista z dużą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki niemu wreszcie nie cieknie mi z nosa i mogę normlanie oddychać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg medyczny
PostWysłany: Sob Lis 19, 2022 11:04 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 27, 2022 4:23 pm
Postów: 7
Polecam udać się do Centrum Medycznego MLL, mają tam na prawdę świetny zespół lekarzy specjalistów oraz bardzo przyjazny personel i obsługę. Odnośnie perforacji to szczególnie polecam doktora Michała Michalika, ma ogromną wiedzę i doświadczenie a także świetne empatyczne podejście do pacjentów. Bardzo obawiałam się tego zabiegu a Pan Michał spokojnie wyjaśnił wszystko oraz odpowiedział na mnóstwo pytań z mojej strony.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg medyczny
PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 10:37 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 15, 2022 12:23 pm
Postów: 2
Ja ostatnio byłam na KSW z https://integralpoland.com/ i kilku sportowców może mieć problem z przegrodą po walce :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabieg medyczny
PostWysłany: Pon Maj 22, 2023 11:51 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 05, 2021 1:16 pm
Postów: 78
Ogólnie najpierw USG. To wcale nie oznacza, że trzeba wieki czekać na badanie. Da się to załatwić szybko. Multimed mi to załatwił w kilka dni bez skierowania. Wszystko mega profesjonalnie - sugestie, podpowiedzi, przypomnienie o wizycie. Powiedzieli, co trzeba dalej zrobić, w sensie pojawiły się zalecenia. Moim zdaniem tak właśnie powinna przebiegać organizacja badań, a bywa z tym różnie. Tutaj rozgrywają to wzorcowo, a sprzęt jest wypasiony.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności