Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kompleks małego penisa
PostWysłany: Pon Lut 13, 2023 12:36 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 16, 2021 6:57 am
Postów: 11
Czy ktos z Was równie ma ten kompleks? Sam od jakiegoś czasu zastanawiam sie nawet nad operacją. Mój członek ma 7 cm w stanie wzwodu. Wstyd się nawet rozebrać przed jakąkolwiek dziewczyną ( nigdy nie byłem w tej sytuacji , mam obecnie lęk przed współżyciem mimo że byłem czasami blisko) . Mam obecnie 21 lat tak wiec czlonek raczej nie urośnie. Moje całe życie to porażka.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kompleks małego penisa
PostWysłany: Pon Lut 13, 2023 12:55 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 13, 2021 6:46 am
Postów: 17
Przestań chłopie tak narzekać i musisz się pogodzić z tym,ze nigdy nie będziesz miał jakiegoś tam bardziej okazałego pytonga. Możesz go powiększyć za to o te 3-4 cm. W sieci są ćwiczenia, możesz spróbować pompek. No i są takie tabletki Penilarge. To również chłopaki sobie na forach polecaja. Sam brałem , nie ma powiększenia 8 cm jak obiecywali ale 3 cm było na pewno.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kompleks małego penisa
PostWysłany: Śro Lut 15, 2023 11:47 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 16, 2021 6:57 am
Postów: 11
Nie chcę iść do psychologa. Problem nie leży w psychice ale w wielkości. Bo raczej nie powiecie,że te 7 cm to jest dużo co?
Pompek nie próbowałem . Nie chcę bo boję się ,że coś sobie uszkodzę. Czy te tabletki są drogie? I ile trzeba to brać aby był jakiś efekt?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kompleks małego penisa
PostWysłany: Czw Lut 16, 2023 12:15 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 13, 2021 6:46 am
Postów: 17
Oj wiesz za wesoło to nie jest ale mówi się,że bardziej dla dzeiwczyn liczy się technika no i dziewczynę można zaspokoić na wiele różnych sposobów. Ja również jestem po kuracji tabletkami. Tymi samymi o których tutaj pisze kolega. Trzeba brać regularnie 3 miesiące. Codziennie pamiętać o tabletce bo czytałem,żę jak się zapomina to można nie uzyskać praktycznie żadnego efektu. W 1 miesiacu były jedynie częstsze erekcje. Po 3 miesiacach było powiększenie. U mnie 2,5 cm. W obwodzie prawie 3 cm .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kompleks małego penisa
PostWysłany: Czw Lut 16, 2023 12:44 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 16, 2021 6:57 am
Postów: 11
A czy te tabletki są bezpieczne dla zdrowia? Ile to kosztuje i gdzie ewentualnie można to kupić?

Jest jakaś opcja aby zapoznać się ze składem?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kompleks małego penisa
PostWysłany: Czw Lut 16, 2023 12:53 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 13, 2021 6:46 am
Postów: 17
Powiem Ci,ze są w wielu sklepach internetowych tak więc nie powinno być problemu z kupnem. Najlepiej jest używać razem z kremem. Zawierają same ziołowe składniki no i są dopuszczone przez Krajowy Rejestr Farmaceutyczny a oni jakiegoś gówna na pewno by nie dopuścili do użytku tak więc spokojnie możesz się nad tym zastanowić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kompleks małego penisa
PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 12:35 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 16, 2021 6:57 am
Postów: 11
Ile trzeba to brać aby był jakiś efekt? I na czym niby polega to powiększanie ? Czy są tam jakieś składniki co zwiększają czy co.... I czy efekt jest stały?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kompleks małego penisa
PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 12:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sie 13, 2021 6:46 am
Postów: 17
Kupiłem :) Od dziś zaczynam kurację. . Za jakiś czas odezwę się i napiszę jaki jest był efekt


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kompleks małego penisa
PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 12:49 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 16, 2021 1:20 pm
Postów: 23
Akceptacja! Zaakceptuj siebie, to zmieni Twoje życie. Poza tym to nie długość a obwód liczy się dla kobiet. Jeżeli już musisz decydować się na jakies rozwiązanie to zacznij od mniej drastycznych metod. Tak jak już ktoś wspomniał, zacznij od ćwiczeń lub pompki, a w ostateczności jakieś tabletki. Ja zrezygnowałbym z operacji na Twoim miejscu. Kobieta, która nie akceptuje Cię takim jakim jesteś, nie zasługuje by z Tobą być. Ty wybierasz!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 31 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności