Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 8:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 10:15 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 19, 2009 10:46 am
Postów: 3
tez mam ogromny problem wypadaniem włosów, ale zauwazyłam poprawę po odżywce do włosów ze szpiku końskiego (do kupienia na allegro) w dodatku włosy stały się lśniące, nie przetłuszczają się tak szybko, a koleżanka polecila mi
http://www.vitamed24.pl/Multi_Hair_wzmacnia_wlosy_skore_paznokcie-198.html
i łykam sobie te tabletki od jakiegoś miesiąca i naprawde zauwazyłam poprawę, nie jest to moze jakas super poprawa ale wiem że trzeba na to czasu a włosy nie wypadaja mi juz tak bardzo i trzeba się mniej stresowac :))

pozdrawiam


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 5:57 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 11:59 am
Postów: 3
Witajcie,
też cierpię na problem wypadania włosów :( mam dopiero 18 lat, a moje włosy są już przerzedzone i robią mi się zakola. Większość preparatów, które są przez was wymieniane zapobiegają wypadaniu włosów, ale czy któryś z nich ma też działanie polegające na odrastaniu?
Ostatnio wyczytałem na internecie o badaniach, na których pobiera się próbkę włosa i na jego podstawie ocenia się jakich witamin mu brakuje. Jeśli ktoś wie więcej na ten temat prosiłbym o więcej informacji, najlepiej gdzie i w jakiej to będzie cenie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 7:00 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć charolastra :D

Czy próbowałeś się odżywiać zgodnie ze swoją grupą krwi? Poczytaj o tym, nawet tu na forum...jeśli masz dostęp do nie przetwarzanego przemysłowo jedzenia... warto spróbować :D Warto też masować często szczotką (lub nawet palcami) skórę głowy...aby poprawić ukrwienie.

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 11:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 11, 2009 11:41 pm
Postów: 8
mnie tez na wlosy bardzo pomogl floradix- mi wypadaly zawsze na jesieni, strasznie- i na szczotce i na poduszce rano, na dywanie wszedzie ich pelno bylo, lamaly się, koncowki rozdwojone, a stosowalam rozne jedwabie , odzywki itp. ten floradix to kompleks witamin i zelazo- podobno zelazo jest bardzo wazne wlasnie dla wlosow, no i od ponad pol roku piję go i bardzo wlosy mi się poprawily, nie wypadają i ladnie mi rosną- juz mam za lopatki, takze polecam, mnie pomoglo, aha no i dodatkowo na noc odzywka- nie splukiwac, tylko isc spac z tą odzywką


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 11:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 11:59 am
Postów: 3
TeSa dziękuję bardzo za odpowiedz :wink: spróbuję tej diety, a o efektach poinformuję.
Grubcia, czy mogła byś mi powiedzieć w jakiej cenie mogę dostać floradix i czy jest on na recept?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 3:52 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 11:59 am
Postów: 3
Czy ktoś mógłby mi napisać jakiego floradix mam używać, bo jest ich kilka rodzajów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 9:36 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
Niestety tak to już jest, że tendencje do wypadania włosów mamy genetyczne... niektórzy w bardzo młodym wieku siwieją, a inni łysieją. Nie wiem czy te wszystkie środki są skuteczne, ale na pocieszenie powiem, że mam kilku kolegów, którzy są prawie całkiem łysi... Nie ma co się łamać łysy też człowiek....i niektórym panom bardzo pasuje taka łysinka;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Śro Sty 27, 2010 7:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 25, 2010 8:21 pm
Postów: 13
Ja też uważam, że brak włosów niektórym dodaje tylko uroku. Ale mam znajomego, który nie mógł sobie poradzić z wciąż powiększającymi się zakolami. Z tego co pamiętam to stosuje już od kilku dobrych miesięcy jakąś terapię - niestety nie pamiętam nazwy - zapytam. Wynika widoczny nawet dla takiego sceptyka jak ja - jakby mu włosów trochę przybyło.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Śro Mar 24, 2010 1:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 20, 2010 12:22 pm
Postów: 10
Z tego co czytałem, przyczyną przedwczesnego wypadania włosów może być nawet nieodpowiednia dieta. Wówczas żadne szampony, cudowne leki i maści mogą się na nic nie zdać. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ źle odżywiony organizm, źle dystrybuuje składniki odżywcze. Zbyt mała ilość związków odżywczych trafia tam, gdzie trafiać powinna. Powoli rozwijają się rozmaite stany zapalne (w wątrobie, jelitach, i innych), skóra traci blask i elastyczność, a włosy nie dają rady utrzymywać się w mieszkach. W końcu wypadają. Wiele osób na tym forum podkreśla znaczenie diety zgodnej z grupą krwi i tzw. kodem metabolicznym, nie bez kozery. Wiedzą bowiem oni, jak ważne dla kondycji całego organizmu (w tym włosów) jest pożywienie.
O kodzie metabolicznym więcej w artykule vimedu: http://www.vimed.pl/poznaj-swoj-kod-metaboliczny.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Wto Kwi 13, 2010 9:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 13, 2010 5:02 pm
Postów: 7
Wypadanie włosów tak jak łamliwe i słabe paznokcie to już ostatnie stadium odmineralizowania.Niektóre choroby przewlekłe, albo właśnie ich leczenie, mogły doprowadzić do wypadania włosów, wtedy trzeba zająć się leczeniem podstawowej choroby. Jeżeli wypadanie włosów nie ma konkretnej przyczyny, to w takiej sytuacji może pomóc systematyczne zażywanie dobrze dobranego najlepiej chelatowanego preparatu multiwitaminowego. Do tego celu szczególnie nadaje się aloes naturalny .Posiada cała grupę witamin B, w tym również witamina B12. Jest to ewenement w świecie roślinnym. Jest to generalnie witamina związana z białkiem zwierzęcym. Natomiast aloes taką witaminę posiada. Moje doświadczenia wskazują, że niezwykle skuteczne jest także połączenie go z Nature-MIN i Omega 3.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Śro Lis 17, 2010 3:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 17, 2010 3:05 pm
Postów: 2
Brak wlosow jest straszny, nie wyobrazam sobie siebie lysej. Niektorym moze i to pasuie ale to rzadkosc raczej;/ Ja mialam duzy problem z wypadaniem wlosow. Nigdy nie bylam na diecie i wyniki mialam w normie. Dosc czesto farbowalam wlosy ale co tam Wszystkie to robimy. Robilam w zeszlym roku mezoterapie (bolalo jak nie wiem co i po kuracji wypadaly jak dawniej:/) i badania o nazwie analiza pierwiastkowa (musialam sie poswiecic i ogolic kawalek skory glowy) i nic to ani nie dalo ani pomoglo. Doktor ktory to robil kazal jesc również suplementy: magnez, wit a zelazo i takie tabletki z manganem. Problemu to nie wyleczylo a meczylam sie z tymi tabletkami 3 misiace.
Niedawno bylam w takim miejscu w wawie, ul. Lanciego 19, klinika Hair Lab. Jestem w trakcie zabiegow i widze poprawe - ponoc nie kazdemu sie to poprawia juz podczas zabiegow ale mi juz nie wypadaja w takiej ilosci (a wypadalo mnostwo i to jeszcze z cebulkami!!!!)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Sposób na wypadanie włosów
PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 10:04 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 17, 2010 2:08 pm
Postów: 3
Wypadanie włosów może mieć różne podłoże, u mnie na przykład problemem był chroniczny stres - przez to w pewnym momencie zaczęły wypadać mi włosy :/ Nie łatwo było sobie z tym poradzić. Ostatecznie pomogły mi wizyty u psychologa, zmiana pracy ( niestety to ona zszargała mi nerwy i nie było innego wyjścia ) i preparat vichy dercos aminexil sp 94. Pewnie niektóre z was znają ten preparat w kapsułkach bo naprawdę potrafi wiele zdziałać. Problemem jest cena, ale mi udało się go dostać w aptece za grosze w manufakturze łódzkiej za mniej niż 120 zł. Także jeśli mieszkacie w Łodzi to polecam tam kupować.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności