Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:42 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 4:28 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
Olejek rycynowy ma bardzo pozytywne działanie w kwestii odżywki,np jeżeli chodzi o nasze włosy czy rzęsy,dlatego jest teraz tak popularny na rynku kosmetycznym,nie ma się czemu dziwić. Kto raz używał ten na pewno już zauważył pozytywne efekty.

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 1:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lis 09, 2014 1:23 pm
Postów: 1
Witam!
Czy można stosować okłady z olejku rycynowego na guza piersi, przy stanie zapalnym po biopsji?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Śro Lut 18, 2015 11:12 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 09, 2015 9:49 am
Postów: 4
czy okłady można stosować przy stopie cukrzycowej, która ma już ranę otwartą?
Proszę o rady


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 10:41 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
Moja rada jest taka żeby spróbować, osobiście stosuję olej rycynowy na wszystko i jeszcze nie zdarzyło mi się pogorszenie po zastosowaniu rycynusa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Nie Mar 27, 2016 8:00 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 27, 2016 7:54 pm
Postów: 2
Hej mam pytanie mam problemy z wieloma stawami między innymi oba łokcie tenisisty. Czy okłady z oleju rycynowego mogę robić w ten sposób że nałożę olej rycynowy na staw nakryję folią wygrzeję np 1.5 godziny pod poduszką elektryczną i potem owinę sobie bandażem i pójdę spać? A potem oczywiście rano wodą z sodą zmyłbym? (to było by dla mnie dużo tańsze nie mam tyle flaneli żeby moje wszystkie stawy nią pokryć).


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 10:57 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Akurat nie widzę żadnych przeciw wskazań do tego aby używać olejku rycynowego do codziennej pielęgnacji naszej skóry oraz włosów,wręcz przeciwnie- często jest zalecany podczas wielu zabiegów,podobnie jak olejek arganowy.

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 7:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 27, 2016 7:54 pm
Postów: 2
Ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie? Czekam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2016 6:16 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Jeśli chcesz sprawdzić udzielane wcześniej rady... musisz przekopać się przez ten wątek... i przez wątek heinricha pamiętam, że w tytule jest na pewno Edgar Cayes...(użyj przeglądarki)... ten w/w sposób to jest chyba jednak walka ze skutkami... a nie z przyczyną.
Z moich wieloletnich doświadczeń wynika że stawy bolą od nadużywania niewłaściwego dla swej grupy krwi jedzenia...(np. "zerówka" aby nie mieć kłopotów ze stawami... powinna w/g Dr Petera D'Adamo omijać ziemniaki i pomidory...ja to potwierdzam)... a także od... "przestawionego" kręgosłupa (tego też doświadczyłam)... Dobry kręglarz czasem działa cuda... opowiadał o tym Henryk, który korygował diagnozy i leczył wielu lekarzy. Był też zwolennikiem oleju rycynowego... przestał tu pisać przez reklamy (kiedyś ich nie było). "Zły" kręglarz (lub masażysta) może zaszkodzić. Ostatnio dowiedziałam się (choć w tej chwili nie pamiętam skąd), że np.przestawiona" tylko o 1st głowa... powoduje stan organizmu nie możliwy do wyleczenia. A tak w ogóle musisz się zastanowić co się u Ciebie zmieniło od czasu, gdy stawy nie bolały...
Warto obejrzeć trochę wykładów Jerzego Zięby... a poza tym sprawdzić na dadamo.com czy nie jadasz nie najlepszych dla swej grupy krwi rzeczy...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2016 8:25 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Co do olejku rycynowego,to faktycznie ma on wiele właściwości i podobnie jak olejku kokosowego,używam go głównie jako odżywki do włosów i zdaje egzamin,czasem nakładam też na rzęsy i brwi.

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 7:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 11, 2016 7:30 pm
Postów: 1
Witam
stosuję olej rycynowy na brzuch i wątrobę, ale zatrzymuje mi wodę w organizmie tzn zbiera się pod pachami i koło nerek mam po prostu opuchnięte te miejsca chciałabym się dowiedzieć czy na te miejsca przykładać olej czy wystarczy że przykładam na brzuch? pozdrawiam i proszę o odpowiedź.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 8:21 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Co do olejku rycynowego to ja używam go głównie jako odżywki,również do włosów,nigdy w celach leczniczych,więc ciężko mi tutaj powiedzieć jakie ma właściwości pod tym względem,natomiast jeżeli chodzi o właściwości typowo kosmetyczne- rewelacja.

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 9:07 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 31, 2016 7:36 pm
Postów: 5
Miejscowość: Nowy Targ
Stosuję olejek rycynowy już od pewnego czasu. Jak dla mnie ma on bardzo szerokie zastosowanie i sprawdza się nie tylko dobrze na zdrowie ale również np. w kosmetyce, zamiast konkretnych kosmetyków. Ja używam go bardzo często w zastępstwie odżywki do paznokci oraz na skórę. Radzi sobie doskonale i już z niejednego problemu pozwolił mi wyjść.

_________________
https://scalenieduszy.pl/wampir-energetyczny-psychologia/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 12:48 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Właśnie w tym sensie pisałam,czyli iż olejek rycynowy,podobnie jak arganowy- znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w kosmetyce,stanowi bardzo dobrą i skuteczną odzywkę. teraz bardzo chwalony jest także olejek kokosowy.

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 1:52 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lis 25, 2016 1:47 pm
Postów: 1
A jakiś sposób na uregulowanie kobiecych hormonów? Ostatnio byłam u ginekologa http://www.lekarz-ginekolog.eu ponieważ borykam się z trądzikiem kazał mi zrobić serię badań z krwi na poziom konkretnych hormonów ale naczytałam się o tym,ze to moze byc problem z niedoborem któregos z nich :/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 11:29 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
W takim razie pozostaje chyba słuchać zaleceń i rad lekarza aby ustabilizować hormony w organzmie, to byłoby najlepsze. Poza tym jeżeli masz problem z trądzikiem to pamiętaj iż niezbędna będzie również odpowiednia dieta bogata w naturalne witaminy.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności