Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 5:41 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 2:44 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
Hej!

Spróbuję Twojego sposobu na pewno. Czy to sposób Edgara??

Olej arachidowy jest do nabycia w aptece?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Nie Lut 06, 2011 4:52 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam!
Tak,to sposob Edgara.
Kupisz go predzej w Melisie,moze w jakichs sklepach zielarskich w ostatecznosci spozywczy.
Jest moze troche za rzadki,ale z braku innego uzywalem go w Polsce do masazu.
Bedziesz mile zaskoczony,przyjemnosci.
Poz.Henryk.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 5:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lut 19, 2011 4:57 pm
Postów: 8
:D Witam wszystkich jestem tu nowa.Widzę ,że Henryk masz doświadczenie z olejkiem rycynowym. :roll:Chciałam zastosować ten olejek wewnętrznie ,jestem po leczeniu raka 3 lata temu .Stosowałam ten olej do okładów wątroby i bardzo dobrze się czuję.Wiem ,że po tak ciężkim leczeniu to tych toksyn mam bardzo dużo.Jaka była by dawka kropel do picia,?ile dni?w limfie też mam nagromadzone toksyny i chce się tego pozbyć.Oczyszczałam jelita i robię to co tydzień teraz.[color=#FF0040][/color]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 6:57 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Merry, radziłabym Ci skorzystać z innych preparatów, olejek rycynowy do wewnątrz nie za bardzo się nadaje. Henryk stosował wewnętrznie do eliminacji alergii, tyle wiem. Polecałabym Ci korzystanie z przepisów na oczyszczanie organizmu opisanych przez Tombaka w ,,Drodze do zdrowia". Skoro jelita masz ok, to teraz kolej na wątrobę, polecam sposób Huldy Clark.Sporo moich znajomych po chorobach nowotworowych jest na forum urynoterapii na kafeterii.
Okłady z olejku rycynowego na podbrzusze wszystkim kobitkom bardzo polecam. Są super.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 7:00 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
Olej doustnie jest stosowany do przeczyszczenia jelita, więc trzeba uważać.

5-6 kropel jak to opisał Henryk na język i przycisnąć do podniebienia na kilka minut, w celu lepszej absorpcji.
Czy czytałaś któreś z wydań odnośnie diety, leczenia Edgara Caycego? Tam jest dokładnie opisana dieta, którą należy stosować.

Tak jak mumina radzi olejek brany doustnie nie oczyści jelit.

P.S. Gratulacje pokonania raka!!!! :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 10:57 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
Walnąłem gafę. Olejek nie oczyści toksyn nie jelit, w znaczeniu Twojego problemu :oops:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 11:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lut 19, 2011 4:57 pm
Postów: 8
Witam.Jelita oczyszczam według Tąbaka.Chodzi mi ,żeby pozbyć się toksyn z limfy ,które przez chemioterapię się nagromadziły.No 3 lata to jeszcze nie jestem bezpieczna przed powtórką.Wiem ,że powinnam wątrobę oczyścić,ale boję się soli gorzkiej.Chciałam dodać ,że wiem że jelita pomału dochodzą do siebie ,bo kiedyś po zjedzeniu buraczków ,mocz zaraz miałam buraczkowy ,a teraz jest leciutko buraczany.Chyba to dobrze?może ktoś mi odpowie.Dziki Wam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Śro Lut 23, 2011 8:29 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 9:03 am
Postów: 83
Merry, jeśli boisz się soli gorzkiej, to rób wg Tombaka. Ale sól gorzka nie jest taka żrąca, jak Ci się wydaje, nie...Kolor różowy moczu utrzymywał się u mnie do czasu zastosowania lewatyw urynowych. One najszybciej goją mikroszczelinki, zapewniam. Tombak ma przepisy również na oczyszczanie krwi i limfy. Możesz kupić też ,,Endoekologię zdrowia" Nieumywakinów, na allegro, też jest dużo porad oczyszczających poszczególne organy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Śro Lut 23, 2011 8:45 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Merry!
Korzystaj z porad Muminy widze,ze ma duze doswiadczenia w oczyszczaniu organizmu.
Tak,jak napisala oklady z oleju sa naprawde wielkim dobrodziejstwem,ale,jak widac korzysta tez z innych zrodel,rowniez bardzo skutecznych.
Takie oczyszczenie po chemoterapii nie jest wcale latwe,moja szwagierka boryka sie juz z tym problemem od kilkunastu lat,najwazniejsze,ze rak zniknal.
Jedz trzy migdaly dziennie,tam znajduje sie najwiecej naturalnej amigdaliny,ktora zabezpiecza przed rakiem!!!
Nasz umysl jest naszym najwiekszym lekarzem,trzeba go tylko odpowiednio uzywac.
Opisalem,to juz w innych postach.
Wierzac,ze go pokonasz,juz go pokonalas.
Wszyscy jestesmy z Toba,a czytajac to odczujesz,taka mila ciepla energie.
Nie wiem dlaczego,ale odebralen Cie bardzo,bardzo pozytywnie musisz byc dobrym czlowiekiem zdarza mi sie to bardzo rzadko,ale.......
Poz.Henryk.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Śro Lut 23, 2011 11:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lut 19, 2011 4:57 pm
Postów: 8
Dzięki Wam jesteście wspaniali ,że mi służycie pomocą.Ważne żeby mieć jakieś wsparcie ,moi nie chcą słuchać co robię.Dzisiaj zrobiłam sobie z uryny lewatywę z 1litra i dużo się rozlało.nie wiem czy to źle ,może dalej są zapchane toksynami.Jesteście kochani ,bo książki są dobre ,ale tutaj mogę z wami porozmawiać i nie karcicie mnie .Bo lekarzom już nic nie powiem ,po tym co usłyszałam ,że wydziwiam.Mówiłam tylko o diecie,co by było gdybym mówiła o innych rzeczach,Jedne leki które otrzymuje od lekarza lądują w koszu ,bo ja już nie mogę łykać tego świństwa,a jeszcze poczytałam skutki uboczne to może wywołać innego groźniejszego raka.Muszę innymi metodami naturalnymi doprowadzić organizm by dobrze funkcjonował.Ile tych lewatyw mam zrobić i jakie przerwy?Jestem otwarta na leczenie naturalne ,dlatego że sam zapach leków już powoduje u mnie mdłości i pobyt w przychodni,te zapachy.Od dwóch lat nie biorę żadnych lek€w przeciwbólowych ,antybiotyków .Jak czułam ,że coś mnie bierze(przeziębienie) to robiłam kilka lewatyw i różne ziółka piłam i płukałam gardło.Reinrich ucieszyłeś mnie z tą wiadomością o twojej szwagierce że rak u nie zniknął i ja tego pragnę,gdyż nie jestem jeszcze stara.Chociaż stary ,czy młody chce żyć to nie podlega dyskusji.Henryk bardzo Ci dziękuje za ciepłe słowa :oops: dobrze mi się zrobiło na duszy.Pozdrawiam z całego serca,że mogę z tak dobrymi ludźmi pisać takie poważne tematy.Mumino widzę po przeczytaniu twoich wypowiedzi jesteś osobą z doświadczeniem i za miesiąc odważę się oczyścić wątrobę ,najpierw rozprawię się z tymi jelitami.Tak się ciesze ,że tu zaglądam bo ja nie mam z kim na tematy naturalne rozmawiać.Koleżance pielęgniarce napomknęłam o lewatywach to mnie zrugała ,że po takim leczeniu nie wolno,no to mam ją z głowy ,już nic na temat naturalnych nie mówię ,a swoje będę robić.Pozdrawiam też cieplutko i sorki :roll: :roll: ,że tak długo piszę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Śro Lut 23, 2011 11:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
Hej merry

Ja po zapoznaniu się z medycyną naturalną (głównie Edgar) jak słucham reklam na przeziębienie, gdzie pokazują chorego, który po wzięciu jednej tabletki już jest zdrowy to mnie trzepie.

Gdybyś zapytała twórców reklam o co tutaj chodzi to otrzymasz prostą odpowiedź. Reklama nie pokazuje po ilu dniach wyzdrowiał ów chory człek :twisted:

Choroba tworzy się w dogodnym dla niej środowisku. Ostatnio mocno zachorowałem na przeziębienie. Mam do tego tendencje. Żona zawsze faszeruje mnie jakimiś tabletkami. Tym razem NIC nie brałem. Tylko masę cytrusów, warzyw i rybka wędzona. Fakt. Po 4 dnia dopiero mi przeszło, ale wiem, że nie masakrowałem wątroby.

Polecam Ci książkę Łataka Jerzego "Księga zdrowia". Jest jeden dział poświęcony leczeniu raka. Jeśli jej nie masz to napisz o postaram się zawrzeć ważniejsze zalecenia i Ci je napiszę

P.S. to co Henryk wspomniał - migdały jedz. 3 dziennie... :lol:

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 12:12 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Lut 19, 2011 4:57 pm
Postów: 8
Witam Maxwell nie mam tej książki , a i za bardzo kasy żeby ja kupić ,bo zdrowe jedzenie dużo kosztuje.Będę C :roll: i wdzięczna jak napiszesz coś na ten temat.Pozdrawiam :) ,a reklamy z telewizji to ściema i nie zawracam sobie głowę nimi .W moim mieście jak się sprowadziłam były 3 apteki ,a jest 8.Co tu dużo gadać ja im nie dam kasy ,chyba ze ziółka ,opatrunki .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 9:35 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witaj merry :)

Napisałaś m.in.:
Cytuj:
reklamy z telewizji to ściema i nie zawracam sobie głowę nimi .W moim mieście jak się sprowadziłam były 3 apteki ,a jest 8.Co tu dużo gadać ja im nie dam kasy ,chyba ze ziółka ,opatrunki


Myślę tak samo... a ze wzrostem ilości aptek chyba wszędzie jest podobnie... Wielu już zauważyło, że zdrowy człowiek nie jest w sferze zainteresowania przemysłu farm. W naszej własnej drodze do zdrowia musimy się wspierać. Urynoterapii nigdy nie stosowałam... chociaż książkę znalazłam w zbiorach mamy... Wiadomo, że wielu ludzi przeżyło dzięki wykorzystywaniu w ekstremalnych warunkach "tego własnego płynu"... ale to dla mnie ostateczność... a dla innych sprawa wyboru. Ja odkąd wiem, że można mieć realny wpływ (przy pomocy zażywania ruchu i jadania zgodnego z grupą krwi) na stan swego zdrowia... postanowiłam "zaszczepić" te sposoby w swojej miejscowości i okolicach... Lekarka mojej mamy twierdzi... że w obecnym stanie świadomości większości ludzi, nie jest to takie proste... ja jednak jak potrafię od kilku lat realizuję swój edukacyjny plan

... aby po latach dwóch albo pięciu
Każdy z nas poczuł się wyjątkowo
I gdy ktoś w świecie o nas usłyszy
Będzie pamiętał... że tu jest zdrowo
No i o mafii nikt już nie wspomni
Nasz wizerunek całkiem się zmieni
Zdrowy Wołomin to nasze hasło
Zróbmy coś wreszcie dla naszej ziemi! Pero, Pero... bilans to nie żadne zero Pero, Pero... plusy będą dopiero!

Nie wiem, czy wchodziłaś kiedyś na dadamo.com (tam można sprawdzić bez kupowania książek jakie pokarmy są korzystne dla naszej grupy krwi... jest też info, które z nich mają własności pożyteczne dla leczenia chorych na nowotwory). Pozytywne działanie tego sposobu odżywiania potwierdzam.
Jak będę miała swoje spostrzeżenia ze wspomagania zdrowia przyjmowaniem kropli H2O2 zgodnie z zaleceniami prof. Ivana Nieumywakina ... zaraz o tym napiszę... i opowiem na wykładzie WUTW. Ich zastosowanie zewnętrzne... wypadło mi bardzo pomyślnie... pisałam o tym.

Olej rycynowy... tak jak doradzał Henryk brałam... ale teraz korci mnie sprawdzenie wewn. działania wody utlenionej :)

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 3:19 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Merry!
To fajnie,ze Ci sie tu podoba.
Skorzystaj z porad TeSy,szczegolnie doradza w sprawach diety w/g Dadamo,napewno Ci wiele pomoze.W przyszlym tygodniu bede mial troche wiecej czasu,to moze porozmawiamy,jak mi podasz Swoj Skype.Pomagam tez ludziom na odleglosc,moze i w Twoim przypadku wszystko dobrze sie ulozy.Ja nigdy niczego nie obiecuje i ne pobieram za takie leczenie pieniedzy.
Poz.Henryk.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 3:24 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam!
Ktos mi troche wjechal na ambicje i chyba bede musial otworzyc nowy temat.

STWARDNIENIE ROZSIANE.

Ale potrzebuje troche czasu,ktorego mi w tej chwili brakuje.
Poz.Henryk.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności