Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 4:05 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 3:55 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 29, 2007 7:06 pm
Postów: 60
Miejscowość: gdzie
Dziękuję, heinrich. Już uciskam. Ależ to bolesne.
Ale jak ma pomóc, wszystko wytrzymam.

Kiedyś szukałam pomocy nawet na forach kulturystycznych. Ależ ci ludzie mają problemy
i z łokciem też. I nie znalazłam nikogo, komu pomogłaby medycyna konwencjonalna. Najczęściej uciekają się do sterydów.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 5:05 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Pomoze napewno,pomoglem juz w ten sposob wielu ludziom,bedzie tak dlugo bolec,dopoki nie uwolnisz wezla nerwowego uwiezionego w tym twardym miesniu.To ten nerw tak boli,ale on powiniem po kazdym nacisku sie zmniejszac,masz szczescie, ze to nie ja Ci to robie.Mam przydomek sadysta,ludzie ktorych ja naciskam krzycza i placza,na koniec wchodza zadowoleni.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 6:40 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Heinrich a może Krzysia ma pecha :wink: , masz poczucie humoru. Coś mi się wydaje, że te łzy to ze śmiechu :D :D :D :D.

Radzę Ci Krzysia, nie bądź Zosia samosia :wink: .

Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 2:59 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
To nie poczucie humru to jest prawda,byc moze juz nie dlugo.ludzie ktorzy bywali u mnie to potwierdza.
Sciagam ich na te forum.
Powodzeinia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 1:21 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam.
Bedzie jeszcze troche o oleju rycynowym.
Co myslicie o nowym temacie?
Reumatyzm=olej arachidowy+dieta!!!!!!!!!!!!!!!!
Pracuje aktualnie nad nadwaga(akupresura).
Nastepny temat,czy problem to zaburzenia seksualne u kobiet(brak orgazmu i nieplodnosc,takze akupresura.)
Nadwaga-zostalem wezwany do kogos,kto mial wysuniety krag i nie mogl sie poruszyc.
Oczywiscie jak zawsze diagnoza sie nie zgadzala,chodzilo o zablokowany nerw ischiasowy.Po godzinie czasu ten czlowiek mogl juz sie poruszac o wlasnych silach.Spotykam sie z tym czowiekiem trzy razy w tygodniu i juz na drugi dzien powiedzial mi,ze nie odczuwa zadnego glodu.Z poczatku nie zwracalem na to uwagi,ale po kilku dniach zaczalem sie bac,myslac co ja mu takiego zrobilem,ze nie odczuwa glodu.On sie coraz bardziej cieszyl,a ja sie coraz bardziej balem,myslac co mu uszkodzilem.Po dwunastu dniach wszystko wrocilo do normy,facet schudl 4 kilogramy przy pelnej kondycji fizycznej i psychicznej.Po dwoch miesiacach znowu mnie zagadal,czy nie moglbym u niego tego powtorzyc.Powiedzialem,ze naprawde nie wiem w jaki sposob do tego doszlo,ale obudzilo to we mnie ciekawosc.Wiec przesledzilem w myslach caly zabieg,jaki na nim wykonalem i zaczalem szukac w chinskiej medycynie punktow akupresury odpowiedzialnych za nadwage i okazlo sie,ze podczas zabiegu naruszylem u niego 8 punktow odpowiedzialnych za nadwage.W tej chwili prycuje z dwoma kobietami,z jedna swiadomie z druga nieswiadomie.Na jakiekolwiek wyniki trzeba poczekac jeszcze pare miesiecy.Nie wiem jeszcze jakie warianty zastosowac,gdyz te punkty znajduja sie w roznych czesciach ciala.Jestem pozytywnej mysli.
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pią Kwi 04, 2008 4:29 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
heinrich napisał(a):
To nie poczucie humru to jest prawda,byc moze juz nie dlugo.ludzie ktorzy bywali u mnie to potwierdza.
Sciagam ich na te forum.
Powodzeinia.


Pisząc o poczuciu humoru nie miałam zamiaru podważać twojej fachowości, lubię takich ludzi.
Jakoś przydomek "sadysta" nie bardzo mi do Ciebie pasuje, no chyba, że właśnie w żartobliwym tonie.
Najważniejsze, że pacjenci wychodzą zadowoleni :D, zapewne szybko zapominają o "torturach".

Ja jestem za nowym tematem (Reumatyzm=olej arachidowy+dieta!!!!!!!!!!!!!!!!), czekam na jego rozwinięcie. Mam nadzieję, że inni czytający, też wyrażają milczący akcept.

Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 10:56 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witaj KrystynaP
Jestes tu prawdziwym motorem napedzajacym.
Bardzo cenie i lubie ludzi z poczuciem humoru,jest dokladnie tak,jak napisalas.
Nowy temat REUMATYZM rozpoczniemy jeszcze w tym miesiacu,mysle ze bedziesz mnie inspirowac.
Czytelnicy tego forum,wiecej odwagi i pytan,ja jestem zwyklym czlowiekiem-jednym z Was.
Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 11:45 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witam.
Jeszcze raz rycyna i wiara.
Z tym tak bardzo istotnym zagadnieniem lekarz spotyka sie czesto.I jesli zdarzaja mu sie chwile szczerosci do samego siebie musi on takze zadac sobie pytanie o prawdziwa nature leczenia.Co to tak dokladnie jest?I jak to sie realizuje.
Otrzymalem ostatnio od pewnej osoby,ktora prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy jakie zjawisko wewnatrz niej zaistnialo,lecz jej przypadek bez watpienia ukazuje miejsce wiary w procesie leczenia.I przywodzi mi to takze na mysl jedno stwierdzenie,ktore Cayce kiedys wypowiedzial opisujac jak olej rycynowy oddzialuje na tkanki,sprowadzajac ducha do blizszego kontaktu z cialem materialnym.Dziwne stwierdzenie lecz to jest to,co sie wlasnie wydarzylo.
Nasz znajoma poddana zostala w grudniu operacji przepukliny przelyku,ale po operacji czula sie niedobrze,czesciowo rowniez dlatego,ze personel szpitalny zastrajkowal na drugi dzien po operacji.Wracala do zdrowia powoli i cieszyla sie na powrot do domu,lecz w lewym przedramieniu rozwinelo sie zakrzepowe zapalenie zyly,ktore slabo reagowalo na rutynowe kapiele.Zaaplikowano jej lekarstwa,ktore spowodowaly dalsze powazne komplikacje.

W przeciagu tygodnia przybylo mi dziesiec funtow,twarz mialam rozdeta,nie moglam oddawac moczu,ani sie wyprozniac,wiec po kilku dniach nabralam wstretu do wprowadzania czegokolwiek do swego organizmu.Ciagle widzialam niewyraznie i mialam zaklocona ocene odleglosci;trudno mi bylo trafic w drzwi,gdy przechodzilam z pokoju do pokoju.
cdn.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 12:20 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
cd.
W poniedzialek,prawie osiem tygodni po operacji i w kilka dni po wystapieniu tych objawow,chora obudzila sie z silnym bolem brzucha.Po rozmowie z przyjaciolka,ktora kiedys stosowala oklady z rycyny,zaczela natychmiast przykladac je na brzuch.Tego dnia przykladala oklad dwukrotnie.

We wtorek obudzilam sie z duzo lepszym samopoczuciem i czulam stala poprawe;tego wieczoru trzymalam oklad przez poltorej godziny.
W srode rano poczulam prawie calkowita ulge w calym obszarze brzucha i wieczorem znowu przylozylam oklad na poltorej godziny.
W czwartek po obudzeniu sie nie czulam zadnego rozdecia ani przykrego uczucia bolu w zadnej czesci tulowia.Po wipiciu,jak zwykle dwoch filizanek herbaty,calkowicie zadowalajace wyproznienie przynioslo zarowno umyslowy jak i psychiczny komfort,po ktorym w dwie godziny pozniej nastapila calkowita ulga.

Chora kontynuowala robienie okladow jeszcze przez cztery tygodnie,co spowodowalo pelne wyzdrowienie.Jednak byc moze zrodlo sukcesu odnalezc mozna w ponizszym fragmencie listu.

W kazdy z tych czterech wieczorow,gdy mialam przylozony oklad,caly czas czytalam fragmenty z Palma Christi,upewniajac sie,ze jestem w pozytywnym i medytacyjnym stanie umyslu.Mialam,mam i bede miala zawsze absolutne zaufanie do skutecznosci okladow........

Postaram sie dolozyc wszelkich sil o przetlumaczenie,jak najszybciej tej ksiazki.
Dopoki,jej nie mamy,wystarczy pozytywnie myslec,ze nam pomoze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 4:45 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Słowo harcerza, że jesteś zwykłym człowiekiem :?: , to kamień z serca, bo jeszcze mogłabym popaść w kompleksy :D :D . Zapewniam Cię, że ja też jestem całkiem zwyczajna.
To tak tytułem wstępu i z wyrazami sympatii.

Jeżeli chodzi o nowy temat, to zapewne wtrącę czasami swoje trzy grosze.
Już na wstępie powiem, że właściwa dieta, to klucz do sukcesu. Sprawdziłam na sobie i nie tylko.

Wiara i panaceum.
Wiara w skuteczność, proponowanego nam przez innych panaceum, to podstawa do podjęcia decyzji o jego zastosowaniu. Tylko w ten sposób dajemy sobie szanse na wyleczenie.
Natomiast już w trakcie kuracji pomaga mobilizować siły do walki o jak najlepsze rezultaty.

Pozdrawiam, życzę wielu powodów do uśmiechu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 6:37 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Krzysiu mam nadzieję, że już znacznie lepiej się czujesz.

Pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Nie Kwi 06, 2008 9:41 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Wrz 29, 2007 7:06 pm
Postów: 60
Miejscowość: gdzie
Witaj Krysiu. Dziekuję za troskę.

Jest już jakby ciut lepiej. No ale to stan z przed prawie roku,
więc musi potrwać conajmniej jeszcze parę dni.

Aktualnie uzupełniam braki w niacynie, objadając się migdałami. No i skorzystam z wątku -
TERAPIA SMIECHEM
chociaż naprawdę ciągle mi jeszcze nie do śmiechu.

Pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 5:08 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Cze 02, 2007 6:59 pm
Postów: 1097
Cieszę się z poprawy, zastarzałe schorzenia chyba najtrudniej leczyć, życzę wytrwałości.
Powodzenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 3:20 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 27, 2009 2:54 pm
Postów: 1
Witam. Jestem 1 raz. Od sąsiada dowiedziałem się o leczeniu trądzika różowatego olejem rycynowym. W moim przypadku jest daleko posunięty. Czerwone czoło, nos. Wypryski, wrzodziki. Ma wpływ na oczy i prawdopodobnie na układ oddechowy (duże wydzielanie flegmy z zatok nosowych i z oskrzeli). Mam uprzejme pytanie czy jest możliwe leczenie olejem rycynowym i jak powinno być przeprowadzone. Jestem po kolejnych fazach leczenia. I jeszcze jedno pytanie: jaka jest trwałość tego oleju?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: olej rycynowy
PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 4:51 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Sob Lis 29, 2008 10:20 pm
Postów: 244
Nie słyszałem o takiej metodzie. Na pewno nie stosuje się, a przynajmniej nie powinno, zewnętrznie. Skórę z trądzikiem trzeba nawilżać ale nigdy nie natłuszczać. O takim stosowaniu wewnętrznym też nie słyszałem, wewnętrznie raczej przeczyści. Trądzik to przede wszystkim staranna higiena, dobre kremy nawilżające, nie wolno wyciskać. Preparaty dostępne w aptece mają średnią skuteczność. Leczysz się u dermatologa?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności