Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 10:40 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 9:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 10, 2008 8:18 pm
Postów: 7
Po śmierci klinicznej wybrani , dostaja dar, taki jak ma Heniu, pewnie Wam o tym nie opowiadał , a szkoda.
pozdro Riko


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Czw Mar 31, 2011 11:09 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
Widzę, że wiele osób wiele rzeczy utrzymuje w tajemnicy. Szkoda. Opowiadanie o takich zjawiska bardzo buduje, ale jak się okazuje nic na siłę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 3:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 10, 2008 8:18 pm
Postów: 7
maxwell61 napisał(a):
Widzę, że wiele osób wiele rzeczy utrzymuje w tajemnicy. Szkoda. Opowiadanie o takich zjawiska bardzo buduje, ale jak się okazuje nic na siłę.


prywatna sprawa kazdego, ciezko taka sprawe ciagnac na sile , pozdro riko62


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2011 10:21 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
Aby uciąć już te bezsensowne gdybanie o śmierci klinicznej, ponownie odniosę się do "Mistrza ludzi i aniołów" J. Łataka. Czy ktoś z userów czytał te pozycję? Interesuje mnie opinia o jej treści, która wg mnie obala wiele katolickich doktryn. Reinkarnacja, kabała, życie Jezusa samo w sobie, pochodzenie życia itp.

Będę wdzięczny za opinie.
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 6:33 am 
Offline
Team Leader
Team Leader
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Gru 08, 2007 7:43 pm
Postów: 522
Miejscowość: Niemcy
Witaj maxwell61!
No,narescie nic na sile!!!
Im bardziej starasz sie uzyskac,takie informacje na sile,tym bardziej sie od nich oddalasz.
Wiedz,ze takie informacje sa zaware we wnetrzu kazdego czlowieka i tylko tam mozesz uzyskac te prawdziwe.Ale do tego potrzebna jest cierpliwosc i ciagle rozwijanie w sobie milosci,tej prawdziwej, niesienia pomocy tym,ktorzy tego najbardziej potrzebuja,a wszystko bedzie Ci dane i we wlasciwym czasie.Jezus powiedzial,cokolwiek uczynisz najmniejszemu z twych braci,MNIE czynisz.Wszystko inne jest samolubstwem,wywyzszaniem sie nad innych.Wszystkie,warsztaty,seminaria i kursy,to robienie kasy i strara czasu dla uczestnikow szukajacych prawdy.Znam wielu majacych dyplomy bioenergoterapeutow,robiacych dobra kase na ciezko chorych,ne umiac im pomoc.Ci prawdziwi nigdy nie zadaja za takie leczenie pieniedzy tylko,ze truno ich spotkac.Jak,myslisz ile razy Jaroslawowi,czy mnie zdarzylo sie slyszec,ze jestesmy nienormalni i powinismy isc do psychiatry???Dlatego,jak poznasz prawde tez sie cofniesz.
Pracuj ze soba i nad soba,a prawda wyjdzie z Ciebie.Jaroslaw podal ciekawa informacje. "" Musze sie z tym przespac "",czyli wszelkie informacje czerpie ze swego wnetrza i je uzyskuje,te prawdziwe.
Praca swiadomosc,podswiadomosc i nadswiadomosc,prowadzi do zjednoczenia w jednym.
Znasz,to "" W Trojcy Jedyny!!! "",uslyszysz to w kazdym polskim kosciele.
Jesli wszystkie trzy swiadomoscie polaczysz w jedno,wtedy masz kontakt z Twoim wyzszym JA.
Kiedy juz,to uzyskasz,mozesz polaczyc sie tym,ktory jest JA JESTEM!!!.
To trzeba przezyc i poznac potege milosci.W porownaniu powiem tylko,ze bomba atomowa w porownaniu z ta miloscia,to pikus.Przepraszam nie chcialem obrazic Pikusia " Pan Pikus ".
Wiesz,niekiedy lapalem sie na tym,ze dla dwoch zdan readingow potrzebowalem kilka tygodni,zeby je prawidlowo zrozumiec... dotyczy parapsychologii Cayc `ego.
Powoli,a wszystko otrzymasz w swoim czasie,jesli tego pragniesz.
Poz.Henryk.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 10:54 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
Henryk
Kolejny raz powtarzam, uśmieszek na końcu mojego zapytania do Jarosława oznaczał, że nie jest to przymus i należy to traktować dość ironicznie. Skoczyliście na mnie jak pchła na psa :lol: Ale jako już weteran forów internetowych i stary wojak przyjmuję to na "klatę" :mrgreen:

Odnośnie Twojego postu to to co opisujesz fajnie opisał J.G. Fuller w "Cayce odpowiada", gdzie skupia się typowo na przekazach Edgara odnośnie istnienia Boga. Rewelacja. Ale trzeba czytać to poooooooooooooooooowoli i chyba z 20 razy, aby zrozumieć sens przekazu.

Sam osobiście zaliczam wzloty i upadki. Bywa, że zapominam o modlitwie, Bogu na rzecz ziemskich uciech oraz spraw. Wychowanie dzieci, utrzymanie rodziny, a teraz doszła budowa domu - czasami człowiek nie zwalnia niestety. Nie długo dojdzie wyjazd za granicę w strefę wojny, ale myślę że tam właśnie zbliżę się do Boga. Koledzy, którzy powrócili z Afganistanu czy Iraku chodzą do kościoła, mimo iż wcześniej nie byli tam często :!: . Cieszy to, ale pewne widoki pozostają w sercu i mózgu.

Jarosław

Możesz mi podać te pozycję odnośnie Huny czy coś w tym rodzaju :wink: . Nigdy o tym nie słyszałem, a chyba warto się zainteresować tym tematem. W ogóle będę wdzięczny z przybliżenie tej tematyki. :mrgreen:

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 4:24 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
maxwell61

Szkoda że podałeś maila, bo bym Ci odpowiedział po za forum o co mi konkretnie chodzi. Dla mnie temat "życie po śmierci" jest zakończony na tym forum które ma tytuł "Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczęśliwe życie. Nieważne jakie uśmieszki wstawimy (nie ma opcji uśmiaszek zyczliwy, przyjazny, szyderczy czy jeszcze inny) , tu jesteśmy jedynie nickami i wpisami. A porgubione Jarek zadziałało na mnie jak płachta na byka. Jesli Cię uraziłem, przepraszam.
Wracając do meritum Twojego postu, czyli linka do strony na temat Huny, http://www.rozwojduchowy.net/artykuly-kategoria-5.html
W/g mnie jest to bardzo dobre przybliżenie Huny dla osób zainteresowanych tą tematyką.
I tak jak Henryk pisał, niektóre myśli tam zawarte trzeba "przetrawić w umyśle".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 4:35 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
Błąd w pierwszym zdaniu. powinno być: Szkoda że nie podałeś maila..."


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 7:56 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
Spoko nic się nie stało. Mój email jest w moim profilu.

Dzieki za linka. Na pewno się tematem zainteresuje. Pozdrawiam
P.S. Czy możesz napisać coś do mnie na email lub po prostu mi go podać. Za pewne będę miał jakieś pytania odnośnie huny to będę się zwracał, o ile nie robi to problemu, bezpośrednio? :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 9:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
Jarosław

Cytat z tej strony co podałeś link cz. 5 "...Niektórzy dostrzegają malutkie i biało-świetliste kuleczki w powietrzu. Szczególnie w słoneczny dzień. Jest ich pełno i radośnie sobie fruwają. To właśnie prana. Cząstki życiowej energii...."

Zamarłem na chwilę. Odkąd pamiętam właśnie czasami widzę te kuleczki :mrgreen: . Nikt nigdy nie odpowiedział mi na moje pytanie co to jest. Zacząłem uważać ja za jakieś cząsteczki tlenu, azotu itp. A tu niespodzianka... Rewelacja!!!

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Nie Kwi 03, 2011 9:53 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
maxwell

Nie ma problemu, pytaj, zawsze odpowiem. Masz wiadomość ode mnie na priv.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 9:20 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Gru 30, 2010 7:55 pm
Postów: 65
Miejscowość: Wroc
Witajcie!
Trochę zaniedbałem forum. Sprawy i rodzinne i służbowe. Od jutra zaczynam 3 dniówkę jabłkową, bo niestety ostatnie tygodnie trochę "zanieczyściły" mój organizm.

Henryk fajnie, że odgrzałeś kotleta, czyli temat "Rak". Ja książki, które miałem pożyczyłem innym po lekkim zarażeniu tematyką Edgara. Z pewnością coś w niedługim czasie tam dorzucę.

Za namową Jarosława poczytałem o Hunie i jodze i wydaje się to dość interesujące. mam teraz kilka punktów widzenia nt. temat naszej duszy, pochodzenia, które w rzeczywistości mówią o tym samym. Huna jest niesamowicie interesująca. Szkoda, że juz zamiera lub już zamarła.

Do usłyszenia!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 12:11 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
Nawiązując do tematu tego wątku w szczególności "i szczęśliwe życie" umieszczę tu treści z ksiażki "Odszedłem żeby wrócić" autor Noel Langley.

" Poglądy Cayce'a na wychowanie konsekwentnie podkreślają potrzebę całkowitej szczerości wobec dziecka. Równie stanowczo potepiał rozpieszczanie, jak i brak poczucia bezpieczeństwa, własnej wartości, który sprawia że dziecko wkracza w życie obarczone poważnymi ograniczeniami. Brak bezpiecznego i trwałego oparcia, poczucia bezpieczeństwa i własnej wartości, sprawia że dziecko staje się podatne na negatywne wzory zachowań , wyniesione z błędów i nieszczęść poprzednich wcieleń. Cayce zalecał rodzicom, aby zawsze wyjaśniali dziecku, dlaczego wymagają od niego odpowiedniej dyscypliny, aby nigdy nie stosowali jej autokratycznie, używając argumentu: "Bo ja tak mówię!"

Odwołując się do zdolności rozumowania dziecka można położyć trwały fundament pod jego charakter. Cayce nie wahał sie mówić otwarcie, kiedy napotkał obojętność albo brak uczucia ze strony rodziców. Nic nie złościło go bardziej, niż rodzice którzy własne lęki i uprzedzenia usiłowali wepchnąć w gardło powierzonej ich opiece, młodej duszy. Takie "karmienie na siłę" bezsensownymi nakazami i zakazami, jakby dziecko było tylko lalką, stanowiącą przedłużenie zahamowań i frustracji rodziców, jest w późniejszym życiu źródłem większości nerwic."

CDN...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 11:40 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
CD...

Cayce nalegał, aby popieranie tego co w dziecku najlepsze, stanowiło nieustanną, dwudziestoczterogodzinną pracę; pracę, którą wykonuje się chętnie a nie traktuje jak codzienny kierat. Trzeba odwieść dziecko od słabszych cech jego charakteru, ale nie należy mu ich uświadamiać, ani go przekupywać. Religię należy przedstawiać dziecku w jej najłagodniejszych i najbardziej duchowych aspektach, wolną od nietolerancji czy przymusu. Według Cayce'a rozwój poczucia humoru jest podstawowym czynnikiem, pozwajającym w dojrzałym wieku zachować równowagę i właściwą perspektywę. Powinno się gorąco pobudzać zainteresowanie muzyką, ze względu na harmonijną pomoc, jaką niesie rozwijającej się samoświadomości dziecka. "Muzyka użyta w twórczym celu jest pożyteczna nawet jako ćwiczenie dłoni i rąk. Dzięki muzyce możesz najlepiej wyrazić samego siebie".

W odpowiedzi na pytanie: "W jaki sposób matka może się uporać z temperamentem dziecka, aby zapewnić mu jak najlepszy rozwój?", Edgar Cayce odparł: "Chodzi tu nie tyle o 'uporanie się', co o radzenie sobie z jego temoeramentem. Wykaż cierpliwość, jakiej oczekujesz od swojego dziecka. Wówczas również dziecko nie będzie wyprowadzało cię z równowagi".
"Jaki kierunek w szkole średniej i na studiach powinna obrać moja córka?"
"Muzykę! Historię muzyki,jej oddziaływanie, różnorodne gatunki! Ucząc się muzyki, uczysz się historii! Ucząc się muzyki, uczysz się matematyki! Ucząc się muzyki, uczysz sie wszystkiego - za wyjątkiem rzeczy złych!"

Koniec


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Edgar Cayce-szansa na zdrowie i szczesliwe zycie.
PostWysłany: Sob Wrz 03, 2011 1:40 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 13, 2011 10:25 am
Postów: 55
Dziś wkleję dwa readingi na temat zdrowia.

Wiedz, że wszystkie uzdrawiające siły znajdują się wewnątrz,a nie na zewnątrz! Zastosowanie środków z zewnątrz służy jedynie temu, by stworzyć wewnątrz siłę koordynującą umysłi ducha.

1196-7

Pamiętaj że ciało naprawdę stale stopniowo się odnawia. Nie traktuj istniejącego stanu, jako coś, czego nie można usunąć z organizmu. Bądź świadom tej WIEDZY-i nie myśl że to tylko terapia-ponieważ ciało MOŻE i ODNAWIA SIĘ samo!

1548-3


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 498 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 88 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności