Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:29 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Lis 22, 2017 12:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 08, 2016 4:44 pm
Postów: 21
Dużo osób narzeka na ciągły ból głowy czy zmęczenie. W sumie to główny temat rozmowy kobiet u mnie w pracy:P Fajnie, że czujesz się lepiej i, że Ci to pomogło:) Nie zawsze to się jednak da załatwić suplementami.Moja dziewczyna miała Anemię i miała podobne objawy. Możesz poczytać o tym tutaj http://www.kobiety.pl/zdrowie/chroniczne-zmeczenie-sprawdz-gdzie-tkwi-problem
Jeśli problem by wrócił to chyba warto dowiedzieć się o tym czegoś więcej, a powodów może być sporo.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 11:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:38 pm
Postów: 8
Ciągłe zmęczenie może mieć różne przyczyny, jak taki stan długo się utrzymuje najlepiej skonsultować się z lekarzem. W klinice Psychomedic mają dobrych specjalistów naprawdę wysoko wykwalifikowanych, także jak jesteście z Warszawy, to mogę polecić. Można się do nich umówić online, klinika działa 7 dni w tygodniu, także bez problemu można dopasować godziny wizyty do swoich potrzeb. Zawsze jak zauważamy jakieś anomalie w swoim organizmie, to warto się skonsultować z fachowcem, lepiej dmuchać na zimne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Mar 28, 2018 5:49 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 28, 2018 5:34 pm
Postów: 10
Zgadza się trudno z perspektywy forum jednoznacznie stwierdzić co może być przyczyną ciągłego zmęczenia i osłabienia, ale podejrzewam ze to stres i zła dieta, od tego wszystko się zaczyna. Może warto coś zmienić aby czuć się lepiej?

_________________
www.ManukaMedical.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Sty 02, 2019 1:52 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
kora4 napisał(a):
Ciągłe zmęczenie może mieć różne przyczyny, jak taki stan długo się utrzymuje najlepiej skonsultować się z lekarzem. W klinice Psychomedic mają dobrych specjalistów naprawdę wysoko wykwalifikowanych, także jak jesteście z Warszawy, to mogę polecić. Można się do nich umówić online, klinika działa 7 dni w tygodniu, także bez problemu można dopasować godziny wizyty do swoich potrzeb. Zawsze jak zauważamy jakieś anomalie w swoim organizmie, to warto się skonsultować z fachowcem, lepiej dmuchać na zimne.


Warto zaznaczyć, że można się do nich zarejestrować online - to spora oszczędność czasu i wygoda. A specjaliści - fakt, są bardzo dobrzy w tym co robią i mają ogromną wiedzę. Pomogą z każdym problemem. W sieci można natknąć się na wiele pozytywnych opinii na ich temat.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 2:48 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 02, 2017 5:28 pm
Postów: 36
Miałam podobny problem ze zmęczeniem, aż w końcu koleżanka namówiła mnie na taką wizytę online, mieszkałam wtedy w Irlandii. Umówiłam się na LekarzObok z bardzo miłym Panem doktorem, okazało się, że to są początki depresji. Lekarz zalecił wizyty i przepisał tabletki, które w Polsce zrealizowała mi mama i wysłała razem z kopią recepty do Irlandii. . Teraz jest już lepiej, choć czasem dalej umawiam się na taką wideo konsultację, fajnie jest porozmawiać o problemach z kimś kto Cię wysłucha i nie będzie oceniał.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:21 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 14, 2019 7:43 am
Postów: 15
Myślę, że w tym przypadku jest to tylko i wyłącznie kwestia odpowiedniej diety, suplementacji. Polecam regularnie spożywać magnez, oraz dbać o aktywność fizyczną, odpowiednią ilość snu. Wówczas zmęczenie na pewno ustąpi.

_________________
www.PowrotDoNatury.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 9:56 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Wrz 23, 2018 9:13 pm
Postów: 81
To prawda, ja miałam problemy ze snem, przez co rano budziłam się już zmęczona i cały dzień to był koszmar. Teraz sobie wieczorami wypijam herbatkę na sen, rano budzę się wypoczęta i jest dużo lepiej. Taką mam: https://www.doz.pl/apteka/p126711-ZIELNIK_DOZ_Dbam_o_dobry_sen_herbatka_ziolowa_12_g_10_saszetek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 12:13 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 12, 2018 8:28 pm
Postów: 23
Miejscowość: Kraków
Polecam herbatę Everest Ayurveda, która zawiera mieszankę himalajskich ziół. Dodają one organizmowi porannej energii i wspomagają koncentrację. Te zioła to: imbir lekarski, lukrecja gładka, cynamon, wąkrota azjatycka, kardamon malabarski, palczatka cytrynowa i liściokwiat garbnikowy.

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności