Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:54 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 1:14 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Paź 09, 2013 7:59 am
Postów: 46
Witam wszystkich na forum. Być może to faktycznie anemia i brak żelaza,jego niedobór. Proponuję udać sie do lekarza,który zapewne przepisze odpowiedni suplement diety. Daj tylko znać czy to coś pomogło. Pamiętaj też o zdrowym odżywianiu się,ciekawe produkty dostaniesz u nas:)

_________________
www.E-market24.com.pl - zdrowa


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 11:53 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lis 09, 2013 10:58 pm
Postów: 12
przyszła jesien paskudna i moja organizacja tez padła, najchetniej bym sie w koc owineła i spała


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pon Sty 27, 2014 8:36 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 20, 2014 11:15 am
Postów: 64
Ciągłe zmęczenie to stres,brak snu i za mało magnezu wiec warto pomyśleć o diecie i odpoczynku,moze nieco aktywności fizycznej? To na pewno nie zaszkodzi.

_________________
www.Marmari.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 7:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 27, 2014 7:25 pm
Postów: 1
Może to niedobór żelaza? Jak ktoś tu właśnie wspomniał . Mi pomógł Floradix żelazo i witamiy. Dobry, naturalny tonik . warto sprobować. Okazał się niezawodny. Zadbałam też o dietę i odpowiedni ruch . Warto byłoby odwiedzić specjalistę. Nie poddawaj się jeszcze całe życie przed tobą !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 9:21 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 07, 2014 12:15 pm
Postów: 5
Ja miałam podobny problem, byłam bardzo słaba i zmęczona. Miałam też szarą cerę i zaczęłam brać specjalne suplementy http://www.arena.pl/suplementy-diety-sklep-internetowy,497991.html . Mi pomogło po ok 2 miesiącach zażywania. Spróbuj może też poczujesz się lepiej.

_________________
http://www.arena.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 6:15 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Proponuję zacząć żyć aktywnie,wiecej ćwiczeń fizycznych,może basen/ druga sprawa to takze odpowiednia dieta,tutaj możemy pomóc ponieważ posiadamy szereg zdrowych,ekologicznych produktów.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 8:51 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Mar 14, 2014 8:41 am
Postów: 27
Miejscowość: Mazowieckie
Miałem podobny problem. Odżywiałem się BARDZO źle, praktycznie zero warzyw. I głowiłem, się, że to na pewno niedobór magnezu, niedobór czegoś tam. Robiłem badania i wyszły katastrofalnie. Nie tylko morfologia. Lekarz też zaproponował mi dietę zgodną z grupą krwi ;]

_________________
http://drcubala.com/cms/leczenie-autyzmu-autyzm-objawy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 1:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 18, 2014 1:12 pm
Postów: 6
Ja myślę, że przede wszystkim warto zrobić morfologię krwi i zainwestować w dobre suplementy diety. Nie wspomnę już o różnorodnej, bogatej w witaminy diecie, to podstawa!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 3:06 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 18, 2014 2:36 pm
Postów: 1
Witajcie.
Ciągłe zmęczenie w naszej strefie klimatycznej, gdzie przez większość roku jest szaro i ponuro, chyba nie dziwi nikogo... Wg mnie walkę z naszym ciągłym zmęczeniem należy zacząć od kilku podstawowych kroków:
1. w weekendy zacząć się wysypiać. Wiem, większość młodych mam i tatusiów powie, że w weekendy mają jedyną możliwość, żeby spokojnie w sobotę rano zrobić zakupy na cały tydzień, ale przecież są już sklepy direct, które dowożą zakupy pod drzwi.
2. Owoce cytrusowe - wzmocnić organizm.
3. Suplementacja witaminą D - tak jak suplementujemy dzieciom, warto też zadbać o swoje i starcze pokolenie, szczególnie w miesiącach, kiedy mamy małe nasłonecznienie, czyli od września do marca.
4. Coś co powinnam chyba dać na miejscu 1. miejscu optymizm.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 4:18 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Czyli generalnie rzecz biorąc podstawą jest aktywność fizyczna oraz dieta- te dwa elementy pozwala nam zapanować nad zmęczeniem czy anemią i po prostu cieszyć się życiem,zawsze wychodzę właśnie z takiego nastawienia i to dodaje mi sił:)

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Sob Gru 17, 2016 6:18 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 01, 2013 9:12 pm
Postów: 36
A może przesadnie narażasz się na działanie promieniowania? Np. o telefonu czy tv? Teraz każdy korzysta z nowych technologii, więc ciężko bez tego żyć. Ale można zainwestować i kupić odpromiennik Creatos, koszt niewielki, a poczujecie różnicę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 2:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 09, 2016 9:16 pm
Postów: 2
http://visolvit.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 9:46 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Gru 18, 2016 9:42 pm
Postów: 6
To też może być kwestia stresu i ogólnego zmęczenia materiału. Jak metabolizm siada albo wątroba ma dość, to też tak może to wyglądać. Może trzeba do sprawy podejść całościowo, zadziałać na wszystko po kolei. Idź na akupunkturę, ja chodzę od lat http://akupunkturapokrywka.pl/ w różnych sprawach i sobie chwalę, nie muszę już siedzieć w tych przychodniach i kolejkach tylko po recepty następne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Wto Gru 20, 2016 9:27 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 21, 2016 1:31 pm
Postów: 16
Miejscowość: Nasut
Polecam butelkowany na hawajskiej plantacji sok z noni, który poprawia wydolność fizyczną i psychiczną naszego organizmu, dzięki czemu zmniejsza uczucie zmęczenia. Wspomaga lepsze dotlenienie komórek mózgowych, a tym samym lepszą koncentrację.

http://hepatica.pl/sklep/hawajski-sok-z-owocow-noni/
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 4:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 30, 2016 10:24 pm
Postów: 4
Temat zmęczenia był napisany dość dawno, ale zawsze jest aktualny. Jak macie tego typu problemy, to zanim sięgniecie po suplementy , witaminy, minerały, itd. poczytajcie o badaniach iGenesis. Po prostu koplania wiedzy o tym co nam sprzyja, co nie jakie witaminy, minerały, węglowodany akurat nasz organizm wchłania. Temat jest bardzo zaawansowany i raczej warto go poczytać samemu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności