Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pon Kwi 23, 2018 6:31 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 12:31 pm 
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2012 5:12 pm
Też miałam taki okres, kiedy ciągle odczuwałam zmęczenie, musiałam się zmuszać do pracy czy zwykłych domowych obowiązków. Byłam z tym problemem w aptece i farmaceutka powiedziała, że Biovital powinien pomóc. Ma w składzie zalecaną dawkę witamin z gruby B, które wspomagają organizm podczas zwiększonego wysiłku fizycznego i psychicznego oraz żelazo, które poprawia poziom hemoglobiny. Bardzo ciekawe, bo ja myślałam że to tonik dla starszych osób (ledwo 40-stkę dopiero co skończyłam), okazało się że byłam w błędzie, jest bardzo uniwersalny. Farmaceutka miała rację, codziennie piję 2 łyżki i czuję się dużo lepiej, nie jestem tak ospała i czuję się zdrowiej :)

zdrowie

PostWysłany: Śro Lis 22, 2017 12:50 pm 
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 08, 2016 4:44 pm
Dużo osób narzeka na ciągły ból głowy czy zmęczenie. W sumie to główny temat rozmowy kobiet u mnie w pracy:P Fajnie, że czujesz się lepiej i, że Ci to pomogło:) Nie zawsze to się jednak da załatwić suplementami.Moja dziewczyna miała Anemię i miała podobne objawy. Możesz poczytać o tym tutaj http://www.kobiety.pl/zdrowie/chroniczne-zmeczenie-sprawdz-gdzie-tkwi-problem
Jeśli problem by wrócił to chyba warto dowiedzieć się o tym czegoś więcej, a powodów może być sporo.

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 11:33 pm 
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:38 pm
Ciągłe zmęczenie może mieć różne przyczyny, jak taki stan długo się utrzymuje najlepiej skonsultować się z lekarzem. W klinice Psychomedic mają dobrych specjalistów naprawdę wysoko wykwalifikowanych, także jak jesteście z Warszawy, to mogę polecić. Można się do nich umówić online, klinika działa 7 dni w tygodniu, także bez problemu można dopasować godziny wizyty do swoich potrzeb. Zawsze jak zauważamy jakieś anomalie w swoim organizmie, to warto się skonsultować z fachowcem, lepiej dmuchać na zimne.

PostWysłany: Śro Mar 28, 2018 5:49 pm 
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 28, 2018 5:34 pm
Zgadza się trudno z perspektywy forum jednoznacznie stwierdzić co może być przyczyną ciągłego zmęczenia i osłabienia, ale podejrzewam ze to stres i zła dieta, od tego wszystko się zaczyna. Może warto coś zmienić aby czuć się lepiej?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 79 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina