Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Wto Gru 27, 2016 5:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 9:28 pm
Postów: 2
a może to niedobór magnezu? nie wiem czy zażywasz jakiś magnez bo jak pijesz dużo kawy to możesz cierpieć na jego brak, częste skurcze czy też ból głowy to są objawy. Dlatego warto jeść dużo czekolady lub zażywać lek magnezowy np ten http://www.magvit.com.pl/


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 4:41 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Paź 17, 2011 2:52 pm
Postów: 38
Takie objawy równie dobrze mogą być spowodowane niedoborem witaminy D http://vitispharma.pl/witamina-d-dlaczego-potrzebujemy-jej-szczegolnie-w-okresie-jesienno-zimowym


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Sty 11, 2017 11:23 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Brakuje Ci może witamin i minerałów też tak miałam własnie. Nawet byłam u lekarza z tym i podpowiedział mi własnie żebym kupiła sobie jakieś witaminy w aptece. Zamówiłam sobie na ichemia.pl Multiwitamina witaminy i minerały Zamawiam tam często olejki także wzięłam tak przy okazji te witaminy i pomogły


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 12:34 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Mówisz o tym? https://ichemia.pl/479,multiwitamina-witaminy-i-mineraly-130tab.html :) wygląda ciekawie, akurat szukam podobnych witaminowych kapsułek, mówisz, że dobre są? jako pełny preparat witaminowy wygląda ciekawie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 12:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Tak, ja Ci polecam, jeden z lepszych preparatów witaminowych :) na ichemia masz w dość dobrej cenie widzę, ja gdzie indziej to kupowałem kiedyś ale drożej, muszę bliżej przyjrzeć się temu sklepu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 12:23 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 16, 2016 5:15 pm
Postów: 39
Polecam terapię komórkami macierzystymi, z własnej tkanki tłuszczowej, które podawane dożylnie docierają do wszystkich tkanek i narządów, dzięki czemu polepszają ich funkcje. Po takiej terapii obserwowana jest poprawa funkcji immunologicznych, nastroju, jak i wzrost energii życiowej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Lut 15, 2017 12:54 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 12:10 pm
Postów: 6
Miejscowość: Warszawa
Polecam suplementację witaminą B6 i kwasem foliowym, które zmniejszają uczucia zmęczenia i znużenia. Odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Poza tym są niezbędne do produkcji krwinek czerwonych i hemoglobiny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Lut 22, 2017 11:52 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 23, 2016 2:46 pm
Postów: 10
Miejscowość: Warszawa
Polecam wykonanie badań takich jak morfologia czy oznaczenie poziomu cukru we krwi i hormonów tarczycy. W przypadku infekcji, pojawia się duża liczba białych krwinek i wysoki opad. Jeśli OB jest prawidłowe, ale masz mało czerwonych krwinek i niski poziom hemoglobiny, może to świadczyć o anemii.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 4:32 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 12, 2017 1:01 pm
Postów: 60
Siedzenie przed komputerem nie jest moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem problemu. Niedotlenie organizmu może wywołać bardzo poważne konsekwencje zdrowotne. Powinieneś zmienić styl życia, ograniczyć stres, spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Możesz się wspomóc IQ ecomerem jest dobry na takie stany zmęczenia, stresu, braku koncentracji. Jesteś młody powinieneś korzystać z życia:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 8:38 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 08, 2017 8:23 am
Postów: 27
To prawda, szczególnie jeżeli masz taką możliwość i tutaj warto pomyśleć o dodatkowym zajęciu, aktywności fizycznej. Polecam np raz w tygodniu siłownię i raz basen- zobaczysz, że to Ci zdecydowanie pomoże i poczujesz się lepiej. Poza tym, istotny wpływ na zdrowie ma również dieta, pamiętaj aby była odpowiednio dobrana i skomponowana.

_________________
www.Eko-logiczny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 6:17 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 29, 2017 9:23 am
Postów: 5
Powodów ciągłego zmęczenia może być wiele. Często doszukujemy się ich w chorobach. Prawda jest taka, że najczęściej wystarczy się dobrze zrelaksować. Weekend poświęcić na odpoczynek i zabawę, a nie na sprzątanie, przymusowe odwiedziny u toksycznych osób czy dodatkową pracę.
Dla pełnego relaksu warto wybrać się do SPA lub term. Osobiście polecam kompleks Terma Bania, który mieści się w Białce Tatrzańskiej (niedaleko Zakopanego). Można tam zarówno odpocząć (saunarium, strefa SPA), zrelaksować się, pobawić (baseny termalne, zjeżdżalnie) oraz dobrze zjeść :) Całodniowy relaks zapewniony :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 5:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 19, 2017 2:21 pm
Postów: 7
Też sądzę, że przyczyną może być niedobór magnezu. Sprawdź sobie na stronie http://www.magvit.com.pl tam pisze jakie mogą być skutki niedoboru, mój mąż odkąd bierze magnez przestał narzekać przez pół dnia że jest śpiący, do tego zaczął regularnie ćwiczyć i jakoś ogólnie ma więcej energii. Wcześniej nawet jak zdarzyło mu się przespać pół niedzieli to narzekał że śpiący.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Mar 22, 2017 11:50 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Magnez, zła dieta, przesilenie wiosenne przyczyn jest mnustwo czytałam o tym na adamed.expert Albo nie chcę cię straszyć zmęczenie może oznaczać również poważne choroby. Może najlepiej idź i zrób wszystkie badania w tedy będziesz miała pewność. Ja ostatnio robiłam tak dla pewności, że jestem zdrowa. Wychowuję sama dziecko także muszę być w pełni sprawna:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 11:59 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Magnez, zła dieta, przesilenie wiosenne przyczyn jest mnóstwo czytałam o tym na adamed.expert Albo nie chcę cię straszyć zmęczenie może oznaczać również poważne choroby. Może najlepiej idź i zrób wszystkie badania w tedy będziesz miała pewność. Ja ostatnio robiłam tak dla pewności, że jestem zdrowa. Wychowuję sama dziecko także muszę być w pełni sprawna:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 9:38 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Warto każdego dnia brać jakieś suplementy dostarczające ludzkiemu organizmowi dawki magnezu. To on często odpowiada za zmęczenie.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności