Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Śro Kwi 24, 2024 3:50 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 9:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Gru 05, 2008 9:38 am
Postów: 1
Witam, ja mam taki odpromiennik jak na zdjeciu i chcialbym sie dowiedziec jak on dziala i jak dlugo sluzy?
A tak w ogole czy on cos daje pozytywnego jezeli chodzi o zyly wodne?
jak mozna sprawdzic czy jest dobrze zamontowany?
Chcialbym jeszcze zapytac sie co sadzicie o odpromiennikach typu takiego jak ten przedstawiony ponizej...
slyszalem rowniez o kasztanach, foliach aluminiowych pod lozkiem czy sadzeniu brzoz na rogach domu... co sadzicie o tym, bo lozko mam wygodne, materac dobry a spadnia dobrego nie ma...
Prosze o rade, z gory dziekuje bardzo :D




Image


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 11:05 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Sob Lis 29, 2008 10:20 pm
Postów: 244
Ktoś cię naciągnął na niepotrzebny wydatek. To tylko kawałek kartonu,


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 11:28 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Paź 05, 2008 7:21 pm
Postów: 47
Witam:)
Dziesięć lat temu miałam problem ze spaniem u mojej córeczki.Od urodzenia była dzieckiem niespokojnym,chorowitym i słabym.Kolki ,ulewania i do tego ciągłe problemy ze snem we własnym łóżeczku.Byłam u lekarza pediatry ,który przepisał na te dolegliwości Difergan w syropie ,stwierdzając,że dziecko jest nadpobudliwe.Po podaniu tego leku córcia była jeszcze bardziej niespokojna .Po konsultacji z lekarzem ,okazało się ,że Ania jest odwrotnością działania tego leku.Jej nie uspokaja,a jeszcze bardziej pobudza.
Nie pamiętam już jak ,ale trafiłam do bioenergoterapeuty,który zajmuje się też różczkarstwem.I to właśnie On sprawdził ustawienie łóżeczka pod kątem żył wodnych.Okazało się , że stało ono na skrzyżowaniu 2 bardzo silnych żył wodnych.Po przestawieniu go w miejsce wskazane przez niego ,Ania zaczęła zasypiać w swoim łóżeczku ,uspokoiła się i przestała tak często chorować.Od tego czasu utrzymujemy kontakt z tym wspaniałym człowiekiem.Pomógł nam usadowić położenie domu na działce.Posiadamy również od niego odpromiennik na cały dom.Jest to człowiek dla którego nie pieniądze są na pierwszym miejscu ,a pomoc drugiemu człowiekowi.Gdyby ktoś potrzebował namiary to mogę udostępnić(Pan ten mieszka w Ustce).
Pozdrawiam:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 8:23 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lis 16, 2006 10:17 pm
Postów: 12
Zgadzam się, żyły wodne mogą mieć wpływ na zdrowie. Wystarczy zmienić miejsce spania i po problemie. Nie wierzę jednak w żadne odpromiennik.
Kawałek kartonu z najładniejszym nawet rysunkiem nie może mieć wpływu promieniowanie z żył wodnych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 8:05 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sty 07, 2009 8:12 pm
Postów: 1
Witam wszystkich!
Ja spotkałam się ze stwierdzeniem, że wszystkie bloki w miastach są napromieniowane, a to z kolei źle wpływa na zdrowie człowieka. Byłam u jednej zakonnicy, która wachadełkiem odpormieniowywała chore osoby - niektóre z nich wyleczyła.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 8:32 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Sob Lis 29, 2008 10:20 pm
Postów: 244
Zakonnicy? W życiu by na coś takiego nie dostała od zakonu pozwolenia! Bardzo to podejrzane. Poza tym czym napromieniowane i co odpromieniowała?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 8:59 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam Foraga :D

O wahadełku to wiem tyle, że przy odrobinie wprawy, można przy jego pomocy określić czy coś jest dla nas dobre , czy szkodliwe....
Ale jeśli chodzi o to co napisałaś o blokach w miastach:
Cytuj:
Ja spotkałam się ze stwierdzeniem, że wszystkie bloki w miastach są napromieniowane, a to z kolei źle wpływa na zdrowie człowieka.
Nie dotyczy to oczywiście wszystkich bloków, ale takie szkodliwe dla zdrowia można było spotkać. Ja znam taki przypadek z dawnych lat, gdy po zasiedleniu, w krótkim czasie umarło kilka osób...więc pozostali, prawie wszyscy się wyprowadzili. Nie znam szczegółów...były robione pomiary. Później bloki te (z ksylamitem) były remontowane, był odbijany tynk i ponoć później już nie stanowiły zagrożenia. Są już od wielu lat ponownie zamieszkałe i sprawa ucichła.
Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 11:51 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 03, 2008 10:22 am
Postów: 153
Rurociągi, kanalizacje, dużo tego jest w mieście i wszystko nas napromieniowywuje ;(

_________________
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 9:32 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lut 08, 2009 9:29 am
Postów: 1
czy jest takie urzadzenie i gdzie go mozna kupic?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 7:08 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2009 6:55 am
Postów: 1
Nie wiem, czy odpromienniki coś dają, ale jestem pewna, ze żyły wodne mają zły wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie (?) itd. itp.
Miałam problem z tym, ze po przebudzeniu bardzo bolał mnie brzuch. Taki dziwny kłujący ból. Kuzynka powiedziała mi, ze to prawdopodobnie przez to, ze jest jakiś ciek wodny (?) w tym miejscu. Przestawiłam łóżko i problem znikł, az do dzis, kiedy to znowu postawiłam łóżko na tym samym miejscu. Ból nie do zniesienia :(
Jestem laikiem w tych sprawach, ale z doświadczenia mogę napisać, ze jest cos na rzeczy...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 12:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 10, 2009 11:49 am
Postów: 1
Witam!

Mam odpowiedź dla Wandy K (KUCHAR): jako dziecko miałam problemy z bólami głowy i stawów. Po wizycie bioenergoterapeuty i przestawieniu mojego łóżka ze skrzyżowania silnych żył, bóle ustały i do zeszłego tygodnia się nie pojawiały w takim stopniu jak te z dzieciństwa (ładne dwadzieścia lat).
W zeszłym tygodniu przeprowadziłam się do nowego mieszkania i zaczęło się...
Teraz szukam w internecie informacji, gdzie mogę kupić odpromiennik (pamiętam małe czarne, okrągłe pudełeczko!). W sypialni nie mam jak inaczej przestawić łóżka i ten odpromiennik uratuje mi sen!
Wando - jak możecie, przestawcie łóżko swojego dziecka, bo to juz dużo daje. A odpromiennik będzie zagłuszał promieniowanie żył wodnych.
Są ludzie, którzy tak, jak ja reagują "strasznie" na to promieniowanie i niestaty spędza nam to sen z powiek. Ja mam tendencję do buli reumatycznych i obawiam się, że przy takiej kapryśnej pogodzie (jestem meteoropatą) i przy żyłach wodnych nie będę się w pełni cieszyć z nowego mieszkania...
Jeśli ktoś może mi podpowiedzieć gdzie kupić sprawdzony odpromiennik, to proszę o info!
:)
pozdrawiam!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Śro Sie 11, 2010 1:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 11, 2010 1:23 pm
Postów: 1
Witam forumowiczów :)
Od niedawna mieszkam w mieszkaniu po teściach. Odkryłam, ze mają w kilku szafach blaszki, nie przypominające odpromienników, jakie widziałam w internecie. Co to może być? Czy mogą to być odpromienniki radiestezyjne? Są to kwadratowe blaszki z dwiema wyrytymi liniami prostopadłymi przechodzącymi przez środek i dwiema ukośnymi, również przechodzącymi przez środek. Na odwrocie nie ma żadnych żłobień. Blaszka jest w kolorze miedzi.
Pewna osoba, która nieco się na tym zna, twierdzi, że to jest szkodliwe dla zdrowia i żebyśmy jak najszybciej z mężem się tego pozbyli, ale nic więcej nie powiedziała.
Byłabym wdzięczna za wszelkie sugestie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 10:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 10, 2011 10:03 am
Postów: 1
Istnieje promieniowanie i na pewno jest szkodliwe,wiem coś o tym dlatego że sam posiadam zdolności wykrywania żył wodnych nie używam żadnych neutralizatorów gdyż nie wiem czy wpływają one pozytywnie czy negatywnie na organizm człowieka.Po prostu przestawiamy meble ,gdyby ktoś potrzebował pomocy ,chętnie pomogę i poszukam żył wodnych ,oczywiście mogę przyjechać w rozsądnej odległości od mojego miejsca zamieszkania.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 2:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Mar 15, 2011 2:53 pm
Postów: 17
Bonifacy napisał(a):
Istnieje promieniowanie i na pewno jest szkodliwe,wiem coś o tym dlatego że sam posiadam zdolności wykrywania żył wodnych nie używam żadnych neutralizatorów gdyż nie wiem czy wpływają one pozytywnie czy negatywnie na organizm człowieka.Po prostu przestawiamy meble ,gdyby ktoś potrzebował pomocy ,chętnie pomogę i poszukam żył wodnych ,oczywiście mogę przyjechać w rozsądnej odległości od mojego miejsca zamieszkania.


Ja poproszę o kontakt, chętnie skorzystam z Pana pomocy, prosze pisac na maila mozart@poczta.onet.eu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odpromienniki na żyły wodne,
PostWysłany: Śro Cze 03, 2015 11:37 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 03, 2015 11:34 am
Postów: 6
Zgadzam się z koleżanką, istnieją odpromienniki, ja także stosuję, ponieważ przydarzyło mi się to samo. Odpromiennik bio-info7 zamontowałam pod łóżkiem i już po 2 dniach odczuwała ulgę. Spokojny sen, a raczej sen kamienny :S


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 38 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 48 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności