Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 4:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Spadek potasu - przyczyna nieznana
PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 6:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Wrz 26, 2010 6:08 pm
Postów: 1
Witam, kolego. Mam takie same objawy jak ty i tez zadzwoniłem na pogotowie przestraszony.
Lekarz stwierdził spadek potasu, tak jak u ciebie napompowali mnie kroplówką ze wszystkim co potrzebne, przepisał "KALDYUM" 600 mg i kazał brać magnez i wapno do tego. CZtery dni po tym zajściu ja czuje się podobnie jak wtedy i tez nie wiem czy to serce czy płuca czy jeszcze jakaś inna cholera:)
Podobno potas nie uzupełnia się tak natychmiastowo i musi to troche potrwać.
Jeżeli chodzi o stres to moim zdaniem ma on wielki wpływ na tego typu objawy i dolegliwości.
Sam czuje po sobie że w sytuacjach stresujących czuję się znacznie gorzej, zwłaszcza w nagłych sytuacjach np w samochodzie.
No nic w poniedziałek też idę do lekarza bo jakoś tym lekażom na pogotowiu nie bardzo ufam zwłaszcza że potas jest od 3,5 a ja właśnie miałem 3,5.
Jeżeli jeszcze tu piszesz to mam prośbę żebyś napisał twój wynik potasu.
Dużo zdrowia życze wszystkim i pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Spadek potasu - przyczyna nieznana
PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 8:20 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam :)

Spadek potasu... to raczej niewłaściwa... indywidualnie... dieta. Niektóre powszechnie zalecane produkty... choć jako takie są bogate w potas... to właścicielom pewnych rodzajów krwi nie przynoszą korzyści... bo ich krew nie potrafi z tego skorzystać... a nawet może im ten produkt na "dłuższą metę" szkodzić (np. pomidory, banany). Takie są wieloletnie spostrzeżenia rodziny Dr Petera D'Adamo... można sprawdzić w jego aktualizowanej na bieżąco, wirtualnej encyklopedii, dostępnej bez logowania.
Ostatnio... natknęłam się tam na info... że doskonałym źródłem potasu może być zdrowa dla wszystkich... czarna melasa :) link umieściłam w wątku o słodzikach dla B.

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 17 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 58 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności