Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:10 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Na celebrytów patrzę krytyczne
PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 11:34 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Dziś dowiedziałam się z netu o dość nieładnym zachowaniu pewnej propagatorki jej zdaniem zdrowego żywienia... zaraz przypomniałam sobie spotkanie w naszej miejskiej bibliotece, chyba 12 marca, którego tu nie opisałam... a może warto... przytoczę więc swój publiczny wpis na fb z następnego dnia:

"Byłam wczoraj na spotkaniu z Katarzyną Bosacką autorką książki "Wiem co jem". Zaimponowała osobowością, ciekawym wykładem, ale jak na propagatorkę zdrowej żywności jest jej, moim zdaniem "trochę za dużo" :) To zapewne pozostałość po czasie gdy była ambasadorową i ugaszczała w domu "po polsku" różnych sławnych ludzi. Opowiadała o kochającej się rodzinie, o codziennych kłopotach i radościach, o tym, że zawsze u niej w domu dbało się o jedzenie, o czwórce dzieci, o tym jak jedno tygodniami płakało... nie sposób wszystko krótko streścić. Po powrocie do Polski zauważyła pogorszenie jakości żywności. Pomyślała, że to zmiana norm polskich na unijne. Stwierdziła, że margaryny są wrogiem zdrowia, z czym trudno się nie zgodzić... i dodała, że w ogóle tłuszcze (co sugerowałoby, że ma grupę krwi A lub AB). Nie wspomniała, że każdy człowiek jest inny... rozpracowywała natomiast dodatki do żywności... ich szkodliwość. W pewnym momencie spytała czy wiemy ile ich jest... pomyślałam , że pewnie już 1000... powiedziała że ok. 2000 i że żywność ekologiczna może mieć 50 z nich, które uważne są za nieszkodliwe. Powiedziała, że boją się jej opinii wszyscy producenci żywności... pomyślałam, że dobrze byłoby, gdyby tak dociekliwie zajęła się farmacją. Poczekałam, aż skończy podpisywać książki i robić zdjęcia... by zamienić z Nią parę słów... Spytałam, czy zna dietę zgodną z grupą krwi, bo ja mam z nią długie i pozytywne doświadczenia... (i niedługo ukaże się moja książka m.in. z wierszami na lodówkę :) ... była jakby zaskoczona... spytałam czy oglądała na vimeo filmy Jerzego Zięby... ale to nazwisko Ją "zmroziło". Powiedziała, że NIE... bo On jest "antyszczepionkowcem", a Ona odwrotnie... że za drogo sprzedaje wit C... Próbowałam Jej wytłumaczyć jak jest od strony autora "Ukrytych Terapii", że Jerzy Zięba ma fundację Polacy dla Polaków, że jest zwolennikiem mówienia prawdy (też ukrywanych wyników badań), że edukuje społeczeństwo... powiedziała, że już nawet podpisała jakiś list "wszystkich" dziennikarzy przeciwko Panu Jerzemu Ziębie. Pomyślałam, że lepiej byłoby, by nie mówiła nie bo nie, tylko użyła tutaj też swojej spostrzegawczości i dociekliwości... zasiałam ziarno... może to Ona powinna na wizji spotkać się z Panem Ziębą ?"

Ps A to płaczące tygodniami dziecko... to wydaje się klasyczny NOP


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Na celebrytów patrzę krytyczne
PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 10:07 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

A tak walczy z nieprawdą na swój temat p. Jerzy Zięba https://www.youtube.com/watch?v=nHFe7K2D8B4


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności