Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 6:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 4:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lip 06, 2009 2:37 pm
Postów: 11
Czyli trzeba byc dobrej myśli i liczyć na to że i mi przejdzie a do tej pory mieć zawsze w podróży Aviomarin.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Pią Lip 24, 2009 2:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 14, 2009 8:49 pm
Postów: 10
Zdecydowanie tak, może kiedyś będziesz "wolna" od tej choroby a na razie stosuj Aviomarin.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Sob Lip 25, 2009 5:46 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lip 06, 2009 2:37 pm
Postów: 11
Zdecydowanie zawsze gdy wybieram się w podróż mam przy sobie Aviomarin nigdy o nim nie zapominam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 8:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 14, 2009 8:49 pm
Postów: 10
A stosował ktoś jakieś inne metody na chorobę lokomocyjną oprócz leków, jak tak to jak działały?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Śro Lip 29, 2009 8:41 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lip 06, 2009 2:37 pm
Postów: 11
Z tego co czytałam to nie są one zbyt dobre, tzn. nie pomagają w długiej podróży.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 3:34 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 14, 2009 8:49 pm
Postów: 10
Ale tylko czytałaś czy już próbowałaś??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 1:47 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ja szukając ostatnio sposobów na paskudne skutki ukąszenia... znalazłam chiński sposób na chorobę lokomocyjną. Na ulotce od gumowych baniek są podane punkty do ich stawiania lub masowania, które należy wybrać właśnie w przypadku choroby lokomocyjnej. Są to O2,S7, GRT20, Ż36, GRP17 ( w ulotce są pomocnicze rysunki). Gumowe bezogniowe bańki akupunkturowe Jian Shen Guen kupiłam przed laty w aptece. Na ulotce jest adres importera i dystrybutora (firma handlowa DWA SMOKI - nie wiem czy dodatkowe dane są aktualne np. świadectwo dopuszczenia do obrotu IL-0431/MM wydane przez Instytut Leków w Warszawie). Już o tym pisałam.

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 9:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 14, 2009 8:49 pm
Postów: 10
Nie żartujesz sobie? Masz może jakiś artykuł na ten temat w internecie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 12:22 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Nie żartuję. Możesz sobie wyguglać wpisując w wyszukiwarkę słowa kluczowe: gumowe bezogniowe bańki akupunkturowe. Można też tym sposobem trafić na forum użytkujących je osób, ale nie szukałam pod kątem choroby lokomocyjnej (czytałam fragment, ale wpisy dotyczyły leczenia dzieci z przeziębień). Teraz jest już też chyba inny dystrybutor tych baniek (w/g info na mojej ulotce, ten pierwszy nazywał się Jerzy Lewandowski i był z Warszawy, jest też tam do niego adres i telefon , ale stary 022 133896). Jest tam też informacja dla osób zainteresowanych dodatkowymi informacjami z zakresu akupunktury, skierowanie do książek prof. Zbigniewa Garnuszewskiego pt. Renesans akupunktury wydanej przez Wyd. Sport i Turystyka w 1988 roku oraz Toma Williamsa "Medycyna Chińska" wyd. SPAR Warszawa 1995. Tę informację też myślę , że już tu podawałam. Jak się jest zalogowanym na tym forum...warto też skorzystać z wyszukiwarki.

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 9:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 14, 2009 8:49 pm
Postów: 10
Muszę poszukać i poczytać może będzie to skuteczne, choć wątpię..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 11:23 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Do skutecznego zwalczenia choroby pomocny jest jeszcze odpowiedni stan umysłu. Warto przeczytać "Potęgę podświadomości" i stosować zawarte tam spostrzeżenia ... każdą myśl powstającą w głowie trzeba "przekręcać" do postaci utrwalającej żądany stan, a więc myśleć pozytywnie. W praktyce znaczy to, że trzeba myśleć zwalczam jakąś chorobę...zamiast ją mam lub choruję. Warto TO też przećwiczyć...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Śro Sie 05, 2009 9:21 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 14, 2009 8:49 pm
Postów: 10
Czytałem trochę na ten temat i nie jestem jakoś do tego przekonany, nie wiem czemu. Na razie zostanę przy Aviomarinie, wypróbowany sposób wole nie ryzykować.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 10:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lip 06, 2009 2:37 pm
Postów: 11
Nie wiem jakoś jestem uprzedzona do takich metod jak opisujecie ale może...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 10:25 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Sprawdzę jeszcze w BSM...bo nie pamiętam, czy jest zalecane w tym względzie. Z akupunktury na ogół wszyscy są zadowoleni... ja nie sprawdzę tego, bo jak już pisałam, nigdy takich kłopotów nie miałam...ja te wszystkie metody traktuję czysto fizycznie. Einstein ponoć powiedział: to co daje się zmierzyć nie zawsze jest wartościowe, natomiast to co jest wartościowe nie zawsze daje się zmierzyć. Pozdrawiam :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mdłości w podróży
PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 5:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lip 06, 2009 2:37 pm
Postów: 11
Moim zdanie to kolejny sposób tylko żeby wydrzeć od ludzi pieniądz, a tak naprawdę to nie zadziała. Próbowałam homeopatii i nic nie działało więc zaczęłam stosować Aviomarin i jest dobrze i nigdy do póki będę miała tą chorobę z niego nie zrezygnuje.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności