Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 10:31 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kto nas leczy lekarze czy szamani ? szok
PostWysłany: Nie Lip 26, 2009 6:23 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lip 02, 2009 8:36 pm
Postów: 21
Proszę kliknąć w link do strony gdzie jest film, który otworzy się pod poniższym adresem

http://pm-info.pl/zywnosc-ma-znaczenie

Film znalazłem przypadkowo poszukując firmy produkującej kolagen kosmetyczny, a która połączyła się z firmą na której portalu jest ten film.
Film składa się z kilku fragmentów automatycznie łączących się w całość. Szczególnie części 2, 3 i dalsze są bardzo interesujące. Dotyczy konfliktu klinicznego między medycyną a dietetyką. Pozdrawiam Janusz B


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kto nas leczy lekarze czy szamani ? szok
PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 6:42 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 03, 2008 10:22 am
Postów: 153
Link mi sie nie otwiera. Ale nie ma sie co dziwić, warto poczytać trochę (a raczej sporo bo jest zupełnie inaczej niz nas sie uczy od dziecka) o prawdzie na temat systemu w jakim żyjemy.

Chodzi o film "jedzenie ma znaczenie"?

Jest wiele filmów na ten temat. Postaram sie utworzyć jakiś ciekawy zbiór i umieścić tutaj. Filmy są dobrym wprowadzeniem w temat. Denerwuje mnie powszechna nieświadomość, na tym polega ten przemysł, by ludzie byli nieświadomi. Podobnie jest też z nauką, blokuje sie i ucisza niewygodnych ludzi którzy coś odkryli a co może obalić cały przemysł np paliwowy... ( o tym co sie dzieje w nauce też jest sporo ciekawych materiałów, wiele czytałem na ten temat, musiałbym poszukać tego bo oczywiście trzeba sie dokopać do takich informacji. W mass mediach sie o takich rzeczach nie mówi).

_________________
pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kto nas leczy lekarze czy szamani ? szok
PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 10:43 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lip 02, 2009 8:36 pm
Postów: 21
Tak to chyba o ten film chodzi. Mam trochę lat, a chciałbym dotrzeć do tego filmu na yoo tube ale mam zbyt mała wiedzę "komputerową" by to zrobić, a tak to przydałby się ten film na dyskietce.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kto nas leczy lekarze czy szamani ? szok
PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 10:06 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Wpisz w google: you tube i kliknij enter. Następnie w okienku do wyszukiwania wpisz słowa, które wiesz, że występują w tytule poszukiwanego filmu. Pokaże Ci się cała lista i możesz wtedy na któryś się zdecydować, klikając na nim ponownie. Pokażą się miniaturki do wyboru. Klikasz na wybranej i zaczyna się odtwarzanie. Jeśli stwierdzisz , że to nie ten film, o który Ci chodziło sprawdź po prawej stronie i kliknij inną miniaturkę. Jeśli uznasz, że nie ma tego co chciałeś wróć do wyszukiwania, wpisz więcej słów kluczowych i powtórz. Dwa razy spróbujesz i będziesz często korzystał. Jeśli film firmuje jakieś nazwisko i wpiszesz je w google powiedzmy dr Piotr Bein albo Susan Boyle,to wówczas możesz od razu znaleźć to co szukasz, sprawdź. Mnie link, który podałeś się otworzył, ale ja to już widziałam wcześniej...wszyscy powinni obejrzeć. Piotra Bein'a też.

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kto nas leczy lekarze czy szamani ? szok
PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 10:50 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 03, 2008 4:54 pm
Postów: 134
Miejscowość: NML
Film "żywność-ma-znaczenie" jest na youtube (podzielony na osiem części). Obejrzałem go w całości i muszę przyznać że jestem w lekkim szoku :( Czytałem prędzej książki m .in. profesora Tombaka ale i tak mimo to jestem wstrząśnięty :( Wszędzie liczą się tylko pieniądze.

Niedawno przeczytałem książkę "Przebudzenie" Anthonyego de Mello i muszę przyznać że ten genialny jezuita ma rację. Większość ludzi śpi i nie wie co się dzieje na świecie. Tylko nieliczni się przebudzili.

_________________
www.biegpozdrowie.blogspot.com/ - zapraszam na m


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Kto nas leczy lekarze czy szamani ? szok
PostWysłany: Śro Lis 04, 2009 9:05 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 09, 2008 10:28 am
Postów: 247
WITAM :o

Podawałem linki do filmu w temacie:

"Wszystko co lubię jest zakazane... Co wtedy????" założony przez Piani w dziale :"Dieta zgodna z grupą krwi"- 8 post Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 12:35 pm

WKLEJ do googla ( wyszukiwarki ) poniższe namiary:
http://www.forumveg.webd.pl/topics3/suplementacja-witamin-i-mineralow-vt3077,30.htm

W przedostatnim poście są linki do każdej części - wystarczy kliknąć :) :

POZDRAWIAM Z ZIELONEJ GÓRY :o


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności