Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:54 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Czw Sty 07, 2021 10:29 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Dowiedziałam się z filmu na bitchute.com/jerzy-zieba, że zagrożone modyfikacją DNA przy pomocy nowych szczepionek są osoby zarażone gamma retrowirusami... i że działanie tych enzymów wstrzymuje wit C, wit D3 i olej CBD... warto posłuchać (stream z 3 stycznia 2021)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Sob Sty 09, 2021 10:41 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Jest tam od dziś jeszcze rozszerzona wersja tego filmu (na dacie 3.01 czas trwania 50:40). Enzymy te nazywają się odwrotna transkryptaza i integraza... jest o tym info na filmie. Pierwszy film "weryfikatorzy" fb uznali (m.in. na moim profilu) za szerzący nieprawdziwe info przez "znachora"... a Jerzy Zięba tylko przekazał wyniki prac naukowych... Trzeba czytać i słuchać obie strony, czasem kilka razy i uczyć się by mieć własne zdanie. I powiedzieć o tym lekarzom. Jutro o 21 Jerzy Zięba poda nazwiska "niezależnych weryfikatorów informacji" zatrudnionych przez facebook'a.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Śro Sty 13, 2021 4:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 13, 2021 4:14 pm
Postów: 3
Gdyby mozna bylo jak najwięcej zdrowych warzyw i owoców to by było super, ale czasem nie wiadomo co na półce w sklepie nawet tym ze "zdrową żywnością" leży. Profilaktyką jest też ruch - choćby spacer czy tai-chi, które może ćwiczyć każdy niezależnie od stanu zdrowia. Profilaktyka wreszcie to picie czystej wody - w końcu każdy czlowiek składa sie z 65-70% wody. Warto, aby była wolna od zanieczyszczeń, miała odpowiednie pH. Przy okazji może mieć wiele cennych właściwości zdrowotnych jeśli jest odpowiednia. Taką wodę można wytwarzać w domu np. w zwykłym domowym jonizatorze.
No i jako codzienna profilaktyka dystans do kłopotów. Dobry humor to moim zdaniem 1/3 sukcesu !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 12:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 14, 2021 12:38 pm
Postów: 3
Dzieci powinny wiedzieć jakie mają grupy krwi... i powinny mieć produkty do wyboru... będzie zdrowiej i taniej... i będzie mniej wyrzuconego jedzenia...
Co dzieci lubią... w dużej mierze zależy od rodziców Dr Peter D'Adamo podał to info prawie 20 lat temu... a że po niektórym jedzeniu często chorują... cóż nie każdy rodzic czytał choć jedną z jego książek...a ja je bezinteresownie polecam bo ich znajomość mogłaby zrobić wiele dobrego :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Pon Sty 18, 2021 7:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 18, 2021 7:44 pm
Postów: 3
Witam :)

A w ogóle warto przeczytać to:

Rak i grupy krwi AB0
prawa autorskie Dr Peter J.D'Adamo

>http://www.dadamo.com/science_ABO_cancer.htm


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Śro Sty 27, 2021 9:01 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Do tego co napisał(a) Labuki dodałabym, że na stronie dadamo.com jest tak dużo nieznanej powszechnie wiedzy, że warto tam zaglądać, zwłaszcza jak ktoś zna angielski... z tłumaczenia też można korzystać... ale czasem jest coś na odwrót... albo jest niedostępne

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 10:11 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Niektóre wiadomości zwalają z nóg https://niezaleznatelewizja.pl/index.php/2021/02/04/polska-zaczyna-testowac-szczepionki-na-c-19-na-dzieciach-jerzy-zieba/

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Śro Lut 10, 2021 9:30 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Ogólnie cicho... może to był tylko pomysł... ja zauważyłam, że w każdej plotce jest coś z prawdy... czy jest tu na forum ktoś z Rzeszowa... zresztą o "po zastrzykowych" kłopotach też cicho... w Stanach były badania, które pokazały że zgłaszanych jest tylko 1 % ...
Z wielu względów warto zobaczyć ten wywiad... ale ja wierzę, że jest Bóg i nie da nam zginąć, ludzie mieli czynić Ziemię sobie poddaną... a co robi... https://www.facebook.com/watch/?v=451642672913964

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Czw Lut 11, 2021 4:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 11, 2021 4:26 pm
Postów: 1
Szkoda, że tak mało osób wspomina tutaj o profilaktyce zębów. :P :P Przecież zdrowe zęby mają ogromny wpływ na jakość naszego życia. Ja na przykład regularnie chodzę do stomatologa tutaj: https://pres-i-dent.pl/. Pres-I-dent to najlepszy gabinet dentystyczny wrocław, z jakiego w tym mieście korzystałem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 1:51 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Najlepsza profilaktyka zębów (i dziąseł) to mycie ich "pastą" zrobioną z odrobiny sody i paru kropli wody utlenionej i druga sprawa to rada pochodząca z klawiterapii dr Ferdynanda Barbasiewicza... to stymulacja przy pomocy chociażby wykałaczek punktów leżących na przecięciu linii pionowych kończących wargi i linii poziomej przechodzącej przez wgłębienie pod wargą... natomiast gdy pojawi się ból, wystarczy też wykałaczkami stymulować bolące okolice (dziąsła przy korzeniach)... wówczas napłynie tam krew i szybko usunie powstające zapalenie {wszak zawiera olbrzymie ilości naturalnych zabójców)... radzę to pamiętać i przy okazji spróbować :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 7:45 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Nie mam pojęcia co się dzieje... RE wydała rezolucję w końcu stycznia, że należy wszystkich informować, że szczepienie wiadomym preparatem jest dobrowolne i powinno być przez wszystkich chętnych opatrzone świadomą zgodą, jako eksperyment medyczny... i nie wolno nikogo do tego przymuszać i stosować dyskryminacji... tymczasem nikt na to nie zwraca uwagi... działają jak w amoku... Ponoć dziś Radni w Wałbrzychu uchwalili obowiązek i jakieś tam paszporty... to są chyba fakenewsy... nie chce się wierzyć, dawno przecież nie ma wirusa z Wuhan, na który przygotowali "szczepionki ", tylko są mutacje....ei

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 10:29 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Obejrzyjcie na YT tę dyskusję(puki jest dostępna)... trochę długa... Dr Jerzy Jaśkowski super wypowiedź... od ok. 40' przekażcie info komu się da

https://www.youtube.com/watch?v=oLgX6kKj-tc

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Pią Maj 14, 2021 6:11 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Jeszcze jedna informacja... jutro w Gdańsku spotykają się wolni ludzie... żałuję , że to tak daleko... wiem, że wybiera się tam wielu ludzi, których warto posłuchać... profilaktyka jest ważna w każdej dziedzinie... https://swietlik.info


We wtorek, 18 maja, "rusza" nasze Stowarzyszenie Powiatowy Uniwersytet Otwarty. Będzie to spotkanie sprawozdawcze, tym razem w Gmachu Cechu. przy Moniuszki 11. Początek o 13. Zapraszamy

Mówiła mi Pani Prezes, że ma ochotę zorganizować wyjazd do Buska-Zdroju w okresie Festiwalu im. Krystyny Jamroz pierwszy cały tydzień lipca... Tam już chyba uruchomili piękny nowy obiekt...tężnie... widziałam jak kończyli dwa lata wstecz... Znajduje się blisko parku zdrojowego... Ja jeszcze nie wiem czy pojadę...najpierw niech skończy się ten cyrk.


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności