Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 1:15 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 28  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Sob Sie 01, 2015 12:12 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Pod egidą Polskiej Akademii Zdrowia powstała wyjątkowo cenna inicjatywa p. Jerzego Zięby stowarzyszenie Polacy dla Polaków (w filmikach na YT chyba z połowy i 22 lipca P. Jerzy prosi wszystkich dobrych ludzi o pomoc)

Informacje te i inne b.ważne... są dostępne bez logowania na facebooku ukryte terapie... fajnie bo wciąż wielu nie ma tam konta... ja też na razie.


A wczoraj wraz z mieszkańcami Wołomina pożegnałam słynną zielarkę... 29 lipca br zmarła Stefania Korżawska. Tego samego dnia... zmarł nagle p. Jan Kulczyk... a do niego w jednym z w/w filmików zwracał się p. Zięba prosząc o pomoc... ciekawe czy ta prośba dotarła...

Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie

P. Korżawska zostawiła wiele książek o różnych ziołach... ciekawe czy zdążyła posegregować ich przydatność zgodnie z grupami krwi. Przed paroma laty powiedziałam Jej o opublikowanych spostrzeżeniach Dr Petera D'Adamo...i Jego ojca Jamesa, że co jednemu pomaga... innemu może szkodzić...


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Nie Sie 09, 2015 3:07 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Po obejrzeniu filmu na którym p. Zięba przedstawił 22 letniego młodego niezwykle inteligentnego mężczyznę (p. Tomka Nadolskiego) zamkniętego w równie niezwykle schorowanym w wyniku złej diagnozy lekarzy ciele...nie miałam spokoju. Lekarze głównie z Wrocławia i Warszawy... wygląd i głos b.młodego chłopca, leczącego się "od przedszkola", od 2008 roku nie jadającego normalnie... straszny jego stan jest opisany na filmie dość dokładnie... ponoć to b. rzadka choroba Rejnera (jak dobrze zapamiętałam... sprawdzę)... teraz pokłada nadzieje na poprawę przy zastosowaniu porad p. Zięby. Moja Mama za życia słuchała często RM i tam zdarzało się usłyszeć też "taki dziecięcy" głos (ale żeński) u dorosłej osoby... Mama twierdziła, że było to wyjaśniane... bo wiele osób uważało, że ta osoba udaje ten dziecięcy głos... teraz pomyślałam, że może to ta sama choroba, tylko że Jej może nikt nie leczył...i dlatego nie była taka schorowana... ciekawe.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Nie Sie 16, 2015 9:06 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Sprawdziłam... przeczuwałam błąd... okazało się, że w ogóle przekręciłam nazwę chodzi o chorobę Fabry'ego


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 11:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 28, 2015 7:34 pm
Postów: 3
TeSa napisał(a):
Pan Jerzy Zięba na facebook'u ukryte terapie (można przeczytać bez logowania) przedstawił wczoraj pomysł na zmianę systemu leczenia Polaków... myślę, że to naprawdę byłby zdrowszy system... poza tym informuje tam o różnych rzeczach...np. lekarzy o możliwości spotkania z Dr Markiem Bachańskim (z Centrum Zdrowia Dziecka)... a ponieważ to już niebawem... może się komuś ta informacja przyda
Cytuj:
Jerzy Zięba
2 lipca o 05:50 ·
SPOTKANIE LEKARZY Z DOKTOREM BACHAŃSKIM !
Bardzo wszystkich proszę o przekazywanie tej informacji każdemu znanemu Wam lekarzowi :
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
W dniu 18.07.2015 (sobota), w Łodzi odbędzie się spotkanie LEKARZY z Doktorem Markiem Bachańskim, który
jako pierwszy lekarz w Polsce stosuje w warunkach szpitalnych preparat oparty na wyciągu z konopi indyjskich
(marihuana).
Dr. Bachański zwraca uwagę, że wielu lekarzy podchodzi do tematu z niedowierzaniem, sceptycznie.
Z tego właśnie powodu ważne jest, aby doprowadzić do takiego spotkania, na którym na zasadzie "kolega koledze”,
mógłby przekazać fakty oraz omówić wynikające z jego praktyki doskonałe efekty terapeutyczne jakie osiąga
w swoje praktyce szpitalnej.
Oczywiście sprawa zastosowania oleju z konopi w celach medycznych sięga dużo dalej niż padaczka czy
nowotwory, stąd też, mając więcej czasu na zorganizowanie powtórnego spotkania, będziemy informować
też grupy lekarzy różnych specjalizacjach.
Po spotkaniu, planujemy założenie specjalnego zamkniętego Forum, na którym każdy lekarz z tej grupy będzie
mógł się swobodnie kontaktować, wymieniać informacje między sobą itd…
W związku z koniecznością wynajęcia odpowiednio dużej Sali proszę o ZWROTNY email, z jednym słowem : POTWIERDZAM i swoim numerem PWZ na adres :
olejzkonopi@paz.org.pl
Na kilka dni przed spotkaniem, kiedy będziemy mieli konkretną ilość potwierdzeń powiadomimy Państwa o miejscu i dokładnej godzinie spotkania w Łodzi. Spotkanie będzie ok. godz 13:00, żeby zapewnić lekarzom z bardziej odległych rejonów Polski wystarczający czas na dojazd.
Ze względu na to, że w Łodzi prowadzone są intensywne roboty budowlane spotkanie odbędzie się gdzieś na przedmieściach, a nie w centrum.
Organizator spotkania :
Jerzy Zięba

Polska Akademia Zdrowia
Katedra ds. Edukacji Społecznej na Rzecz Zdrowia
http://www.paz.org.pl/o-akademii/struktura/rada-naukowa-paz/


Pozdrawiam z Wołomina



Hej. Co do owego tematu. Już jakiś czas stosuję pastę CBD/CBDA . Miałam ogromne problemy ze zdrowiem - chorowałam,miałam migreny ,cierpiałam na bezsenność , moje samopoczucie było fatalne. Lekarze tylko badali,faszerowali lekami ,nic nie pomagało.Moja koleżanka napomknęła mi o owej paście. Poczytałam dużo informacji na jej temat.Jak się dowiedziałam nie tylko wzmacnia i odbudowuje organizm ,ale także jest już używana w leczeniu raka,padaczki,Alzheimera czy stwardnienia rozsianego. Także leczy owe problemy zdrowotne , które miałam.Już po krótkim czasie czułam się o wiele lepiej . Minęły moje problemy ze snem , migreną , a mój depresyjny nastrój poszedł w zapomnienie. Moje wyniki były o niebo lepsze.Nie łapałam infekcji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Sob Wrz 12, 2015 9:17 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Z mojego notatnika:
31 maja br pod wpływem jakiegoś impulsu wpadłam na dość kontrowersyjny pomysł...

Pięć lat załatwia władza Warszawy
Lokalizacji pomnika sprawy
Tłumu Polaków już nie pamięta...
A w Polsce pamięć... to sprawa święta
Polak potrafi... wszyscy to wiecie
Ba... wiedzą o tym na całym świecie

Ja prosty pomysł mam do wzięcia...
Ograwerować cokół Księcia
Trakt się nie zmieni Panowie Panie
A pomnik na Krakowskim stanie...
Gdy tam podejdziesz i poczytasz...
Ze strażą miejską się przywitasz...
Pomyślisz- tylu wielkich ludzi!
Poczujesz Ducha co się budzi...
I wspomnisz z łezką tamte dni...
Ile mniej stresów dziś byłoby...

TeSa

Poniżej podaję linki... aby nie pozwolić na zapomnienie o p. Jerzym Ziębie... i dowiedzieć się czegoś nowego... o suplementach XXI wieku... p.Jerzy obiecał przyjrzeć się bliżej tym sensacyjnym produktom...

>https://www.youtube.com/watch?t=17&v=J-Pof-aC9XY
>https://www.youtube.com/watch?v=BgjxrALbCq0
>https://www.youtube.com/watch?v=K5oRtrEDk2I
>https://www.youtube.com/watch?v=mFRg1wKJSkc



Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 9:43 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Dziś usłyszałam w telewizji... że zwolniono z CZD dr Bachańskiego... dyscyplinarnie...
Pan Jerzy Zięba wielokrotnie go bardzo chwalił za wyjątkowe zaangażowanie i skuteczność w działaniu...
Jak ktoś chce psa uderzyć... kij znajdzie... ale miejmy nadzieję, że nadal każdy kij ma dwa końce...


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 11:28 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 20, 2015 9:12 am
Postów: 31
Temat dotyczy profilaktyki,więc moim zdaniem warto pamiętać tutaj o dobrej,zdrowej diecie która będzie bogata w naturalne witaminy,to szczególnie ważne podczas jesieni,kiedy nasz organizm jest podatny na przeziębienia i choroby. Profilaktyka to też regularne badania lekarskie.

_________________
Centrum Kosmetyczno- Dermatologiczne DER-MED


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Wto Lis 03, 2015 2:02 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Może ktoś zechce tam pójść (i może coś nam napisze)... przeczytałam u p Jerzego Zięby ale tu podam w skrócie:

Warszawski Uniwersytet Medyczny ul Żwirki i Wigury 63 sala CBI8
Debata o szczepieniach
organizator Zakład Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Wstęp wolny bez zapisów i rejestracji
06.11.2015
g 10-12

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Czw Lis 05, 2015 10:49 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
- szkoda że ta debata nie we Wrocławiu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Sob Lis 07, 2015 9:43 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ciekawe czy się dowiemy o czym tam się mówiło...

A w Warszawie właśnie rozpoczyna się przegląd zdrowych, młodych sił... Najmłodsi miłośnicy unihokeja po wygranych eliminacjach w czterech częściach Polski spotkają się w stolicy.

Dzisiaj i jutro odbędzie finał ogólnopolskiego Turnieju UNIHOKEJ ŁĄCZY DZIECI... Ja kibicuję Dzikim Gęsiom Zielonka a zwłaszcza mojej wnuczce Gabrysi (11)... Dziewczynki będą grać na warszawskiej Pradze Siennicka 40 OSiR Orzeł ... Były kadrowicz U19, mój wnuk Bartek pojechał prowadzić turniej strzelecki na warszawskiej Ochocie... chyba w SP175... tam będą grać chłopcy. Kto ma blisko warto pójść z dzieckiem kibicować najmłodszym... to zdrowe emocje i zachęta do uprawiania sportu

>http://www.pzunihokeja.pl/zarzad-pzunihokeja/slider/unihokej-laczy-dzieci-festiwale-unihokeja-2

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Nie Lis 08, 2015 2:55 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Na razie jest dobrze... najmłodsze Dzikie Gęsi z Zielonki wygrały trzy kolejne mecze 4:0, 3:0 i 1:0... Brawo!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Nie Lis 08, 2015 4:37 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Finał dziewcząt wygrała z Gęsiami warszawska SP85 z Mokotowa... 1:0... stamtąd pochodzi bramkarka obecnych Mistrzyń Polski w Unihokeju Podhala Nowy Targ i na dodatek już młoda kadrowiczka obecnie na turnieju w Kopenhadze... na pocieszenie Gabrysia została wybrana zawodniczką meczu... ciekawe czy będzie poobijana... Gratulacje dla wszystkich !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 4:29 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Posłuchajcie o roli wit D3... nie tylko tego co mówi p. Zięba...

>https://www.youtube.com/watch?v=L6eoCcfkZ1U

Ja nigdy nie unikałam słońca...nie chodziłam w czapce... w okularach... wszystko jest ważne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 12:30 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Takich debat z zakresu zdrowia,profilaktyki nie brakuje i co rusz organizowane są one w innych miastach,pytanie czy dowiemy się czegoś innego,odmiennego,bo mam wrażenie że niemal wszystko zostało już napisane,zarówno jeżeli chodzi o profilaktykę jak i walkę z przeziębieniem,dbaniem o swoje zdrowie.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: PRAWDZIWA PROFILAKTYKA
PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 3:03 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Tyle lat debatowali i co...kompletny brak wyczucia i empatii w stosunku do młodego pokolenia... podrzucili Prezydentowi Dudzie do podpisania ustawę o obowiązkowych szczepieniach 12 letnich dziewczynek gardasilem... jesteśmy ponoć pierwsi na świecie... poszukajcie sobie na YT w 14 cz Ukrytych terapii z 7 kwietnia br...p. Zięba próbował się temu przeciwstawić...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 418 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności