Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:17 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Potencja i prostata
PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 3:07 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 8:39 pm
Postów: 63
TLENEK AZOTU – zwyczajna substancja o nadzwyczajnym działaniu - CARDIO ARGIN
W 1998 roku trzej amerykańscy uczeni Louis Ignarro, Ferio Murad i Robert Furchgott otrzymali nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny za badania nad tlenkiem azotu.
Odkryli oni, że komórki wyścielające naczynia krwionośne w drodze skomplikowanych procesów wytwarzają cząsteczki tlenku azotu (NO), które następnie wnikają do mięśni gładkich w ścianach naczyń krwionośnych. W dalszym etapie tlenek azotu powoduje produkcję cGMP cyklicznego gwanozynomonofosforanu, substancji odpowiadającej za rozkurczenie i uszczelnienie naczyń krwionośnych, co z kolei zwiększa przepływ krwi. Lenek azotu jest zatem kluczowym składnikiem zapewniającym prawidłowe krążenie krwi w organizmie. Ta nadzwyczajna substancja reguluje ciśnienie krwi, przeciwdziała chorobom układu sercowo-naczyniowego, przez co zapobiega zawałowi serca oraz udarowi mózgu. Produkcja tlenku azotu zmniejsza się wraz z upływem lat.
Badania prowadzone na całym świecie wykazują również dobroczynne działanie tlenku azotu (NO)na prawidłową pracę płuc, wątroby, nerek lecz przede wszystkim pracę serca.
Tlenek azotu jest również jednym z najważniejszych neuroprzekaźników odpowiadających za zachowania seksualne. U mężczyzn powoduje większy dopływ krwi do ciał jamistych genitaliów, co powoduje wzmożoną erekcję. U kobiet zaś ułatwia swobodny dopływ krwi do narządów płciowych, zwiększając ich nawilżenie, większą wrażliwość na bodźce, co umożliwia odczuwanie większej satysfakcji ze współżycia seksualnego.
Tlenek azotu został uznany przez prestiżowy tygodnik „SCIENCE” - „cząsteczką roku 1992”. Pigułką raku 1998 uznano słynną Viagrę, której działanie polega na wyzwalaniu produkcji ww cGMP.
Jedyna substancja, z której powstanie tlenek azotu to aminokwas L-ARGININA. Substancja – cud, jest jedną z najistotniejszych w organizmie człowieka. W drodze reakcji enzymatycznej ulega przekształceniu w cytrulinę. W trakcie tej reakcji wydziela się tlenek azotu. Tak więc l-arginina jest jedynym substratem potrzebnym do jego syntezy.
Zainteresowania świat nauki l-argininą wynika z odkrywania jej coraz to nowszych właściwości i możliwości zastosowania. Badania dowodzą, że ten aminokwas pomaga w odtruwaniu wątroby i całego organizmu z toksycznych produktów przemiany materii, wspomaga wytwarzanie hormonu wzrostu, wspomaga leczenie chorób układu krążenie (miażdżycy, nadciśnienia, choroby wieńcowej).
Obecność l-argininy jest potrzebna do wytwarzania kreatyny, która dostarcza energii niezbędnej do pracy mięśni. L-arginina w naturalnej formie występuje w wielu produktach, takich jak: czerwone mięso, ryby, drób, orzechy, warzywa strączkowe. Stosowanie odpowiedniej diety nie wystarczy by zapewnić właściwy poziom tego aminokwasu w organizmie. Zalecana jest więc jego dodatkowa suplementacja.
Enzym syntaza śródbłonkowa wytwarza mniej NO niż syntaza indukowana (wkracza do akcji w momencie zagrożenia i wówczas wydzielana jest duża ilość tlenku azotu, co może być bardzo niebezpieczne dla organizmu). Stała aktywność syntazy śródbłonkowej przeciwdziała rozwojowi nadciśnienia.
Tlenek azotu nie dopuszcza by płytki krwi gromadziły się na powierzchni śródbłonka, a białka wnikały w głąb naczynia. Proces ten zapobiega miażdżycy. Może być on jednak zakłócony , kiedy nadmiar cholesterolu uszkodzi komórki śródbłonkowe, powstaje wtedy mniej NO i rozpoczyna się proces formowania złogów miażdżycowych.

CardioArgin – składniki
Preparat CardioArgin jest suplementem diety, którego zażywanie ma na celu zwiększenie poziomu tlenku azotu w organizmie. Preparat został dopuszczony do obrotu przez Główny Inspektorat Sanitarny po uprzednim dostarczeniu opinii jednostki badawczej, w naszym przypadku Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich w Poznaniu.
L-cytrulina.
Podstawowym składnikiem preparatu jest wyżej już opisana l-arginina, której powinna towarzyszyć l-cytrulina. Ze względu jednak na niedopuszczenie przez GIS l-cytruliny jako suplementu diety w Unii Europejskiej, musieliśmy wycofać ten składnik z produktu. Ażeby dostarczyć l-cytrulinę organizmowi, nie zażywając silnych leków, zalecamy dietę bogatą w ten składnik (czerwone mięso, ryby, drób, orzechy, warzywa strączkowe, nabiał).
L-tauryna.
Jest to pół-podstawowy aminokwas, który bardzo pozytywnie wpływa na serce. Badania wykazały, że4 obniża ciśnienie krwi, stabilizuje rytm serca oraz zapobiega powstawaniu zakrzepów. L-tauryna chroni komórki śródbłonka przed niedoborem tlenku azotu, nie dopuszczając do napięcia w ścianach naczyń krwionośnych.
Acerola.
Naturalna witamina C, która pełni funkcje ochronne dla tlenku azotu w organizmie. Witamina C bierze udział w procesie tworzenia kolagenu, białka, które jest podstawą tkanki łącznej. Chroni organizm przez działaniem wolnych rodników. Witamina C ma bardzo duże znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu układu sercowo-naczyniowego.
Astaksantyna.
Ksantofilowy pigment uzyskany z alg haematococcus pluvialis. Astaksantyna działa 10 silniej niż beta-karoten i 500 razy mocniej niż witamina E. To jest obecnie najsilniejszy antyoksydant znany nauce. Tak silny przeciwutleniacz będzie wspierał działanie tlenku azotu
Kwas foliowy.
Inaczej witamina B9. Kwas ten ma swój skuteczny udział w obniżaniu poziomu homocysteiny we krwi. Udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że wysoki poziom homocysteiny znacznie zwiększa ryzyko zawału serca. Homocysteina uszkadza komórki śródbłonka odpowiedzialne za produkcję tlenku azotu.
Kwas alfa lipidowy.
Podnosi poziom tlenku azotu w organizmie, wpływając równocześnie na trwałość jego działania. Przeprowadzonie badania dowodzą, że kwas ten obniża ciśnienie we krwi i zapobiega udarom mózgu.

Nasza firma posiada w swojej ofercie preparaty, które poprzez swoje działanie skutecznie chronią i wydłużają działanie tlenku azotu. Są to przede wszystkim:
- ubichinol - zredukowana forma koenzymu Q10 – najwyższej jakości preparat japońskiej firmy Kaneka (lider w produkcji koenzymu Q10)
- NKO – Neptune Krill Oil – olej z kryla, najlepsze na świecie kwasy omega-3
- resweratrol trans – w formie zwykłej i zmikronizowanej – chroni l-argininę przed uszkodzeniem przez wolne rodniki.
- Hesperydynin i Diosminin – naturalne przeciwutleniacze, działające podobnie jak resweratrol


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 3:43 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam. Temat nosi tytuł Potencja i prostata, a więc pozwolę sobie na krótkie ustosunkowanie. Stan zapalny gruczołu krokowego (Prostatitis) oraz jego przerost (Hypertrophia prostatae) nie zaburzają potencji i nie mają wpływu na odczuwanie satysfakcji ze stosunku płciowego. Tak samo elektroresekcja gruczołu krokowego przez cewkę moczową nie wpływa na normalną erekcję prącia i nie zaburza jej. Pacjent po elektroresekcji jest co prawda bezpłodny, ale nadal aktywny seksualnie. Dzieje się tak gdyż zachowane są naczynia krwionośne dostarczające krew do ciał jamistych prącia (vasa corpi caviculare penis). Dopiero po całkowitej resekcji gruczołu krokowego uszkodzone zostają wspomniane wyżej naczynia krwionośne i dochodzi do zaburzenia erekcji. Wtedy, aby umożliwić dopływ krwi do ciał jamiistych wykonuje się zabieg rekonstrukcji naczyń krwionośnych. Jest to co prawda dodatkowe utrudnienie, ale jakże owocne dla pełnego przeżywania aktu miłosnego.
Należy dodać, że większość przypadków chorobowych nie wymaga całkowitej resekcji gruczołu krokowego. Takie zabiegi wykonuje się bardzo rzadko. A więc z czystym sumieniem można wykluczyć wszelkie niedogodności w rozpatrywanym względzie jakie wynikają z zaburzeń funkcjonowania prostaty.
To tyle uzupełnienia. Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 11:48 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 25, 2016 11:45 am
Postów: 3
Mój mąż miał ogromny problem z potencją. Nie chciał w ogóle o nim rozmawiać. Myślał, że się nie zorientuje. Jednak trudno się nie zorientować. Cały czas unikał seksu.Pewnego razu pomyślałam, że mnie zdradza! No bo co innego mogłam pomyśleć? Na szczęście przyznał się, co go trapi. Szkoda, że mężczyźni wstydzą się rozmawiać o takich problemach. Postanowiłam musimy razem rozwiązać ten problem. Usiedliśmy przed komputerem i zaczęliśmy szukać jakiegoś środka na potencje. Dzięki takim forom, jak to mój mąż poczuł się lepiej. Okazało się, że mnóstwo mężczyzn ma tego typu problemy.. Zdecydowaliśmy się na zakup tabletek Eron Plus. Dlaczego te tabletki? Miały najwyższe noty w rankingu preparatów na potencje..Na szczęście okazało się, że działają i to od razu! Już po zażyciu pierwszej dawki były efekty! Dzięki nim wreszcie zaczęliśmy się kochać i to jak! Najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, hihi:) Tabletki można zamówić za pośrednictwem tej stronki http://potencia.pl/

_________________
http://potencia.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 11:50 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sie 25, 2016 11:45 am
Postów: 3
Mój mąż miał ogromny problem z potencją. Nie chciał w ogóle o nim rozmawiać. Myślał, że się nie zorientuje. Jednak trudno się nie zorientować. Cały czas unikał seksu.Pewnego razu pomyślałam, że mnie zdradza! No bo co innego mogłam pomyśleć? Na szczęście przyznał się, co go trapi. Szkoda, że mężczyźni wstydzą się rozmawiać o takich problemach. Postanowiłam musimy razem rozwiązać ten problem. Usiedliśmy przed komputerem i zaczęliśmy szukać jakiegoś środka na potencje. Dzięki takim forom, jak to mój mąż poczuł się lepiej. Okazało się, że mnóstwo mężczyzn ma tego typu problemy.. Zdecydowaliśmy się na zakup tabletek Eron Plus. Dlaczego te tabletki? Miały najwyższe noty w rankingu preparatów na potencje..Na szczęście okazało się, że działają i to od razu! Już po zażyciu pierwszej dawki były efekty! Dzięki nim wreszcie zaczęliśmy się kochać i to jak! Najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, hihi:) Tabletki można zamówić za pośrednictwem tej stronki http://potencia.pl/

_________________
http://potencia.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Śro Wrz 14, 2016 12:17 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 14, 2016 12:13 pm
Postów: 3
35 lat, wysportowany, zdrowo się odżywiam, prowadzę higieniczny tryb życia - nie palę, alkohol piję sporadycznie, wyniki badań mam wręcz idealne, a mimo wszystko mam problemy z erekcją... Moja żona zaczęła podejrzewać mnie o zdradę! Nic dziwnego.. W końcu od paru miesięcy unikałem seksu.. Wstydziłem się o tym rozmawiać. Wizyta u lekarza również nie wchodziła w gre. Musiałem coś z tym zrobić. Moje małżeństwo wisiało na włosku! Zdecydowałem się działać na własną rękę! Na szczęście żyjemy w XXI wieku i mamy Internet! Dzięki niemu trafiłem na ranking preparatów na potencję http://potencia.pl/ i zdecydowałem się na zakup tabletek Eron Plus. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Eron Plus działa natychmiastowo i daje pełną erekcję! W końcu moje życie intymne zaczęło istnieć, a żona? Jest w siódmym niebie!

_________________
http://potencia.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:10 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Akurat jeżeli chodzi o problemy z potencją, to wpływ może mieć na to co najmniej kilka czynników w tym nasza dieta czy faktyczny stan zdrowia, od tego zacznijmy. Poza tym na forum jest już kilka wątków dotyczących podobnej problematyki, warto poczytać i wiedzieć więcej.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 2:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 15, 2016 2:23 pm
Postów: 4
Polecam portal http://potencia.pl/ Jedyny., subiektywny ranking preparatów na potencję. Teraz wiem, że nie wszystko złoto, co się świeci - czyli nie wszystko co reklamują działa!!!

_________________
http://potencia.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Śro Paź 05, 2016 7:18 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Polecam poczytać również ten temat dotyczący potencji oraz problemów z erekcją u mężczyzn, sprawdźcie sami:
http://zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=2550&p=25626#p25626

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 12:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 14, 2016 12:31 pm
Postów: 3
Problemy z erekcją nie są mi obce... Pomimo tego, ze mam 28 lat to walczyłem z nimi 2 lata! Długo szukałem skutecznego suplementu... Oczywiście przerobiłem, te wszystkie Braverany, Permen Kingi itd. Niestety żadne z nich mi nie pomógł. Co więcej przy dłuższym stosowaniu miałem zawroty głowy! Już miałem się przemóc i pójść do lekarza.. ale na szczęście nie było to konieczne. W trakcie przeszukiwania Internetu trafiłem na stronę http://potencia.pl/ - ranking suplementów diety na potencję i zdecydowałem się na zakup tego, który był na pierwszym miejscu – Eron Plus. I to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Moje życie seksualne w końcu zaczęło istnieć! Moje erekcje są długie i satysfakcjonujące, a penis nabrał takich rozmiarów, że hoo..... Polecam wszystkim. Naprawdę działa i co najlepsze nie wywołuje skutków ubocznych. Czuję się rewelacyjnie!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 12:40 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 14, 2016 12:31 pm
Postów: 3
litoxotap napisał(a):
Polecam portal http://potencia.pl/ Jedyny., subiektywny ranking preparatów na potencję. Teraz wiem, że nie wszystko złoto, co się świeci - czyli nie wszystko co reklamują działa!!!


Polecam ten ranking. Dzięki niemu uporałem się z moimi problemami z potencją. Oczywiście dzięki tabletkom Eron Plus!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 8:34 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 05, 2017 10:00 pm
Postów: 1
Dobra suplementacja to podstawa…. Ja na okresowe braki wzwodu stosuję suplement diety Long Men.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Potencja i prostata
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 4:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 21, 2016 1:31 pm
Postów: 16
Miejscowość: Nasut
Polecam Prostahit zawierający ekstrakt Prostaphil2®, który powstał w Niemczech, w oparciu o wieloletnie badania naukowe, nad wyciągami z pyłków traw. Poprawia on funkcjonowanie prostaty i przeciwdziała jej przerostowi u mężczyzn, którzy cierpią na łagodny rozrost gruczołu krokowego.

https://hepatica.pl/sklep/prostahit/
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 36 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności