Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 12:21 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: jak zaoszczędzić na słuchu....
PostWysłany: Śro Sty 13, 2010 9:28 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
Dla wszystkich, którzy mają kłopoty ze słuchem noszą aparat, albo implanty wiedzą jak ważne są baterie. Żeby nagle nie stracić kontaktu z rzeczywistością trzeba mieć dobre baterie, mój wujek zawsze używał baterii PowerOne, które kosztują ok 2,30 za sztukę. Niestety na dłuższą metę jest to dość duży koszt. Wiem, że w sklepie www.hurt.com.pl można kupić taniej baterie do aparatów słuchowych. mają siemensy, rayovaci, duracelle, ale nie mają baterii PowerOne, które są najlepsze do aparatu mojego wujka. Ale sprzedawce, w sklepie, gdzie mój wujek kupuje baterie do swojego aparatu powiedział mu, że baterie Simens i PowerOne są jakościowo takie same. Jedyne co je różni to cena baterie Simens są o kilkadziesiąt groszy tańsze... Co sądzicie o tych bateriach?? Myślicie, że faktycznie nie ma różnicy w jakości tych baterii??? I czy warto jest kupować w sieci?? jakie macie doświadczenia??


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: jak zaoszczędzić na słuchu....
PostWysłany: Sob Lut 27, 2010 10:08 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 10:30 pm
Postów: 37
Ja Ci mogę powiedzieć, że miałam pewne doświadczenia z tym sklepem, o którym pisałaś i byłam bardzo zadowolona. Zarówno z fachowości obsługi, jak i jakości i dobrej ceny baterii. Zgadzam się z Tobą, że warto skorzystać z ich oferty, bo faktycznie jest bardzo atrakcyjna i można sporo pieniędzy zaoszczędzić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: jak zaoszczędzić na słuchu....
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:54 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Lut 28, 2010 9:47 pm
Postów: 10
Należy pamietac,ze nie wszystko co droższe musi byc od razu lepsze,wiem to z własnego doświadczenia. A jeśli chodzi o wymieniony sklep to niestety nie robiłam w nim zakupów,wiec pozostaje tylko czekac na opinie innych.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 49 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności