Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 12:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: apteka internetowa
PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 10:48 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
Czy ktoś z was korzysta może z usług apteki internetowej?? ja zaczęłam korzystać z apteki e-lek.pl, bo moja ostatnia wizyta w aptece skończyła się na tym, że wyszłam straszenie zdenerwowana, bo nie tylko kolejka była dość długa, ale ceny leków są dość wysokie. A w tej aptece są naprawdę niskie ceny i można też liczyć na jakieś promocje. ( nie mówię oczywiście o zakupie leków na receptę, ale witaminy i jakieś suplementy) Czy wy korzystacie z aptek internetowych?? Jeśli tak to z jakiej i co was skłoniło do tego, żeby zacząć korzystać z apteki internetowej.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Śro Lut 17, 2010 2:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 8:39 pm
Postów: 63
Witaj Sojka, napisałem ci o oleju z kryla, bo pytałeś:) obecnie korzystam ze sklepu www.kenayag.pl bo jest to jeden z lepszych i naprawdę profesjonalnych sklepów intranetowych, a poza tym maja wiele artykułów z całego świata i przed zakupem można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.Pozdrawiam i życzę zdrowia. -Kuba-


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 7:27 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Lut 21, 2010 7:04 pm
Postów: 11
Ja korzystam z doz.pl, nie trzeba płacić za przesyłkę bo oddziałów tej apteki jest mnóstwo i odbieram leki 24 godziny po zamówieniu przez internet w swojej aptece. Jest taniej niż w normalnej aptece.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 9:38 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
dobrze, że podobnie jak ja nie macie problemu, z tym, żeby skorzystać z aptek internetowych;) Dla niektórych to jest dość trudne, żeby przekonać się do tego, żeby robić zakupy przez internet. Piszcie jakie jeszcze znacie inne apteki, żeby każdy mógł sprawdzić ofertę, porównać ceny i wybrać najlepszą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 9:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Lut 28, 2010 9:47 pm
Postów: 10
Kiedys nie była co do tego przekonana,ale teraz chetnie kupuje leki w internetowych aptekach. Podobnie sprawa ma się ze sklepami,też bardzo czesto odchodze od stacjonarnych na rzecz internetowych. jest po prostu taniej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 11:08 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 12, 2010 2:36 pm
Postów: 65
no tak nie ma wątpliwości, że jak się robi zakupy przez internet to jest taniej. No i jeszcze czas oszczędzamy. także to są dwa główne czynniki, które decydują o tym, żeby jednak zacząć robić zakupy przez internet.
Tak ostatnio przeglądałam stronkę tej apteki, o której wcześniej pisałam i zauważyłam, że oni tam mają stałe promocje. Tzn jest zakładka "promocja" w której zawsze coś jest. I teraz jak chcę coś kupić to w pierwszej kolejności sprawdzam tą zakładkę;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 10:41 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 07, 2010 10:39 am
Postów: 2
ja korzystam z solidna-apteka.pl - apteka z łodzi, niezłe ceny, pracuję niedaleko więc odbieram następnego dnia - tanio i wygodnie i można trafić fajną promocję


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 5:48 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 10:30 pm
Postów: 37
Też zaczęłam korzystać z e-lek.pl - mają bardzo szeroką ofertę i można u nich znaleźć praktycznie wszystko. A do tego ceny niższe niż w normalnych aptekach i sklepach. Mnie to wystarcza. Na początku trochę się wahałam, ale teraz składam u nich regularnie zamówienia. I zawsze jestem zadowolona z jakości dostarczonych preparatów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 1:10 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Mar 08, 2010 11:49 am
Postów: 101
Nie korzystam, na razie nie mam potrzeby bo leki kupuje sporadycznie poza tym najczęściej potrzebuję od razu. Jeśli używałabym specjalnych aptecznych kosmetyków to może bym kupowała. Dla mnie ważna jest cena, co z tego że krem jest dwa złote tańszy jak muszę doliczyć koszty wysyłki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 8:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Cze 04, 2010 3:45 pm
Postów: 11
Miejscowość: Police
Witam serdecznie,
Ja bardzo często i już od dawna korzystam z aptek internetowych. Po pierwsze dlatego, że taniej, a po drugie - bo większy wybór. Najczęściej zamawiam na www.domzdrowia.pl i www.tanie-leczenie.pl.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 2:15 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Wrz 12, 2010 2:13 am
Postów: 1
Witam wszystkich użytkowników, ja wybrałem aptekę http://moclekow.pl/ ze względu na łatwy i szybki dostęp do suplementów oraz vitamin które stosuję na okres jesienno - zimowy. Apteka z tej strony jest konkurencyjna w stosunku do innych aptek, ze względu na ceny oraz szybki transport.

Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 9:26 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 19, 2010 12:02 pm
Postów: 5
Witam serdecznie,

Ja już od dłuższego czasu kupuje na www.e-apteki.net. Kupowanie przez internet to przede wszystkim wygoda, nie trzeba stać tyle w kolejkach i leki są tańsze średnio o 15% ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 11:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Paź 17, 2010 11:07 pm
Postów: 2
Polecam aptekę internetowa www.AptekaOTC.pl Image - to jedna z najstarszych aptek, o sprawdzonej marce i tysiącach zadowolonych pacjentów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 10:25 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 15, 2010 10:20 am
Postów: 2
Ja podobnie jak @sojka niedawno zacząłem korzystać z apteki E-lek.pl
Z poczatku dość nieufnie podchodziłem do tego typu zakupów przez neta ale za namową znajomych spróbowałem i zadowolony jestem. Szybka dostawa, szeroki wybór leków i świetne ceny same przemawiają za tym.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: apteka internetowa
PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 12:47 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 12, 2010 10:42 am
Postów: 11
Dobrze wybierać sprawdzone e-apteki to jest takie które np. istnieją na tradycyjnej aptece:) Wspomniane wcześniej przez kogoś www.e-apteki.net to dobrze mi znana apteka z Poznania(na Wildzie). Często tam bywałem, ale stosunkowo późno powiązałem jedno z drugim:)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 56 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności