Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 10:42 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jabłka przeciw nowotworom
PostWysłany: Śro Cze 23, 2010 9:33 am 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 03, 2008 4:54 pm
Postów: 134
Miejscowość: NML
TeSa napisał(a):
Poszukiwaczu... Pan Bóg... dał człowiekowi rozum i wolną wolę... i na dodatek każdemu oddzielnie... Ja uważam, że rozsądnym warto być "bardziej" niż "mniej"... wszak od nas samych zależy w jakim stopniu używamy rozumu i wszelakiej dostępnej dzisiaj wiedzy. Myślę, że wszyscy zwolennicy zdrowotnych własności jabłek zarówno od Jarosława Kaczyńskiego jak i od Grzegorza Napieralskiego... nie będą się na wiedzę Dr Petera J D'Adamo obrażać... tylko z niej też skorzystają. Szkoda, że nie robią z tej wiedzy (dostępnej bezpłatnie od 15 lat) właściwego użytku lekarze... mam nadzieję, że to się zmieni.

Pozdrawiam z Wołomina


lekarze powinni skorzystać z wiedzy prof. Michała Tomaba i jemu podobnych. Dr Adamo "czaruje" i wmawia nam, że np.: jedni mogą jeść jabłka, a inni nie. Szczerze mówiąc nie wierze w to i uważam, ze warzywa i owoce są zdrowe niezależnie od grupy krwi. Nie lubię dziwnych diet wolę rozsądek i jedzenie wszystkiego (wszystkiego niezależnie od grupy krwi!) z umiarem.

_________________
www.biegpozdrowie.blogspot.com/ - zapraszam na m


Góra
 Profil  
 

zdrowie



Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 80 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności