Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:34 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Żylaki a wysiłek fizyczny
PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 11:25 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
Wysiłek jest wskazany ale warto jego rodzaj skonsultować z lekarzem, on powie jakich konkretnych sportów lepiej nie uprawiać a jakie warto, myślę, że w ogóle warto z problemem pójść do flebologa i zrobić usg doppler, dobrych specjalistów ma Klinika Flebologii, robią i diagnostyke i zabiegi m.in. laseroterapię.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Żylaki a wysiłek fizyczny
PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 10:28 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Sty 18, 2019 10:36 am
Postów: 60
Ja na żylaki brałam maxi3vena z ruszczykiem, u mnie problem polegał na tym że nogi mnie bardzo dolały, w nocy budziły mnie skurcze, ciężko to było wytrzymać, zaczęłam regularnie brać ten suplement i poprawa jest odczuwalna. nie budzą mnie skurcze, nogi nie puchną, warto było brać


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Żylaki a wysiłek fizyczny
PostWysłany: Śro Lip 10, 2019 6:47 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
Fajnie, ze znalazłaś swój sposób mimo wszystko i tak na Twoim miejscu bym się wybrała do flebologa, lepiej nie bagatelizować takich objawów bo może to być początek żylaków, na ich profilu na you tube jest dużo materiałów na temat żylaków i metod ich usuwania https://www.youtube.com/channel/UCRPZR4Z62rXKHzXn9G8h3pA


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Żylaki a wysiłek fizyczny
PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 4:21 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sty 27, 2019 5:50 pm
Postów: 65
Ja mam takie żyłki małe ale często odczuwałam ból nóg i miałam nie raz nogi opuchnięte. Bałam się, że pojawia mi się żylaki. Zaczęłam brać maxi3venę i już po kilkunastu dniach odczułam ulgę spowodowaną "ciężkimi" nogami. Łatwiej mi się poruszać i przestały pojawiać się problem z puchnącymi nogami. To niestety również mi dolegało. Wiem, że te kapsułki są tez skierowane do osób ze skłonnością do żylaków.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Żylaki a wysiłek fizyczny
PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 2:26 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 30, 2019 2:15 pm
Postów: 19
Miejscowość: Nowy Sącz
Na prawdę ogrzewanie podłogowe może mieć też znaczenie dla żylaków?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Żylaki a wysiłek fizyczny
PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 12:23 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Paź 29, 2019 12:22 am
Postów: 23
Nie mam pojęcia, słyszałam tylko że nie jest to super zdrowe dla nóg. O to widzę, że nie tylko ja maxi3vena biorę, mojemu tacie tez te tabletki poleciłam, przez całe zycie pracował jako kierowca i teraz często skarży się na nogi, mówil że jet już lepiej, bo oczywiśście o zabiegach czy lekarzu to mogę zapomnieć nie daje ie namówić


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Żylaki a wysiłek fizyczny
PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 9:43 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Lis 28, 2019 12:06 am
Postów: 32
mi niestety z powodu wielu godzin siedzenia zaczęły boleć nogi, zaczęłam brać maxi3vena z ruszczykiem, pomagają uszczelnić żyły, działa przeciwzapalnie, nogi sa lżejsze i tak nie bolą


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Żylaki a wysiłek fizyczny
PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 1:00 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
Jak coś was niepokoi to nie zwlekacie z badaniami, ja kilka dni temu byłam w przychodni Multimed w Warszawie, jest tam bezpiecznie w czasach pandemii i można się umówić przez telefon, wykonano mi zlecone badanie USG Doppler tętnic 2 kończyn i żył 2 kończyn, bardzo sobie chwale ich obsługę, sprzęt i podejście – fachowo i w dobrej cenie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Żylaki a wysiłek fizyczny
PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 12:04 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sty 05, 2021 1:16 pm
Postów: 78
Ale Dooplera da się zrobić szybko, mam na myśli załatwienie tego prywatnie. Mnie się udało w kilka dni w https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Nie wiem, czy tak jest zawsze, natomiast wszystko jest ogarniane naprawdę profesjonalnie. Ten termin udało się załatwić, bo ktoś zrezygnował. Chciało im się monitorować temat i podpowiadać, co robić. No i ważne jest ogarnianie tego szybko. Zwlekasz? Robisz sobie problem, a kompletnie nie tędy wiedzie droga. Szybka diagnoza może pomóc, ale to akurat jest chyba oczywiste.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Żylaki a wysiłek fizyczny
PostWysłany: Sob Mar 11, 2023 8:18 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 09, 2023 9:27 pm
Postów: 10
Uważam, że przy żylakach to lepiej skonsultować ze specjalistą to jakie sporty można uprawiać. W końcu wszystko zależy od zaawansowania zmian, budowy itp. Poza tym zawsze tez warto po prostu rozważyć ich usunięcie... Jakby co to wrzucam tutaj namiar na klinikę Olmedical w Częstochowie. Tam zajmują się żylakami kończyn dolnych i na pewno pomogą.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 39 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności