Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 7:15 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: BÓL POWYRWNIU SZÓSTKI RATUNKU POMÓŻCIE
PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 10:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 02, 2010 10:04 pm
Postów: 1
We wtorek wyrwałam dolnią szóstkę po skończeniu działaniu znieczulenia nie bolał, ale ból sie stopniowo pojawiał i juz w czwartek byłam znowu u stomatologa na czyszczeniu ( ból nie do wytrzymania na znieczuleniu) miała założone dwa wkłady przeciw zapalne. W piatek dostała antybiotyk DUOMOX bo jestem matką karmiącą do tej pory dziś jest niedziela wieczór strasznie boli. Ból jest rwący pulsacyjny, czy to tak powinno boleć i jak długo to może boleć. Dodam jeszcze że ząb był podobno zrośnięty z kością.
POMÓŻCIE MI BO Z BÓLU NIE WYTRZYMANIA JEM PRAWIE CO 3 GODZINY ANTIDOL, ALE JEŻELI NIE ZJEM TO BÓL NIE DOWYTRZYMANIA


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: BÓL POWYRWNIU SZÓSTKI RATUNKU POMÓŻCIE
PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 8:55 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witaj MANETKA

Bardzo Ci współczuję...może jest już Ci lepiej. Ja wpadłam tu tylko na chwilkę. Ja nie używam środków przeciwbólowych...mam bardzo stare doświadczenia...bo zęby mi od wielu lat nie dokuczają...ale to za długa historia. Jak będzie Ci lepiej przeczytaj mój wątek. Gdyby mi się coś takiego teraz przydarzyło może spróbowałabym pozycji II BSM (ale przy tym nie można brać leków i pić kawy, herbaty... nie można mieć kamieni, takie są w książce przeciwwskazania). II pozycja leczy bóle pourazowe-skórne, mięśniowe, kostne. Pewnie nie masz tej książki pod ręką...więc spróbuję Ci to opisać. Trzeba siedząc lub leżąc, przeciwną rękę (do strony leczonej) położyć na głowie tak mniej więcej, by przerwa między palcami wypadła na środku głowy, a koniec dłoni (oczywiście od strony małego palca) nie przekraczał jak gdyby nitki łączącej początek uszu. W tej pozycji trzeba rękę potrzymać przez około pół godziny obserwując ustępowanie bólu (ewentualnie minimalnie skorygować położenie dłoni pod wpływem odczuwanej reakcji). Potem można powtarzać to trzymając tak rękę po 10 minut. Ja to zawsze stosuję jak się np. oparzę...i wiem , że jest to skuteczna metoda, wynaleziona przez p. Eugeniusza Uchasta z Warszawy, opisana w książce Samoleczenie metodą BSM przez p.Piotra Lewandowskiego. Normalne bóle zębów ponoć leczy się poz IV lub V. Trzymaj się.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: BÓL POWYRWNIU SZÓSTKI RATUNKU POMÓŻCIE
PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 5:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 27, 2009 10:30 pm
Postów: 37
Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę o czymś takim. Zastanawiam się na ile to faktycznie może pomóc. I dziwi mnie trochę ten zakaz picia np. herbaty. Mogę prosić o rozwinięcie tego wątku? Bo wydaje się ciekawy, ale to wszystko brzmi trochę enigmatycznie...a możliwe, że i mnie czeka rwanie zęba ;/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: BÓL POWYRWNIU SZÓSTKI RATUNKU POMÓŻCIE
PostWysłany: Śro Maj 26, 2010 10:04 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Na początek poczytaj sobie co inni napisali o skuteczności tej metody... ja też tu na forum już o tym pisałam...
Przed chwilą wyguglałam taką dyskusję i trochę poczytałam. Krytykantów, którzy nie sprawdzili metody osobiście -słuchać nie warto...a czas trwania leczenia bardzo zależy od konkretnej osoby. Cóż ja wolę teraz jeść zgodnie z grupą... i nie chorować... ale gdyby było potrzeba - wiem, że jest taki sposób.

http://forum.gazeta.pl/forum/w,15954,47525724,,bsm.html?v=2


Jedna osoba na forum"żyj zdrowo" zasugerowała nam, że metodę tę podpowiada szatan! Myślę jednak, że to duża przesada podejrzewać szatana o takie pozytywne dla człowieka działanie!

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 20 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności