Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 6:50 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kompleksowy test zdrowia
PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 10:05 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 18, 2010 10:04 pm
Postów: 1
Od ponad roku szukałam w internecie fajnego testu zdrowia. Takiego, który rzeczywiście da mi odpowiedzi na pytania, które zadaję sobie wielokrotnie choćby w drodze do pracy. Wykonałam ich chyba z dwadzieścia i wszystkie były słabe, albo bardzo słabe. Dopiero dziś rano znalazłam coś interesującego i polecam wszystkim. Test nazywa się Kompleksowy Test Zdrowia i jest super, a uzyskaniu rezultat pokazuje, że na pewno nie przygotowywała go grupa amatorów ze skryptami z medycyny w rękach. Polecam!
MATYLDA


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Kompleksowy test zdrowia
PostWysłany: Śro Maj 19, 2010 7:22 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć matylda1975

Podaj tu jakieś szczegóły jak możesz.
Testy na podatność na poszczególne choroby (w konktretnych książkach np. Nowotwór, Cukrzyca, Zapalenie stawów, Choroby układu sercowo naczyniowego, Alergie itd), inne w zależnośći od posiadanej grupy krwi są umieszczone po tescie ogólnym, na początku każdej książki z Biblioteki Zdrowia doktora Petera J.D'Adamo z serii zwalcz chorobę dietą zgodną (ukazujące się od kilku lat). Takie podejście coś mówi i daje człowiekowi indywidualnie. Człowiekowi, który np. nie wie... dlaczego tylko on choruje w swojej rodzinie... albo dlaczego wszyscy prawie chorują. Warto sprawdzić na sobie nie zważając na głosy przeciwników D'Adamo, którzy tylko teoretyzują.
Podaję to info dla tych co dotąd tego nie wiedzą.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności