Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 16, 2024 12:59 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ukąszenie komara i OGROMNE "placki"
PostWysłany: Czw Cze 03, 2010 8:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 03, 2010 8:17 pm
Postów: 1
Witam. Wczoraj strasznie pogryzły mnie komary. Głównie na nogach. Już wczoraj wieczorem zauważyłam takie wielkie, czerwone, ciepłe "buły" po ukąszeniach komara. Czy to może być uczulenie czy coś gorszego? Powinnam pójść z tym do lekarza? Cała noga mi napuchła :( zdjęcie: http://img52.imageshack.us/img52/8224/fgbfgb.jpg przepraszam za tą "super" jakość, ale nie mam aktualnie aparatu, a zależało mi na szybkim zrobieniu zdjęcia.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Ukąszenie komara i OGROMNE "placki"
PostWysłany: Sob Cze 05, 2010 10:46 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć wyimagin0wana


Nie widziałam Twojej nogi...(mam nadzieję, że to nie żart)...nikt nie odpowiedział...
Z tego co napisałaś może to być uczulenie... gdybyś miała dostęp do książki D'Adamo "Encyklopedia zdrowia Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi" znalazłabyś sobie co na Ciebie działa odczulająco... jeśli nie masz napisz jaką masz grupę to Ci znajdę... na "zerówkę" na pewno działa Calcium Pantothenicum Jelfa, wiem, bo to w ubiegłe lato sprawdziłam. Ja dawno temu po ukąszeniach zawsze musiałam jeździć na zastrzyk. Ulgę przynosi przemywanie octem. Ciesz się, że to tylko komary... a może zatrułaś się czymś co jadłaś...to może też tak wyglądać... ja tak miałam chyba kiedyś po lodach...
A tak na przyszłość... jadanie zgodne z grupą krwi, odpowiednio zmodyfikowane, pozwala na ogół pozbyć się alergii (jest na ten temat odpowiednia książka z serii "Zwalcz chorobę dietą zgodną...Alergie" tego samego autora.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności