Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 18, 2024 4:18 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 7:40 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 11, 2014 1:36 pm
Postów: 19
Najlepszym sposobem na wybielanie jest regularne dbanie o higienę jamy ustnej. Płyny do płukania i zwykłe mycie pastami (min. 2 razy dziennie). Nie polecam past wybielających ponieważ za bardzo zdzierają szkliwo. Może zęby nie będą krystalicznie białe ale za to naturalne i będziesz się nimi cieszyła długo.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 12:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 21, 2015 10:34 am
Postów: 4
Osobiście byłam na wybielaniu zębów w centrum Demed na Ursynowie - akurat ta placówka znajduje się najbliżej mojego miejsca zamieszkania :D

Bardzo się bałam samego bólu podczas zabiegu. Byłam pozytywnie zaskoczona :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 4:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 18, 2016 4:46 pm
Postów: 2
Wybielanie zębów tylko w Dental Design, trafiłam tam przez przypadek, bo oczywiście przed ślubem musiałam trochę rozjaśnić kolor zębów, żeby na zdjęciach ładnie było. Wiem, że klinika ma dwie siedziby jedną na Ursynowie, a drugą w Pruszkowie. Fajny klimat, bardzo nowoczesne wnętrza no i oczywiście dobrze wykonane wybielanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 11:14 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Tutaj mam podobne zdanie,czyli jeżeli przymierzamy się do zabiegu wybielania zębów,to warto wybrać dobry i godny zaufania gabinet stomatologiczny niż robić to samemu,rożnymi pastami,które dadzą tylko efekt punktowy.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 11:14 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 18, 2016 4:46 pm
Postów: 2
Po zrobionym wybielaniu przed ślubem, teraz poddałam się zabiegowi piaskowania zębów, to takie intensywne czyszczenie czymś co przypomina piasek i pod dużym ciśnieniem jest czyszczony każdy ząb. Oczywiście robiłam to w mojej ulubionej klinice Dental Design i efekt jest zachwycający. Myślę, że wcześniejsze wybielanie też pomogło i teraz efekt jest wow. W końcu mam fajne białe zęby i lubię się teraz częściej uśmiechać!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 10:41 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 17, 2016 10:38 am
Postów: 2
Byłam w Dental Design w Warszawie i miałam robione wybielanie lampą BEYOND, super efekt, który się długo utrzymuje! Polecam przed ważnymi wydarzeniami w życiu, bo efekt jest wow i ma się zęby jak aktorzy w reklamach. To fajna wyjście dla osób, które są przed ślubem i chcą wyglądać zjawiskowo!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 10:23 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
marcellina STS napisał(a):
Byłam w Dental Design w Warszawie i miałam robione wybielanie lampą BEYOND, super efekt, który się długo utrzymuje! Polecam przed ważnymi wydarzeniami w życiu, bo efekt jest wow i ma się zęby jak aktorzy w reklamach. To fajna wyjście dla osób, które są przed ślubem i chcą wyglądać zjawiskowo!

A ile zapłaciłaś za taki zabieg?

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 11:25 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 17, 2016 10:38 am
Postów: 2
Mchollsa napisał(a):
Według mnie najskuteczniejsze jest wybielanie metodą nakładkową, a przynajmniej takie polecił mi mój dentysta i faktycznie efekty są mega :) Wcześniej miałam jakieś tam piaskowania, paski i inne, ale efektu nie było albo był mizerny. A co miejsca, gdzie możesz wybielić sobie ząbki, to polecam klinikę Dental-Design Jaworska, kawałeczek pod Warszawą.


Widzę więcej zadowolonych osób z wybielania w klinice. Moje wybielanie lampą BEYOND kosztowało ok 900 zł, bo miałam jakiś tam mały rabat. Zbierałam sukcesywnie tą kasę i nie żałuję żadnej wydanej złotówki :) Efekt mam do tej pory bo pilnuje się z piciem kawy i herbaty. Więcej pijam wody i dzięki temu nawet lepiej się czuję :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 10:52 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Moim zdaniem jeżeli wybielanie zębów to tylko w dobrym gabinecie stomatologicznym,gdzie mamy pewność co do skuteczności takiego zabiegu,w przeciwnym razie wybielając zupełnie na własną rękę możemy zapomnieć o długotrwałym efekcie.

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 10:55 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 01, 2013 9:12 pm
Postów: 36
Denique_pl napisał(a):
Moim zdaniem jeżeli wybielanie zębów to tylko w dobrym gabinecie stomatologicznym,gdzie mamy pewność co do skuteczności takiego zabiegu,w przeciwnym razie wybielając zupełnie na własną rękę możemy zapomnieć o długotrwałym efekcie.
Zgadzam się, w 100 %. U mnie nawet nakładki wybielające od stomatologa dały średni efekt no i dość krótki. Dopiero tak porządnie zęby wybieliła mi lampa Beyond. Mają ją w wielu gabinetach stomatologicznych, ja akurat wybielałam zęby w Wawie, na Ursynowie w klinice Dental-Design Jaworska. Polecam lampę Beyond, bo efekt jest naprawdę zadowalajacy ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 8:23 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Skoro już zachwalamy wybielanie w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych,to warto podać jak kształtują się ceny w zamian za taki zabieg? Bo wiadomo,że to zależy od konkretnego gabinetu,ale tak chociaż mniej więcej :)

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Śro Kwi 20, 2016 10:03 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 20, 2016 9:59 am
Postów: 1
Zastanawiałem się nad zabiegiem wybielania ale jakoś nie mogę się przełamać, słyszałem dużo negatywnych opinii na temat problemów z zębami po takim zabiegu. Jak na razie stosuje pasy wybielające, staram się dbać o zęby, ale efektów nie widzę.

_________________
http://www.uniformix.pl/pol_m_katalog-odziezy_ODZIEZ-MEDYCZNA-DAMSKA_koszulki-142.html


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 7:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 15, 2016 9:20 am
Postów: 7
No właśnie- a czy przed wybielaniem zęby trzeba dokładnie wyleczyć ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Wto Wrz 13, 2016 1:32 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 13, 2016 1:07 pm
Postów: 11
A ja polecam, olej kokosowyy + roztwór sody oczyszczonej, nie wiem jak to fachowo określić, ale mielimy go w buzi, po czym po prostu wypluwamy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybielanie zębów
PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:13 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak "naturalne" wybielanie zębów, a już tym bardziej jeżeli będziemy robić to samodzielnie. Jedynym i zarazem skutecznym wyjściem na to aby długotrwale wybielić zęby jest wizyta u stomatologa.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności