Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:46 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Antykoncepcja
PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 5:45 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Wrz 23, 2018 9:13 pm
Postów: 81
Jaka metoda jest Waszym zdaniem najlepsza i jaką stosujecie? Rozważam, zeby zacząć brać pigułki, oczywiscie pójdę do lekarza, ale póki co chcę zrobić małe rozeznanie w temacie.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Antykoncepcja
PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 3:33 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 07, 2013 6:30 pm
Postów: 55
Stosuję od lat tabletki i myślę, że jest to najlepsza metoda antykoncepcyjna. Jeśli odpowiednio będą dobrane do organizmu to nic niepokojącego nie będzie się dziać, same plusy ze stosowania. Ja mam belarę, dwuskładnikowe tabletki jednofazowe, biorę 21 dni i robię 7 przerwy. Ustawiam sobie przypomnienie w tel żeby zawsze o 18 wziąć. I czuję się bezpieczna, w pełni chroniona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Antykoncepcja
PostWysłany: Śro Lip 03, 2019 6:48 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 27, 2019 6:11 pm
Postów: 30
Zgadzam się co do tabletek ale dla każdej z nas inne są odpowiednie w więc warto przeczytać to co napisali na stronie antykoncepcjanamiare.pl czyli że tabletki dzielą się na jednoskładnikowe i dwuskładnikowe. Każda z nas chyba wie że mama karmiąca może przyjmować tabletki antykoncepcyjne, ale wyłącznie te jednoskładnikowe, zwane minipigułką.Dwuskładnikowe tabletki zalecane są młodym, zdrowym, niepalącym i aktywnym seksualnie kobietom. Taka tabletka sprawdzi się u kobiet, które mają takie problemy, jak zespół napięcia przedmiesiączkowego, obfite, przedłużające się bolesne miesiączki, bóle owulacyjne czy problemy z cerą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Antykoncepcja
PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 1:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lip 12, 2019 1:10 pm
Postów: 1
Uważam, że powinnaś udać się do dobrego ginekologa. Polecam wykupić wizytę w medistore.com.pl. Uwielbiam robić tam zakupy, a na wizytę nie trzeba długo czekać. Każdy specjalista jest świetny!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Antykoncepcja
PostWysłany: Nie Lip 14, 2019 7:58 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lip 14, 2019 7:53 am
Postów: 3
Też stosuje tabletki. Jeżeli wiesz, że będziesz je sumienie brać i chcesz mieć dzieci w przyszłości to może być dobra metoda dla Ciebie. Oczywiście wizyta u ginekologa wskazana jednak myślę, że potwierdzi moje słowa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Antykoncepcja
PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 1:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 24, 2019 2:18 pm
Postów: 25
Miejscowość: Szczecin
tabletki sa jak dla mnie najlepsze ale u mnie akurat pojawił się po nich cellulit ;p Coś za coś. Trzeba sobie poradzić jakoś z niedogodnościami. Kiedys też miałam ringi, ale jakbym miała powiedzieć to chyba wole jednak codziennie pamiętać o tych tabletkach niż mieć coś w sobie przez kilka naście tygodni non stop.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 33 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności