Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:11 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zapalenie dziąseł
PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 9:40 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lut 16, 2018 12:15 pm
Postów: 8
Mam wszystkie objawy zapalenia dziąseł ale to czego nie mam to zaufanie do dentystów. Unikałam jak ognia i teraz mam. Błagam polećcie jakis naprawde dobry gabinet żebym sie tam nie denerwowała, cena jest drugorzędna, najbardziej mi zalezy na szybkim i w miare mozliwosci bezbolesnym wyleczeniu.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zapalenie dziąseł
PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 2:30 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 12, 2015 2:04 pm
Postów: 7
Jakie masz te objawy ze siejesz panikę? Konsultowałas sie z kims czy sama sobie postawiłas diagnoze? Nie napisałas tez gdzie szukasz tego dentysty. Co za kobieta ^^


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zapalenie dziąseł
PostWysłany: Śro Lut 28, 2018 8:18 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lut 16, 2018 12:15 pm
Postów: 8
Racja nie napisałam, jestem z małopolski, taka mała wiocha między Chrzanowem a Wadowicami ale w zasięgu 50 km pojade gdzie trzeba jesli tylko będzie warto. Co do objawów to nie widze innej mozliwosci. Nie chodziłam do dentysty ze strachu i lenistwa, od niedawna pobolewa mnie cały tył zębów z prawej strony, wypluwam krew po myciu zębów, mam takie poczucie spuchniętego dziąsła, wpisalam to wszystko w internet i wygląda na zapalenie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zapalenie dziąseł
PostWysłany: Śro Lut 28, 2018 10:17 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 13, 2017 12:57 pm
Postów: 2
Najlepiej udać się do dentysty, tylko on może ocenić co tak naprawdę Pani dolega. Im więcej się czyta w internecie tym bardziej się człowiek nakręca. Proszę tu poczytać https://www.znanylekarz.pl/stomatolog/krakow m są opinie, może znajdzie Pani dla siebie najlepszego dentystę .

_________________
drzeweczka

https://drzeweczkaa.sklepna5.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zapalenie dziąseł
PostWysłany: Śro Lut 28, 2018 3:24 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Gru 15, 2017 8:43 am
Postów: 4
Zaczęłabym od konsultacji periodontologicznej, w czasie której specjalista oceni, z jakim problemem faktycznie mamy do czynienia. Objawy, które Pani wymieniła, mogą wskazywać na chorobę przyzębia, mogą również wynikać z nieodpowiedniej higieny jamy ustnej. Jeśli Kraków jest w Pani zasięgu, zapraszam do Agmadent - wykonamy zdjęcie rentgenowskie, zbadamy ruchomość zębów i sprawdzimy, czy występuje proces zaniku kości i tkanek, charakterystyczny dla paradontozy. W dalszej kolejności, w przypadku rozpoznania stanu zapalnego przyzębia, wdrożymy leczenie. W zależności od stopnia zaawansowania choroby przeprowadzimy leczenie zachowawcze lub chirurgiczne. Zapraszamy na: http://agmadent.pl/oferta/periodontologia.

_________________
Ekspert Studia Stomatologicznego Agmadent, Dobrego Pasterza 16, 31-416 Krak


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zapalenie dziąseł
PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 1:24 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lut 21, 2018 9:39 am
Postów: 7
Żeby z racji zapalenia dziąseł tematy zakładać :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zapalenie dziąseł
PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 10:54 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 18, 2017 11:17 am
Postów: 25
No z takim zapaleniem dziąseł lepiej iść od razu do specjalisty, nawet jak się nie lubi chodzić... w Warszawie w Corten Medic mają dobrych specjalistów, mają krótki czas oczekiwania i przyjmują też w ramach funduszu nfz


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zapalenie dziąseł
PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 12:00 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć

Myj zęby papką z sody oczyszczonej i paru kropli wody utlenionej (szybko Ci przejdzie).. zacznij. jeść zgodnie z grupą krwi... i napisz czy sobie tak tanio poradziłaś :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zapalenie dziąseł
PostWysłany: Śro Lip 18, 2018 11:29 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lip 18, 2018 11:24 am
Postów: 3
Miałam zapalenie dziąseł jak rosła mi 8, straszny ból, potem masa tabletek do brania przez tydzień i skończyło się na usunięciu zeba


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zapalenie dziąseł
PostWysłany: Nie Lip 07, 2019 2:00 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Sty 18, 2019 10:36 am
Postów: 60
Do płukania dziąseł bardzo dobra jest szałwia https://www.doz.pl/apteka/p130544-ZIELNIK_DOZ_Szalwia_ziola_do_zaparzania_12_g_30_saszetek łagodzi stany zapalne, dobrze mieć też do picia


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności