Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:37 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Śro Lis 10, 2010 11:34 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 10, 2010 11:20 pm
Postów: 1
Witam serdecznie :)
Polecam bardzo efektywne i skuteczne w pełni naturalne suplementy diety firmy pochodzącej z USA.Każdy produkt zwalcza określoną dolegliwość. Odpowiem na wszelkie pytania i chętnie doradzę.
Kontakt ze mną to:
email: alicja2405@onet.eu
gg: 7935728
tel: 783 528 628

Pozdrawiam :)


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 3:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 16, 2010 10:58 am
Postów: 8
Naturalne suplementy - jak najbardziej wskazane.


Interesują cię przepisy wegańskie lub tematy o zdrowiu i profilaktyce
zapraszam :
http://weganskie.blogspot.com/
http://zdrowy-styl-zycia.blogspot.com/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 8:37 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Śro Paź 27, 2010 8:07 am
Postów: 281
Miejscowość: grupa krwi 0 Rh + , Le (-a, +b), wydzielacz, GT2 zbieracz.
- czy te suplementy sa zgodne może z dietą genotypową ?
- to byłbym bardzo zainteresowany.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 11:33 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Nie tylko Ty euroscan... nieraz prosiłam by więcej i bardziej szczegółowo pisać tu, na tym forum, o reklamowanej przez siebie działalności (i nie koniecznie własnej)... bo takie suche reklamy są raczej mało zachęcające... Kiedyś ładnie napisała tu o produktach f. Calivita Beata83... myślę, że nie tylko ja to zapamiętałam :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 2:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Gru 13, 2010 2:30 pm
Postów: 8
Witam serdecznie!
Nazywam się Krystyna Głuc-Kłosowska. Z zawodu jestem pielęgniarką. Od 3 lat emerytką.
Współpracę z firmą CaliVita International rozpoczęłam 10 lat temu. Wtedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy z tego, że zdrowa żywność, ruch i suplementacja są tak ważne dla naszego zdrowia. Chcąc pozyskać wiedzę na temat zdrowego stylu życia i zachowania zdrowia, poznać działanie suplementów diety uczestniczyłam w wielu seminariach, szkoleniach dla Liderów, spotkaniach otwartych z cyklu ,, Zdrowie i biznes z CaliVitą'' z udziałem lekarzy.

Postanowiłam radykalnie zmienić dotychczasowy, niezdrowy styl życia- mój i mojej rodziny, na odżywianie zgodne z grupą krwi wg. dr D'Adamo, syntetyczne preparaty zamieniłam na naturalne suplementy diety, zwiększyliśmy aktywność fizyczną.
Na efekty nie czekaliśmy długo. Z dnia na dzień mieliśmy więcej energii, byliśmy mniej zmęczeni, poprawiła się sylwetka i cera.

Zrozumiałam, że wiedzę o preparatach, o zdrowym stylu życia jestem zobowiązana przekazywać innym, gdyż każde zdrowie i życie jest cenne.

Dziś wiem także, że dzień rozpoczęcia współpracy z CaliVitą to najlepsza decyzja w moim życiu.

Coraz więcej na tablicach nagrobnych jest przesłań:
,, Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą ''.
Śpieszmy, śpieszmy lepiej ze wskazaniem właściwej drogi do zachowania zdrowia, a takich tablic będzie coraz mniej.
Jeżeli dla Ciebie zdrowie jest najwyższą wartością służę pomocą w doborze właściwej diety i suplementów.
Zadbaj o swoje zdrowie, bo nikt inny nie zrobi tego za Ciebie!
Uwierz, że produkty CaliVita, a jest ich ponad 100, są wyjątkowe i przy odpowiednim stosowaniu mogą zdziałać cuda.
zapraszam na moją stronę: kondycja.mycali.biz
w pazie pytań, proszę o kontakt e-mailowy: krystynaklosowska52@gmail.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 8:38 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 09, 2010 11:36 pm
Postów: 6
Również dobre efekty (przetestowałem na sobie) jeśli chodzi o więcej energii, mniej zmęczenia, ładną sylwetkę i cerę dają preparaty z vitamoc.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Śro Sie 03, 2016 12:39 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sie 18, 2015 9:40 am
Postów: 30
Suplementy diety z naturalnych składników - jak najbardziej. Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego producenta, to polecam polską firmę hepatica. Sama sie u nich zaopatruje i jestem bardzo zadowolona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Śro Sie 03, 2016 10:23 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Cze 03, 2016 11:30 am
Postów: 31
Generalnie zdrowa żywność,kosmetyki i naturalne suplementy to wyznacznik zdrowego życia i dobrego samopoczucia,pamiętajmy o tym. Na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór oraz niższe ceny,warto zerknąć:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 10:34 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Jeśli chodzi o naturalne ziołowe suplementy diety ja prywatnie preferuje te najbardziej znane, jak z zielnika aptecznego typu Pectosan, Gastrosan, Normosan, Septosan. Znakomite właściwości ma też mieszanka przeciwcukrzycowa Diabetosan. Do tego dodać można płyny (liquid) i krople (guttae) ziołowe, jak Neocardina, Neospazmina, Passipazmina i Cardiol C.
Uzupełnianie takich związków roślinnych jak Rutyna, Diosmina, Hesperydyna, czy Ekstrakt z Vitis vinifera też ma swój sens. Warto więc wspomnieć o suplemencie diety typu np Diosminex, czy Diohespan max. Na choroby naczyniowe są one niezastąpione. Do tego dodać należy preparat z Ruty (Ruthoven) czy z Różdżka (Ruscoven), które stosujemy oczywiście zewnętrznie.
Dodatkowo na schorzenia dróg moczowych poleca się dobrze znane leki ziołowe jak Urosan - mieszanka ziołowa lub drażetki ziołowe pod tytułem Urosept. W pewnych niezaognionych przypadkach leki te mogą z powodzeniem zastąpić antybiotyki takie jak Nolicin, Ciprex, czy Gentamycynę.
Na schorzenia i dolegliwości menopauzalne u Pań poleca się preparaty typu Soyfen, czy Menopauzin, na bazie soi. Także z tego co wiem dostępny jest wyciąg z niepokalanka (Annus magnus extractum). Przyjmujemy go w dawce 3ml preparatu płynnego dziennie.
Na schorzenia gruczołu krokowego u Panów polecane są takie preparaty jak choćby Prostasan, gdzie oprócz wyciągu z nasion dyni (Semen Cucurbitae extractum) w składzie mamy jeszcze wyciąg z palmy sabałowej (Sabale extractum).
Na pamięć i ukrwienie mózgu poleca się zwykle preparaty stymulujące krążenie mózgowe tj Bilonbil, czy Gingkofar, na bazie miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), zwanego też miłorzębem japońskim (Ginkgo japonica).
Na ogólnie lepszą sprawność i kondycję poleca się preparaty z żeńszeniem koreańskim (Radix Ginseng) lub też żeńszeniem syberyjskim (Radix Panax) tj np Bodymax Junior, czy Bodymax Senior.
Na schorzenia układu kostno-stawowego poleca się mieszankę apteczną Reumosan lub też Artresan, czy Artrostop z imbirem i witaminą C.
Dodatkowo produkowane są do dziś mieszanki ziołowe według receptur o Andrzeja Czesława Klimuszki, czy oo Bonifratrów.
Poza tym jest jeszcze wiele innych mieszanek i preparatów ziołowych. A Wy Drodzy Forumowicze jakie znacie spośród tych najbardziej popularnych oczywiście?
Pozdrawiam serdecznie
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 10:58 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sie 23, 2016 2:46 pm
Postów: 10
Miejscowość: Warszawa
Osoby, które mają problemy ze snem, stosować mogą Tonaxinum Melatonina Spray, który zawiera melatoninę w formie nanoemulsji. Ten suplement diety podaje się, za pomocą spray’u, na błony śluzowe jamy ustnej. Przenika szybko, ponieważ tkanka pod nabłonkiem jest dużo silniej unaczyniona. Poza tym nie przechodzi przez wątrobę, a więc nie ma utraty większej porcji.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Czw Wrz 29, 2016 11:51 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
Pisząc o naturalnych suplementach mam przed sobą obraz dobrej diety, która bogata jest w warzywa i owoce, chyba właśnie o to chodzi, prawda? Wtedy dostarczymy swojemu organizowmi wszystkiego co najlepsze bez dodoatkowych tabletek.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 3:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lut 22, 2016 4:19 pm
Postów: 59
Suplementy jedynie naturalne: olej lniany, olej z wiesiołka, olej rybi czyli tran, albo Tranvit z czosnkiem. Witaminy jedynie z pożywienia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 2:01 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Sie 18, 2015 9:40 am
Postów: 30
Również jestem wielką fanką naturalnych supli. Uwielbiam oleje np. kokosowy, lniany, z krokosza, wiesiołka itp. Poza tym piję sok z młodego jęczmienia i piję czystek. U mnie sprawdzają się bardzo dobrze. Na szczęście mam sprawdzony sklep internetowy naturalny-market.pl i mam wszystko w jednym miejscu, zamawiam paroma kliknieciami i nie muszę latać po sklepach ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 1:28 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 29, 2016 10:17 pm
Postów: 18
Miejscowość: Warszawa
Warto poza suplementacją poznać również zdrowe zamienniki, możliwe do stosowania w swojej diecie. Na stronie http://ptms2012.pl/ można na przykład doczytać, ze dobrym zamiennikiem cukru jest lukrecja lub inulina i na czym polega prawdziwa równica pomiędzy pieczywem jasnym i ciemnym.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Naturalne suplementy diety/ ziołolecznictwo
PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 3:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lis 27, 2016 3:32 pm
Postów: 4
osobiście dużo ćwiczę i też zażywam suplementy i odżywki wiadomo że teraz wszędzie jest mnóstwo chemii ale przynajniej w tym przypadku jak kupuję https://sklep.kfd.pl/aminokwasy-c-10.html to nie mam efektów ubocznych i w połączeniu z treningami działanie jest jak najbardziej pozytywne :) jeśli ktoś ćwiczy zapraszam na priv po wymianę doświadczeń lub jak jest z Wro to może wspólny trening :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności