Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Śro Kwi 24, 2024 8:13 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Napisz o zdrowiu i wygraj weekend w SPA!
PostWysłany: Pią Kwi 15, 2011 2:04 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Kwi 15, 2011 2:02 pm
Postów: 1
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Dołącz do znawców zdrowego stylu życia i wygraj weekend w SPA!

Interesujesz się tematyką zdrowego trybu życia? Chciałbyś podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami z innymi?

Napisz krótki artykuł o tematyce fitness, zdrowia i urody lub dietetyki bądź zamieść sprawdzone przepisy kulinarne pozwalające na utrzymanie wymarzonej sylwetki.

Zbieraj głosy i wygrywaj! To internauci decydują, kto wygra weekendowy pobyt dla dwojga w SPA! Namów swoich przyjaciół do głosowania na Twój artykuł!


Serdecznie zapraszam

Katarzyna Pikuta
DietaDlaZdrowia.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Napisz o zdrowiu i wygraj weekend w SPA!
PostWysłany: Czw Lut 23, 2012 1:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 23, 2012 1:47 pm
Postów: 1
A teraz pytanie z zupełnie innej beczki.
Ta firma wrzuciła na jeden z serwisów sporą obniżkę. Niestety na sieci nie mogę znaleźć żądnych opinii na ich temat. Dziwne to, skoro czyjeś marzenia dotyczące zmniejszenia wagi zostały spełnione, że nie pisze o tym na lewo i prawo.
Czy ktoś z szanownych userów korzystał z usług tej firmy lub słyszał jakieś opinie na jej temat?

będę wdzięczny za pomoc bo 20 pln za 3 miesięczną dietę jest akceptowalną ceną.
Obawiam się jedynie, że dostanę jakiś mocno szablonowy opis diety, która ni jak będzie się miała do moich celów, możliwości i przyzwyczajeń.

Szydełko


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Napisz o zdrowiu i wygraj weekend w SPA!
PostWysłany: Śro Cze 27, 2012 8:21 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 25, 2011 11:14 am
Postów: 84
ja tam spróbowałam i jestem zadowolona z diety, jaką kupiłam na www.dietadlazdrowia.pl! urozmaicony jadłospis. nie chodzę głodna i chudnę. A że nie chwalę się tym na prawo i lewo? moi znajomi już widzą, że tracę na wadze i to jest dla mnie ważne, ale najważniejsze jest to, że sama ze sobą się czuję rewelacyjnie!

Polecam ten portal!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności