Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 25, 2024 4:01 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 3:26 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 04, 2014 2:54 pm
Postów: 20
O tym pisała już niemal każda z nas,nie ma diety cud przy której bez minimum własnego wysiłku osiągniesz efekt. dobre i sprawdzone suplementy także będą podstawą aby wspomóc odchudzanie,ale zacznij od diety i ćwiczeń.

_________________
www.Biowroclaw.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 11:18 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 21, 2014 7:18 pm
Postów: 1
I jak tam poszło ?
1 post był pisany w maju, może autor się odezwie.

Ja z uporem maniaka będę zawsze pisał. Rozsądna dieta(tj. bez obżarstwa) + wysiłek fizyczny pod jakąkolwiek postacią. Z czasem to zaprocentuje. Ale najważniejsze w tym wszystkim jest, to że trzeba wytrwać w takim postanowieniu.
Przestaniesz się ruszać jojo.
Zaczniesz się objadać jojo.

Tu nie ma żadnej magii :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Nie Gru 14, 2014 4:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 08, 2014 1:53 pm
Postów: 12
Ćwicz i 5 razy dziennie jedz małe posiłki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Śro Gru 17, 2014 12:40 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 06, 2014 4:14 pm
Postów: 86
To mimo wszystko zbyt ogóle rady,ponieważ autorka pewnie tak na dobrą sprawę nie wie co i jak ma ćwiczyć. Poza tym minęło trochę czasu więc w dalszym ciągu czekamy na Twoją odpowiedź jak sobie poradziłaś oraz czy są widoczne już postępy.

_________________
www.NajwiekszeRabaty.pl

http://zdrowie-i-uroda.pl/pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 7:39 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 25, 2015 6:45 am
Postów: 8
Cześć ;) nie wiem jak zrzucić 10kg, ale wiem że Therm Line Fast pomaga. Mam siedzącą pracę , cały dzień przy komputerze ;/ więc odruch podjadania jest mimowolny. To ciasteczko , to chipsy itp . Człowiek sobie tłumaczy ,a zima to każdy ma większy apetyt , aż w końcu człowiek przybiera na wadzę z 5, 6 kg. masakra . próbowałam stosować diety , głodówki , jakieś oczyszczanie dietą kapuścianą ;/ ale nic zero efektu. W aptece polecono mi Therm Line Fast. pomyślałam co mi szkodzi . Zażywam już 3 tydzień i schudłam 2,5kg. przede wszystkim mam mniejszą chęć podjadania , oprócz tego ostatni posiłek jem o 19 i widzę efekty ;) myślę że do wakacji uda mi się wrócić do wagi , z której byłam zadowolona Polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 9:16 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Gru 10, 2014 12:51 pm
Postów: 92
inna2 napisał(a):
Cześć ;) nie wiem jak zrzucić 10kg, ale wiem że Therm Line Fast pomaga. Mam siedzącą pracę , cały dzień przy komputerze ;/ więc odruch podjadania jest mimowolny. To ciasteczko , to chipsy itp . Człowiek sobie tłumaczy ,a zima to każdy ma większy apetyt , aż w końcu człowiek przybiera na wadzę z 5, 6 kg. masakra . próbowałam stosować diety , głodówki , jakieś oczyszczanie dietą kapuścianą ;/ ale nic zero efektu. W aptece polecono mi Therm Line Fast. pomyślałam co mi szkodzi . Zażywam już 3 tydzień i schudłam 2,5kg. przede wszystkim mam mniejszą chęć podjadania , oprócz tego ostatni posiłek jem o 19 i widzę efekty ;) myślę że do wakacji uda mi się wrócić do wagi , z której byłam zadowolona Polecam

Będzie ciężko, ale nie poddawaj się. Odrzuć te suplementy i jedz zdrowo i z umiarem . TO wszystko

_________________
http://www.instytutreumatologii.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Śro Cze 17, 2015 12:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Cze 17, 2015 11:43 am
Postów: 20
Nikt nie powiedział,że zrzucenie 15kg przyjdzie Ci łatwo,wręcz przeciwnie ale z doświadczenia wiem,że taki wysiłek po prostu się opłaca. Możesz równie dobrze połączyć suplementy z dieta,nic nie stoi na przeszkodzie,wtedy efekt przyjdzie szybciej.

_________________
MMO.pl - skuteczne odchudzanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 4:29 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
zycze powodzenia :) napewno CI sie uda no i efektem Twojej ciezkiej pracy bedzie Twój swietny wyglad w liceum :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności