Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 19, 2024 9:29 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Nie Maj 01, 2011 11:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 01, 2011 11:49 pm
Postów: 3
Witam!

Mam 16 lat, 172 cm/85kg i chciałbym zrzucić 10-15 kg do końca wakacji ponieważ idę do szkoły średniej i trzeba jakoś wyglądać. W ciągu dnia jadam z reguły 2-3 posiłki czasami jakiegoś słodycza. W sumie to od zawsze miałem problem z wagą. Co mi polecacie? Zaznaczam, że prowadze raczej aktywny tryb życia, co 2 dni gra w piłkę po 2 godzinki, rower. Myślę, że chyba nie potrzebuje jakiejś dyrastycznej diety tylko po prostu ograniczeń, może więcej ruchu jeszcze i więcej posiłków, proszę Was o pomoc jak i ile razy dziennie mam jeść. Dodam, że posiadam rower stacjonarny i od środy będę biegał z kolegą tak na początek myślimy po 45 min. Myślałem, żeby zrzucić może 10 i resztę zamienić na masę mięśniową bo jestem zbudowany z grubej kości. Czekam na wasze porady i w ogóle czy jest możliwe schudnięcie tyle w ciągu 4 miesięcy. Dodam, że w wakacje idę do pracy to chyba też mi to pomoże.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 1:11 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam scripo :)

Na pewno Ci się uda... bo tego chcesz. Napisz jaką masz grupę krwi i czego najwięcej jadasz...

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Wto Maj 03, 2011 2:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 01, 2011 11:49 pm
Postów: 3
Moja grupa krwi to 0. Ogólnie moim błędem jest chyba to, że nie jadam regularniej, nie jadam śniadań i z reguły napycham się obiadem za cały dzień, do tego dochodzi czasami jakiś napój gazowany, batonik itp.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Śro Maj 04, 2011 8:53 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam scripo :)

Też mam zerówkę. Lepiej by było dla Ciebie jadać też śniadania. Kup też sobie Kelp f. Walmark (ze wzgl. na skład... Fucus vesiculosus bardzo dobrze wpływa na metabolizm zerówek)... i jedz jedną tabletkę razem z największym posiłkiem... np. obiadem. Pij wodę (też z lodu)... a nie słodkie napoje. Nie popijaj jedząc... jeden batonik na pewno Ci nie zaszkodzi. Potrzeba Ci też dużo intensywnego ruchu... codziennie min. godzina. Na początek przeczytaj wątek o jedzeniu dla zerówki... i o odchudzającym oddychaniu ( 3 str Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia)... Zdrowie i figura w dużej mierze są w Twoich rękach.

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Śro Maj 04, 2011 2:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 01, 2011 11:49 pm
Postów: 3
Mam nie pić podczas posiłku? Bo zawsze mówiono mi, że należy pić bo lepiej się trawi czy coś tam, ogólnie zawsze wpajano mi, że mam pić podczas posiłku.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Śro Maj 04, 2011 6:59 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Też pamiętam takie rady... ale dziś wiadomo, że to nieprawda... Warto wypić szklankę wody zawsze wówczas gdy się poczuje głód... i sprawdzić czy to jest głód naprawdę... bo przeważnie uczucie głodu wtedy znika. Łatwo to zresztą sprawdzić :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 7:46 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 25, 2011 11:14 am
Postów: 84
2-3 posiłki dziennie to moim zdaniem stanowczo za mało. trzeba jeść 5 mniejszych posiłków dziennie, a nie najadać się dwa razy dziennie. ze słodycza też bym zrezygnowała. a podczas jazdy na rowerze i gry w piłkę piła dużo wody mineralnej niegazowanej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 1:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 02, 2012 8:08 pm
Postów: 22
Witam,

Sekretem efektywnego odchudzania jest przede wszystkim zbilansowana dieta oraz wysiłek fizyczny. Pracę organizmu możemy wspomóc np. zieloną herbatą, guaraną, czy cykorią. To tylko niektóre ze znanych roślinnych wyciągów wspomagających odchudzanie. Stosować je wszystkie możemy w całkowicie bezpiecznych preparatach Elavia Intensive i Elavia Anti Yo-yo opartych wyłącznie na naturalnych roślinnych wyciągach, tradycyjnie zalecanych na odchudzanie. Jeżeli macie jakieś pytania na temat tychże preparatów, to chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam, Alicja
_____________________________
eRzecznik marki Elavia 4321 Slim


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Śro Cze 06, 2012 8:50 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
Wszystko zależy od tego jakie będą to posiłki,jakich oraz ile kalorii dostarczą. To się liczy. Poza tym musisz uważać na efekt jo-jo,który często występuje podczas złej diety.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 5:54 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 11, 2013 4:17 pm
Postów: 7
Skoro biegasz, grasz w piłkę itp to nie będzie to problemem tylko problem w odżywianiu. Jeść musisz co 3 góra 4 godziny regularnie. I też musisz zrozumieć że nie jest ważne ile jesz ale co jesz i w jakich godzinach.

_________________
[size=200]Do 12 Kilogram

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 4:47 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
Witam na forum. Z tą ilością posiłków,to także jest trochę przesady,wystarczy że będziesz jeść odpowiednio zbilansowane pod względem kalorycznym. Warto obliczyć jakiej dawki kcal potrzebujesz dziennie i wtedy ułożyć racjonalną dietę.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Czw Lis 14, 2013 12:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 13, 2013 7:22 pm
Postów: 16
i jak udało się?;)

picie w trakcie posiłków osłabia traiwenie, najlepiej jedna szklanka wody 15 min przed. A jak będziesz się opychał raz dziennie i to nie daj Boże na noc to na bank nie schudniesz!!!!!!!1


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Śro Lis 20, 2013 1:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 20, 2013 12:08 pm
Postów: 6
Regularne żywienie, pięć posiłków dziennie;)

_________________
Kod:
http://www.carework24.de


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 12:26 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 20, 2014 12:56 pm
Postów: 34
Dobra dieta i ćwiczenia faktycznie będą podstawą tego aby schudnąć,jednak polecam też suplementy diety,oczywiście te skuteczne z wiadomym składem i pewnym źródłem pochodzenia,ich szeroki wybór znajdziesz u nas,zapraszamy serdecznie:)

_________________
www.OdchudzanieSklep.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: 10-15 kg do końca wakacji
PostWysłany: Pią Lis 28, 2014 1:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Lis 28, 2014 12:13 pm
Postów: 10
Ja osobiście polecam dietę ale wspomaganą aktywnością fizyczną. wybór jest szeroki - bieganie, pływanie... ja osobiścię chodzę na siłownie. Do Saturna na Warszawskim Targówku. Dobrałam sobie jakiś program, przy pomocy jednego z trenerów i schudłam już naprawdę sporo dzięki temu :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności