Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 151 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:22 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Mar 12, 2007 10:22 pm
Postów: 84
Zaczęłam się odchudzać i przeszłam na dietę, zastanawiam się też czy nie wspomóc odchudzania jakims stosownym preparatem przyspieszającym redukcje nadwagi. Jak sądzicie, czy w czasie stosowania diety warto brać środki wspomagające odchudzanie? Jesli tak, to mozecie jakies polecic?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 4:00 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Kwi 19, 2007 7:26 pm
Postów: 13
Jeśli tylko nie ma konkretnych przeciwskazań, warto w czasie stosowania diety sięgnąć po odpowiednie środki wspomagające odchudzanie. Większość tego typu preparatów przyspiesza przemianę materii, ma także właściwości oczyszczające i odtruwające organizm. Polecam Slim 4.3.2.1. Jest to preparat roślinny zawierający 10 roślin ułatwiających odchudzanie, w jego skład wchodzą m.in. guarana, zielona herbata, seler, koper włoski, cykoria, cola, jęczmień, gorzka pomarańcza, które pomagają organizmowi spalić więcej kalorii oraz usunąć nadmiar wody i toksyn.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 9:50 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Kwi 15, 2007 8:02 pm
Postów: 12
Wśród preparatów wspomagających odchudzanie można też polecić BŁONNIK COMPLEX, który osłabia apetyt na słodycze oraz powoduje uczucie sytości, a także ocet jabłkowy w tabletkach. Godne polecenia są również zioła pobudzające i regulujące przemianę materii.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 8:41 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 01, 2007 8:34 pm
Postów: 60
Miejscowość: Krak
A ja nie mam zaufania do żadnych wspomagaczy - wszelkie leki wspomagające odchudzanie mogą mieć przeciez jakies skutki uboczne :!: Najlepiej stosować regularne ćwiczenia i zdrową dietę uwzględniającą dużo świeżych warzyw i owoców. Przemianę materii można usprawnić naturalnie - pijąc regularnie zieloną i czerwoną herbatę, dobrze jest tez dodawac otręby do posiłków i stosowac zioła przyspieszające metabolizm.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 8:51 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 01, 2007 4:40 pm
Postów: 56
niektorzy moi znajomi stosują chrom organiczny, ale ja nigdy nic nie brałam i nie zamierzam
też uważam ze lepiej jest schudnąć na naturalnej diecie, wspartej aktywnością fizyczną, tylko czasami trudno zmusic sie do regularnych cwiczen, coś o tym wiem :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 9:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 29, 2007 7:17 pm
Postów: 25
Na cellulit dobry jest CLA Clarinol, koleżanka z pracy brała i tak zachwalała, ze sama się skusiłam. Kupiłam i stosuje od niedawna, oczywiście dobrze jest wspomóc kuracje ćwiczeniami, ale do nich jakoś nie mogę się przekonać...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 9:17 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Kwi 05, 2007 8:34 pm
Postów: 26
Uwaga na preparat odchudzający Cuur, niedawno przeczytalam że szkodzi na wątrobe. Jak podaje szwedzki urząd leków (LMV), zażywanie tego środka może powodować poważne schorzenia wątroby. Preparat sprzedawany jest w wielu krajach bez recepty. Sklad preparatu to m.in wyciągi z yerbamate, z liści brzozy oraz z coleus forskholli czyli z korzeni indyjskiej pokrzywy, przy czym wg LMV na razie nie jest jasne, ktora z tych substancji szkodzi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 9:32 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Mar 23, 2007 9:16 pm
Postów: 113
Miejscowość: nadwaga, stany zapalne, k
Cytuj:
czy w czasie stosowania diety warto brać środki wspomagające odchudzanie? Jesli tak, to mozecie jakies polecic?

Kiedy sie odchudzam musze mieć coś co pomoże mi zniwelowac łaknienie, osobiście uwazam, ze lepiej brać jakieś sprawdzone środki wspomagające. Koleżanka z pracy poleciła mi preparat gryczano-owocowy, który sama bierze od jakiegos czasu, nazywa sie Grykostart. Muszę zrzucić sporo kilogramów, mam nadzieję ze pomoze mi je zgubić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 7:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 30, 2007 7:33 pm
Postów: 7
Ciągle coś nowego na odchudzanie się pojawia, czytałam wczoraj artykuł, że w Stanach Zjednoczonych wkrótce do aptek trafi nowa tabletka na odchudzanie pod nazwą Alli. Alli to zmodyfikowana wersją xenicalu, tabletki na odchudzanie do kupienia jedynie na receptę. W artykule podają, że alli zmniejsza przyswajanie tłuszczów przez organizm. Firma GlaxoSmithKline przygotowała już m.in. reklamy telewizyjne sławiące zalety tego nowego produktu Jednakże specjaliści koncernu GlaxoSmithKline podkreślają, że alli okaże się skuteczna tylko z odpowiednią dietą. A ja zastanawiam się, kiedy wymyślą cudowną pigułkę, żeby można jeść co się chce i ile się chce i nie tyć :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 7:40 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 01, 2007 8:34 pm
Postów: 60
Miejscowość: Krak
A ja chciałam się pochwalić że udało mi się schudnąć i to bez żadnych "wspomagaczy", przede wszystkim dzięki zdrowej diecie no i mojej determinacji, oczywiscie :) A na taką cudowną pigułkę to chyba przyjdzie nam jescze poczekać :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 10:25 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Mar 23, 2007 9:16 pm
Postów: 113
Miejscowość: nadwaga, stany zapalne, k
Ja również odniosłam sukces w odchudzaniu :!: :!: :!: Przede wszystkim dzięki diecie zgodnej z grupą krwi, jedzeniu dużej ilości świeżych warzyw i owoców, regularnie piję też świeżo przyrządzone soki owocowo-warzywne (wszystkich zachęcam do robienia takich soków, np. z marchwi, selra, jabłek itp). Dzieki tej diecie udało mi sie zgubić zbędne kilogramy i poczuć się lepiej. Dodatkowo, co dla mnie ogromnie ważne, nie ciągnie mnie do podjadania niezdrowych przekąsek, bez których kiedys nie mogłam się obejść :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 9:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 01, 2007 8:34 pm
Postów: 60
Miejscowość: Krak
Gratuluję, Halino :!: Mnie też już nie ciągnie do podjadania różnych tuczących rzeczy, oby tak dalej :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 10:05 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Mar 23, 2007 9:16 pm
Postów: 113
Miejscowość: nadwaga, stany zapalne, k
Dzięki :) Życzę wytrwania w zdrowej diecie w czasie urlopu, czasem bywa to trudne, wiem coś o tym :wink:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2007 5:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Kwi 27, 2007 6:00 pm
Postów: 4
Miejscowość: Olsztyn
izza napisał(a):
Uwaga na preparat odchudzający Cuur, niedawno przeczytalam że szkodzi na wątrobe. Jak podaje szwedzki urząd leków (LMV), zażywanie tego środka może powodować poważne schorzenia wątroby. Preparat sprzedawany jest w wielu krajach bez recepty. Sklad preparatu to m.in wyciągi z yerbamate, z liści brzozy oraz z coleus forskholli czyli z korzeni indyjskiej pokrzywy, przy czym wg LMV na razie nie jest jasne, ktora z tych substancji szkodzi.

Na większość preparatów odchudzających trzeba bardzo uważać, nie raz informacja o ich szkodliwości pojawia sie dopiero po roku od sprzedaży w sklepach.
Dla bezpieczeństwa radzę unikać nowych preparatów, nich inni je na sobie testują :twisted:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 3:41 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Paź 10, 2007 7:40 pm
Postów: 10
Przez ostatnie lata stosowałam rozne środki i czasem nawet udawało mi się schudnąć ale prędzej czy później waga zawsze wracała do poprzedniego stanu :( Kocham jeść i nic na to nie poradzę, jestem straszną "ziemniaczarą" i chyba już nigdy nie schudnę, mam nadzieję ze pojawi się jakis 100% środek na schudnięcie. musi być taki żeby można jeść co się lubi i chudnąć, chętnie bym go na sobie przetestowała


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 151 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności