Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Kwi 23, 2024 7:44 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 151 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 4:26 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 01, 2010 4:14 pm
Postów: 54
ktoś napisał o rozsądnym odchudzaniu! i ja jestem jak najbardziej za! nikt nie powiedział, że te środki są nie rozsądne, pewnie część z nich zdecydowanie tak, ale jest mnóstwo środków opartych na naturalnych składnikach, które wspomagają oczyszczanie i pomagają zmniejszyć apetyt.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Maj 02, 2012 8:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Maj 02, 2012 8:08 pm
Postów: 22
Witaj Dorota,
Chciałabym zaproponować Ci zapoznacie się programem Elavia 4321 Slim, na który składają się dwa preparaty; Elavia Intensive oraz Elavia Anti Yo-Yo. Elavia Intensive to płynny koncentrat, natomiast Elavia Anti Yo-Yo to kapsułki na dzień i na noc stabilizujące i utrwalające pożądaną wagę. Pamiętaj, że Elavia to bezpieczny preparat z naturalnych wyciągów roślinnych tradycyjnie zalecanych na odchudzanie, dostępny tylko w aptekach, również online. Chętnie opowiem Wam więcej na temat Elavii 4321 Slim

Pozdrawiam, Alicja
_____________________________
eRzecznik marki Elavia 4321 Slim


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 12:18 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2012 6:09 pm
Postów: 52
Rozsądne odchudzanie? Również jestem na tak,ale pod warunkiem,że dostarczymy naszemu organizmowi niezbędnych witamin
http://www.twojezdrowie.org/witaminy.html

_________________
www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, paso


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 6:44 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Polecam na pewno błonnik w tabletkach. Który wspomaga przemianę materii, pomaga w trawieniu. Ja stosuje błonnik ze względu na zaparcia;/ bardzo pomaga, przy czym nie czuje głodu. Każdą tabletkę popijam pół litra wody i nie podjadam miedzy posiłkami, szczególnie wieczorem. W dodatku jest niedrogi. 100 tabletek błonnika z ananasem kosztuje zaledwie 16 zł. Na opakowaniu napisane jest żeby brać 6 do 10 na dzień. Po 2-3 przed każdym głównym posiłkiem, ale ja biorę po jednej przed jedzeniem i też pomaga.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 9:52 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 06, 2013 10:44 am
Postów: 47
Jak dla mnie warto stosować wspomagacze aby zobaczyć rezultat odchudzania. Stosowałam diety i jak dla mnie były beznadziejne. W połączeniu z tabletkami zobaczyłam spadek wagi. Wypróbowałam na sobie tabletki Forever Slim.

_________________
[size=200]Do 12 Kilogram

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 12:20 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
Stylion_pl napisał(a):
Polecam na pewno błonnik w tabletkach. Który wspomaga przemianę materii, pomaga w trawieniu. Ja stosuje błonnik ze względu na zaparcia;/ bardzo pomaga, przy czym nie czuje głodu. Każdą tabletkę popijam pół litra wody i nie podjadam miedzy posiłkami, szczególnie wieczorem. W dodatku jest niedrogi. 100 tabletek błonnika z ananasem kosztuje zaledwie 16 zł. Na opakowaniu napisane jest żeby brać 6 do 10 na dzień. Po 2-3 przed każdym głównym posiłkiem, ale ja biorę po jednej przed jedzeniem i też pomaga.

błonnik owszem, ale po co w tabletkach? W jedzeniu jest go mnóstwo, trzeba tylko wybierać mądrze. Podobnie z kwasami omega-3 które także pomagają w walce z kilogramami - tych drugich zamiast w aptece można szukać w rybach lub oleju rzepakowym.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Maj 22, 2013 1:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Maj 22, 2013 1:08 pm
Postów: 1
Warto stosować preparaty wspomagające odchudzanie, bo:
- nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych witamin i minerałów
- przy różnego rodzaju dietach organizm się wyniszcza, więc suplementy są potrzebne aby dożywić organizm
- dodatkowo oczyszczają ogranizm ze zbędnych toksyn.

Ja stosowałam suplementy Herbalife miałam wszystko w jednym koktajlu, do tego w zestawie był błonnik z ziołami.
Czułam się świetnie, mój organizm się dożywił, miałam mnóstwo energii i nie byłam głodna.

Schudłam skutecznie 10kg.

www.wygladamsuper.pl

_________________
www.wygladamsuper.pl - Schudnij zdrowo i bezpiecznie i skutecznie!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pią Maj 24, 2013 1:44 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 07, 2013 12:50 pm
Postów: 13
Ja myślę, że warto :)
Ja zacząłem przyjmować C.L.A. Z ZIELONĄ HERBATĄ GAL. Substancje czynne, pochodzące ze składników preparatu, w połączeniu z właściwą dietą wykazują działanie wspomagające proces redukcji tkanki tłuszczowej.
Także okazał się on być mi bardzo pomocny :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 1:26 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Bardzo dużo mówi się o diecie i wspomagaczach odchudzania, a co z ruchem. Sama dieta, choćby była drakońska, ani środki służące szybkiemu odchudzaniu nie wystarczą. Należy dołączyć do tego wybraną formę ruchu np dłuższe spacery na świeżym powietrzu. Jakie proste, prawda?
A jeżeli ktoś chce koniecznie zastosować na sobie substancje zmniejszające apetyt, czy redukujące wagę, to polecam preparaty naturalne na bazie octu jabłkowego. Ocet jabłkowy (acidum fructi) przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej (textus adiposus) i przywraca ciału smukłą sylwetkę, może nie tak szybko, jak inne cudowne medykamenty, ale za to bardzo skutecznie.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 2:14 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Gru 22, 2011 11:27 am
Postów: 134
monikabi napisał(a):
Warto stosować preparaty wspomagające odchudzanie, bo:
- nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych witamin i minerałów


A co to za bzdura? Których witamin i minerałów nie jesteś w stanie dostarczyć dietą? Wszystkie składniki odżywcze znajdziesz w pokarmie, trzeba tylko pamiętać o podstawowych zasadach, jak na przykład to, że witaminy A,D,E i K rozpuszczają się w tłuszczach, dlatego dwie łyżki oleju rzepakowego do sałatki nie tylko nie zaszkodzą, ale wręcz pomogą w odchudzaniu!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pią Wrz 20, 2013 2:45 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Lip 24, 2013 7:10 pm
Postów: 160
Wszelkiego rodzaju preparaty na odchudzanie można sobie darować,ponieważ w efekcie jest to nic innego jak tylko efekt placebo. Warto natomiast zainwestować w dobrą dietę,produkty żywnościowe. U nas znajdziecie ich szeroki wybór,chętnie pomogę.

_________________
www.SwojskaPiwniczka.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 4:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Sty 31, 2014 10:59 pm
Postów: 14
Miejscowość: Portlaoise
Witam całe grono forumowiczów :)
Na pytanie w temacie odpowiadam-TAK!!

Od ponad pół roku stosuję suplementy diety oraz zmieniłem swój styl życia, nie siedzę obojętnie przed telewizorem tylko wziąłem się za swój wygląd jak i zdrowie.
Suplementy które, moim zdaniem miały wielki wpływ na pozbycie się moich kalorii był RVL z firmy MonaVie .
Kiedy mamy na uwadze kontrolę masy ciał, liczy się każda kaloria; jednak kalorie nie są sobie równe. Dlatego odżywczy koktajl RVL dostarcza znacznie więcej składników odżywczych , niż typowy posiłek, i to za połowę mniej kalorii. MonaVie RVL zawiera AcaVie- najczystszą i najbardziej wartościową dostępną postać owoców acai. Każda porcja to ekwiwalent przeciwutleniaczy zawartych w ponad 10 porcjach owoców i warzyw. Ponadto, koktajl ma w sobie błonik probiotyczny, dla zdrowego funkcjonowania układu trawiennego, oraz białko serwatki, dla utrzymania masy mięśniowej. RVL moim zdaniem pomoże kontrolować masę ciała w zdrowy sposób .
http://uk.monavie.com/rep/mazik
mateusz_mazik@wp.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Maj 21, 2014 3:21 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 21, 2014 2:57 pm
Postów: 12
Miejscowość: Warszawa
Ech, nie polecam żadnych preparatów na odchudzanie. Od tego traci się zdrowie albo umiera.

najlepszym preparatem jest zielona herbata. Nie dość, że oczyszcza organizm to wpływa korzystnie na przemianę materii. Dlatego pomaga chudnąć. Tak czy inaczej nie polecałbym żadnych pigułek.

_________________
http://szczepionkakambo.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 9:00 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ja właściwie też... chociaż np Kelp (jest super dla zerówek)... jest właśnie dostępny w tabletkach :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 1:22 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Warto przede wszystkim odżywiać się dobrze i zdrowo,dlatego polecam np zielone herbaty oraz kawę Yerba Mate,na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 151 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności