Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Kwi 25, 2024 6:04 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 151 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Czw Paź 14, 2010 9:30 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 19, 2010 12:02 pm
Postów: 5
W walce ze swoją nadwagą zaplanowałem po pierwsze ćwiczenia, po drugie dietę. Zapisałem się na siłownie(powerhouse) i tam jeden z instruktorów ogarniał tematy żywieniowe. bardzo mi pomógł ustawiliśmy treningi, dietę i systematycznie pracuję nad sobą. na razie zeszło 7 kg!! jupi


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Lis 03, 2010 12:46 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:39 pm
Postów: 17
Ja osobiście uważam że jak ktoś na prawdę wziął się za siebie to nie ma nic złego w tym że chce wspomóc czymś swoje odchudzanie. Ja na początku byłam na diecie i 2 razy w tygodniu chodziłam na tańce i raz na basen. I miesiąc minął i nie zrzuciłam nawet 1 kg. Więc coś było nie tak, tylko co? Dlatego chciałam wspomóc czymś te moje odchudzanie i zaczęłam do wody sobie dorzucać aqua slim i już schudłam 3 kg, a odchudzam się dopiero miesiąc i 2 tygodnie. Więc jak dla mnie rewelka.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Lis 03, 2010 4:32 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Ja równie to stosuje i muszę powiedzieć,że o dziwo...jestem bardzo zadowolona! :) Producent obiecuje,że po 3 tygodniach stosowania widać zmiany,ale mi już nawet wcześniej zaczęło ubywać na wadze :) Tylko fakt faktem w tym samym czasie ćwiczyłam i starałam się odstawić na bok wszystkie "słodkie przyjemności" ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 4:24 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:56 pm
Postów: 9
Hej dziewczyny i chłopaki. Ja tak się zastanawiam nad tymi preparatami, nie mówię że są złe czy dobre, ale chciałam żebyście przedstawili mi Wasze opinie czy warto je stosować? Nie ukrywam że jestem w trakcie odchudzania, dopiero co zaczełam więc mozolnie mi idzie niestety, ale staram się myśleć że dam sobie sama radę, bez żadnych środków.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Sob Lis 06, 2010 12:35 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:39 pm
Postów: 17
Ja uważam że warto. Jeśli coś Ci może pomóc to czemu masz tego nie brać? Ja jak pisałam wcześniej miałam problem z chudnięciem, a aqua mi w jakiś sposób pomaga. Jak sama nie spróbujesz to będziesz niechętnie podchodziła do tego typu środków, musisz się przekonać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 8:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:56 pm
Postów: 9
Ja się boję jakiś niepożadanych skutków ubocznych. W końcu to chodzi o zdrowie więc trzeba być ostrożnym.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 9:49 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Lodia tak jak pisałam,ja już stosuję już jakiś czas aqua slim i czuję się po nim super. Nie mam żadnych bólów brzucha, mdłości czy czegoś takiego... Waga ubywa (pamiętaj,że sam środek to jedno,ale warto też ćwiczyć i zwracać uwagę co się je!) bez szkody dla mojego zdrowia a o to chyba chodzi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Lis 10, 2010 9:20 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 10, 2010 9:12 pm
Postów: 4
jeśli ktoś sie czuje dobrze po takich suplemantach to chyba mozna sobie jakos pomóc - nie każdy ma silną wolę, a w dzisiejszych czasach trudno o czas - np. na siłownię (szkoda;/) dlatego ja np. nie mam nic przeciwko peparatom bazowanych na ziołach i naturalnych składnikach :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Śro Lis 10, 2010 10:38 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:56 pm
Postów: 9
Ja tydzień temu zapisałam się na basen, kupiłam sobie karnet i zamierzam chodzić 3 razy w tygodniu. Basen to chyba dobry wysiłek fizyczny by zrzucić parę kilo. Jesli brałabym wspomagacz tak jak piszecie to efekt pewnie byłby lepszy, prawda? Jeśli ten aqua slim nie szkodzi a tylko pomaga to może i ja powinnam go spróbować.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 12:33 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Basen super sprawa...ja niestety nie bardzo mam na to czas ani możliwość ze względu na miejsce zamieszkania :( Jeśli będziesz brała aqua a do tego uprawiała jakiś sport to na pewno szybciej osiągniesz pożądany efekt.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 4:00 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:56 pm
Postów: 9
Mam pewne obawy, ale chyba spróbuję... A powiedzcie mi jak się to cenowo przedstawia?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Sob Lis 13, 2010 10:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Jedna saszetka aqua kosztuję ok 1,60 a starczy na całą butelkę wody,więc jest ekonomiczna :) Ostatnio widziałam gdzieś że całe opakowanie - 14 sztuk kosztowało jakieś 25zł. Także moim zdaniem się opłaca,bo środek jest super :]


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Nie Lis 14, 2010 3:47 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:56 pm
Postów: 9
Szczerze mówiąc spodziewałam się wyższej ceny. Miłe zaskoczenie. A ile trzeba wypić tych saszetek z wodą dziennie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 3:56 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lis 02, 2010 10:27 am
Postów: 49
Lodia, pijesz jedną saszetkę dziennie (jedną saszetkę rozpuszczasz na 1,5l wody i tak możesz ją pić cały dzień), więc poza dobrą ceną jest bardzo ekonomiczne :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy warto stosować preparaty wspomagajace odchudzanie?
PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 6:29 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Kwi 10, 2010 4:39 pm
Postów: 17
Tylko pamiętaj że najlepsze wyniki osiągniesz pijąc regularnie, najlepiej codziennie. No i ćwicz ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz, bo to podstawa by dobrze wyglądać. A jakąś dietę stosujesz?


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 151 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 46 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności